نیویورک می شود هواکش در چین; تهمت می خواهد بیشتر با تشکر

نیویورک—نیویورک فرماندار گفت: شنبه دولت چین بود و تسهیل حمل و نقل از 1000 اهدا هواکش به دولت خود را برجسته اقدامات شدید رهبران در آنچه که تبدیل به یک قاتل تقلا به طور مستقل به اندازه کافی امن زندگی-صرفه جویی در دستگاه های در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در نشانه ای از این آشفته پاسخ به بحران جهانی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ستایش دولت چین برای کمک به تامین امنیت حمل و نقل از دستگاه تنفس است که برنامه ریزی شده بود برای رسیدن در فرودگاه کندی در روز شنبه در حالی که تصدیق کرد که دولت ایالات متحده ذخایر لوازم پزشکی می گیرند به شدت کوتاه است.

“ما همه در همان نبرد در اینجا” کومو گفت و اشاره کرد که ایالت اورگان نیز داوطلب برای ارسال 140 هواکش به نیویورک است. “و نبرد متوقف کردن گسترش ویروس.”

رهبران مانند کومو شده اند مجبور به رفتن به خارج از کانال های معمولی و کار با دولت های اقتدارگرا و شرکت های خصوصی.

با عجله به امن منابع باعث شده است تا شدید squabbling بین ایالت ها و دولت فدرال در حال حاضر کشور با آن مواجه است یکی از بدترین شرایط اضطراری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشورهای در حال ساخت متورم درخواست برای لوازم پزشکی زمانی که نیاز وجود ندارد و پیشنهاد او به یک دست در یک حمل و نقل از ورود چین به نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او می خواهم به شنیدن بیشتر چشمگیر “با تشکر از شما” از کومو برای ارائه تجهیزات پزشکی و کمک به سرعت اضافه کردن ظرفیت بیمارستان.

“ما با توجه به فرماندار نیویورک بیش از هر کسی تا به حال شده است در یک مدت زمان طولانی” گفت: در یک کنفرانس خبری در واشنگتن است.

در حالی که ایالت ماساچوست با استفاده از جدید انگلستان میهن پرستان’ تیم هواپیما را انتخاب کنید تا بیش از یک میلیون ماسک از چین و روسیه نیز با ارسال تجهیزات پزشکی به ایالات متحده در ضمن تهمت است گفت: او می خواهم جلوگیری از صادرات N95 ماسک محافظ به کانادا و کشورهای دیگر باعث ملامت از نخست وزیر جاستین ترودو گفت که کشور خود را نمی خواهد اقدامات تلافی جویانه به عنوان آن را همچنان به کشتی دستکش و تست کیت به آمریکا

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 8,100; بیش از 3500 کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک از جمله بیش از 1900 در شهر نیویورک است. علاوه بر گرفتن فن از چین و اورگان کومو دستور داد حتی بیمارستان های خصوصی در دولت برای توزیع مجدد دستگاه تنفس به کسانی که بیشترین نیاز.

“من می خواهم این تمام شود,” کومو گفت و اشاره کرد که در حالی که از آن شده است تقریبا 30 روز پس از این دولت برای اولین بار مورد “آن را احساس می کند تمام عمر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال در حال راه اندازی یک 2,500 تخت بیمارستان صحرایی در نیویورک Javits Center, خواهد شد که توسط کارکنان ارتش است. او گفت: مشابه بیمارستان, پروژه های در حال احداث در لوئیزیانا و دالاس.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه اما خیلی کمتر از مرگ اگر این نبود انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او بعدها اضافه شده است که دولت فدرال است “پشتیبان … بزرگترین پشتیبان گیری است که تا کنون وجود داشته است برای ایالات متحده است.”

به عنوان تعدادی از افراد آلوده رشد کرده و به بیش از 1.1 میلیون نفر در سراسر جهان سیستم مراقبت های بهداشتی در حال زور زدن در زیر موجی از بیماران. در چین, حمله هوایی آژیر به صدا در سراسر کشور پنج شنبه و پرچم پرواز در نیمی از کارکنان در ادای احترام به قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله بهداشت و درمان-مراقبت از “شهدا” کسانی که فوت کرده اند مبارزه برای نجات دیگران.

با کمترین تعداد از عفونت در اروپا و بیمارستان ها غرق اسپانیا و ایتالیا در تلاش برای محافظت از کارکنان پزشکی در خطوط مقدم جبهه در حالی که 17 پزشکان در مصر اصلی سرطان در بیمارستان آزمایش مثبت برای ویروس.

ایتالیا و اسپانیا با ترکیب میر بیش از 25000 و نزدیک به یک چهارم میلیون عفونت را گزارش کرده اند درصد بالایی از عفونت در میان کارگران مراقبت های بهداشتی.

کارلو پالرمو سر از ایتالیا پزشکان بیمارستان’ union, مبارزه, اشک, به عنوان او به خبرنگاران گفت: در رم فیزیکی خطرات و آسیبهای روانی شیوع این بیماری باعث شده است اشاره کرد گزارش می دهد که دو پرستار به قتل رسانده بود خود را دارند.

“این یک وصف ناپذیر بیماری از استرس است. غیر قابل تحمل” او گفت:.

به طور کلی عفونت های جدید ادامه داد و به سرعت خود را در یک بار-نمایی در ایتالیا با 4,805 موارد جدید ثبت نام شنبه که آورده رسمی این کشور تعداد به 124,632. مرگ و میر همچنان کوه با 681 جدید قربانیان آوردن جهان بالاترین تلفات به 15,362.

در فرانسه 7,560 که مردم از coronavirus مسائل مربوط به پس از آغاز شیوع این بیماری در کشور از جمله حداقل 2,028 در خانه های سالمندان, سلامت, مدیر جروم Salomon گفت. بیش از 440 کلی مرگ و میر رخ داده در 24 ساعت گذشته.

در ایالات متحده شیوع تعمیق در دیگر مناطق فراتر از نیویورک است. بیش از 400 نفر کشته شده اند در لوئیزیانا و مقامات دولتی شده اند به سرعت پیدا کردن هواکش شبیه به نیویورک. میشیگان بیش از 14,000 عفونت و 500 مرگ و میر با دیترویت بودن دولت epicentre.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر مقامات باید با احتیاط برداشته محدودیت در میان حذف شماره از عفونت. روز شنبه این گزارش فقط یک مورد تایید شده در کانون ووهان و 18 نفر دیگر در میان مردم ورود از خارج از کشور. وجود دارد چهار مرگ و میر به صورت رسمی در مجموع 3,326.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 18,324 آلوده به سلامت کارگران به عنوان از شنبه به نمایندگی از 15 درصد از کل تعداد عفونت در کشور است.

هنوز هم به عنوان اسپانیا خود را کامل هفته سوم در حالت اضطراری, علائم وجود دارد تعدادی از عفونت های جدید شد, کاهش, اما آنها هنوز هم بالا 7,026 موارد جدید گزارش یک شبه شنبه و 809 مرگ و میر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در سراسر جهان تایید عفونت های گذشته افزایش یافت 1.1 میلیون نفر و مرگ و میر بیش از 63,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند هر دو تا حد زیادی undercount واقعی تعداد قربانیان به دلیل عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که underplaying بحران است.

در همان زمان بیش از 233,000 مردم بهبود از ویروس است که باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im