نیویورک علائم ‘به ویژه تند و تلخ’ روز یادبود در میان ویروس

نیویورک مشخص یادبود روز با ماشین کاروان و مراسم کوچک به جای بزرگ راهپیمایی به عنوان coronavirus شکل رسمی, تعطیلات, ترکیب مراسم تجلیل از قربانیان ویروس و خط مقدم کارگران با سنتی یاد ملت را در جنگ مرده است.

در یک سال که نشانه 75 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم جانبازان عینک ماسک و ادای احترام کردند در حالی که ایستاده در اجتماعی-فاصله فواصل در شهدای منقبض شده توسط ویروس احتیاطی.

در Intrepid Sea, Air & Space Museum در منهتن — سابق ناو هواپیمابر USS Intrepid — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو افتخار هر دو جانبازان و ضروری کارگران در روز یادبود او به نام “به ویژه تند و تلخ و قدرتمند است.”

“ما می دانیم چیزی در مورد از دست دادن و به ما زندگی دوباره آن را” دموکراتیک فرماندار گفت.

در روچستر مقامات نگاه به آینده به ساخت و ساز در این شهر جنگ با ترور یادبود. در لانگ آیلند Nassau County, یک گروه کوچک از سربازان در ماسک ادای احترام کردند پرچم-bedecked وسایل نقلیه در رژه و تاج گل-تخمگذار بود که به روی عموم بسته است اما جریان آنلاین.

در بروکلین حدود 30 تا 40 خودرو از جمله یک سبک قدیمی شطرنجی تاکسی سوار در طول مسیر معمولا تحت پوشش راهپیمایان در ایالات جانبازان نظامی از پادشاهان شهرستان رژه.

آنها به پایان رسید با یک گردان امور جانبازان بیمارستان بسیاری از بوق می زدند و گذاشتن تاج گل در نزدیکی بناهای تاریخی در بیمارستان حصار.

“ما مطمئن بودیم اگر ما قادر به انجام هر کاری” گفت: رژه رئیس ریموند Aalbue. اما او گفت که او نمی خواست رژه “به مرگ در من تماشا کنید.”

او گفت: در این سال را روز یادبود رعایت همچنین مفتخر افراد مشغول به کار در خط اول جبهه از COVID-19 ویروس مبارزه است.

“در تمام طول روز ما در حال فکر کردن در مورد این مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط روزانه و انجام شده است که برای چند ماه در حال حاضر به امن نگه داشتن ما” گفت: Allbue. “ما مدیون آنها را بسیار عمیق بدهی قدردانی برای همه آنها انجام داده ایم از این همه سال.”

شهردار بیل د Blasio, یک دموکرات پیوست و یک تاج گل-تخمگذار در بروکلین یادبود جنگ گفت این یک نوع متفاوت از روز یادبود اما ما برای قدردانی از قهرمانان که به زندگی خود را برای کشور ما هرگز قوی تر شده است.”

بیشتر تعطیلات روز یادبود سنت نیز تغییر قوانین به معنای نگه داشتن ویروس در چک.

پلیس نگه داشته و یک چشم ناظر بر سبک تر از معمول جمعیت در ساحل جونز در لانگ آیلند. یک گروه از نوجوانان شد و دستور به ترک آنجا که آنها با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله مورد نیاز از یک دیگر.

Brianna Paredes گفت که او “فقط تلاش برای داشتن یک روز خوب” با دوستان خود پس از همه گیر طرح میتوانست خود را از سال آخر دبیرستان.

“من درک می کنم. من و من می پوشند من ماسک و دستکش” در لویتون resident گفت. اما در خارج در ساحل ؟

“من بیش از آن در حال حاضر. من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم هستند. من فکر می کنم که این نوع از آزار دهنده” او گفت: در حالی که در حال همراهی کردن ،

در حالی که این ویروس در بحران کاسته است در نیویورک COVID-19 هنوز کشتار حدود 100 نفر در روز در سطح ایالت. وجود دارد 96 مرگ و میر یکشنبه, با توجه به آمار و ارقام دوشنبه منتشر شد.

به عنوان تعطیلات با نزدیک شدن کومو سست coronavirus مربوط به محدودیت در هفته گذشته اجازه می دهد تا کوچک تجمعات عمومی — در ابتدا فقط برای روز یادبود شهدای مذهبی و خدمات است. او تمدید کاسته قوانین جمعه به تمام تجمعات پس از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی شکایت کرد و گفت که اگر آن را امن برای جمع آوری به افتخار جانبازان و دین عمل به قانون اساسی نیاز به همان حق تمدید شود به گردهمایی های دیگر.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این قوانین در حال حاضر اجازه می دهد تا دریافت-togethers به عنوان بسیاری از 10 نفر ارائه شده است که شرکت کنندگان اقامت حداقل 6 فوت (2 متر) به دور از یک دیگر و یا پوشش چهره خود را زمانی که قادر به حفظ آن از راه دور.

در یک خبر مطبوعاتی پس از مراسم در بی باک, Cuomo, به یاد سربازان کشته شده در جنگ و اخیرا توسط coronavirus. او همچنین تاکید کرد “ما قهرمانان امروز” بهداشت و درمان اضطراری و ضروری دیگر کارگران “که نشان داد و انجام وظیفه جان خود را از دست برای نگه داشتن دیگران از ما امن است.”

“در بسیاری از راه هایی است که, کوچک از آنچه ما در اینجا صحبت کردن در مورد امروز در یادبود روز” او گفت: “اعلام کرد که دولت خواهد مطمئن شوید که کارگران در خطوط مقدم که کشته شده اند از COVID-19 کردم مرگ مزایای از طریق دولت های محلی و برنامه های بازنشستگی. دفتر او نمی بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است.

در حالی که بسیاری از روز یادبود مراسم این ماه منعکس شده از جنگ جهانی دوم سالگرد مقامات در روچستر برگزار شد مراسم پیشگامانه برای یادبود که یادبود آمریکایی کشته در بیشتر درگیری های اخیر.

شهر آینده جنگ با ترور یادبود افتخار خواهد کرد اعضای محلی نظامی که فوت کرده اند در جنگ های پس از 1990s شروع شد. ساخت و ساز است که با توجه به شروع سال آینده.

Monroe County اجرایی آدم Bello یک دموکرات به نام برنامه ریزی یادبود پایدار یادآوری “از آنچه در آن طول می کشد به زمین رایگان” WROC-تلویزیون گزارش شده است.

در کوئینز گروه پشت گردن-Douglaston یادبود رژه روز مرتب برای یک فرد را به ذخیره کردن یک تاج گل دیگر برای انجام مراسم پرچم و یک سوم به بازی “شیپور خاموشی” در حالی که برخی دیگر به تماشای. این گریه به دور از جمعیت که معمولا حضور در این رویداد.

اما “ما احساس نیاز به انجام کاری” مدیر اجرایی وینسنت می مونی گفت.

در استاتن آیلند یکی دیگر از کاروان اتومبیل های led با موتور سیکلت در زمان خاموش در صفوف پس از تاج گذاری مراسم در قهرمان پارک.

___

آسوشیتد پرس تصویری روزنامه نگار رابرت Bumsted و نویسنده Deepti Hajela کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>