شهر نیویورک مترو به پایان می رسد سرویس 24 ساعته در میان همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

هنگامی که قطار به ترمینال پاک کننده دریافت مسلح با کمی بیش از یک بطری اسپری با سازمان حفاظت محیط زیست-مصوب تمیز کردن راه حل و یک دوره کوتاه از زمان برای اسپری و پاک کردن نیمکت ها و درها. MTA می گوید کارگران می تواند موثر تر کار تمیز کردن زمانی که جمعیت بی خانمان که اغلب باقی می ماند در قطار همه شب برداشته شده است. استفان Nessen/WNYC پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان Nessen/WNYC

در آن 116 سال, تاریخچه شهر نیویورک مترو تنها متوقف سرویس 24 ساعته یک تعداد انگشت شماری از بار معمولا زمانی که وجود آب و رویداد, اعتصاب و یا پس از سپتامبر. 11.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به شاتر شهرستان ridership کاهش یافته است 92% و حمل و نقل متروپولیتن گفته شد توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که مترو نمی توان با استفاده از بی خانمان ها به عنوان یک شبه پناهگاه.

در حال حاضر آژانس توقف خدمات از 1 صبح تا 5 صبح به طور نامحدود تا کارگران می تواند تمیز کردن اتومبیل های مترو به طور موثر تر و حذف حدود 2,200 بی خانمان در نیویورک که ماندن در قطار و در ایستگاه های هر شب.

این می آید پس از یک مقاله در اخبار روزانه نشان داد سطل آشغال ماشین های مترو و افراد بی خانمان خواب در قطار. کومو نام آن را “نفرت انگیز است.”

“اجازه دهید به افراد بی خانمان ماندن در قطار در وسط بهداشت جهانی همه گیر بدون ماسک بدون تجهیزات حفاظتی شما در حال کمک به بی خانمان ها” فرماندار گفت.

MTA نیروی کار نیز از دست 109 کارگران به COVID-19 بیشتر از هر شهر و سازمان دولتی به تاریخ.

حدود نیمه شب روز چهارشنبه 1,000 NYPD افسران فرود در ایستگاه های مترو در سراسر شهرستان برای کمک به از بین بردن افراد بی خانمان از اتومبیل های مترو و ایستگاه های. وجود دارد برخی از مددکاران اجتماعی به ارائه سرپناه اما در پایانه مثل یک ادم ساده لوح جزیره حضور آنها به مراتب بیشتر از تعداد افسران پلیس.

بزرگنمایی این تصویر

این زن و شوهر که کاهش یافته است به مصاحبه حاضر به قطار برای چند دقیقه. قطار هادی ادی مونیز گفت که او می بیند این زن و شوهر هر شب در قطار. استفان Nessen/WNYC پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان Nessen/WNYC

وجود دارد ده ها تن از مردم شلوغ پلت فرم برخی از حمل کیسه های پر از بطری های پلاستیکی دیگران به تن پاره پاره لباس بودند shoeless و بسیاری از نگاه خیره شدن. هر بار یک قطار وارد بیشتر افراد بی خانمان سرنشین مجبور به جدا شدن از قطار و سپس از ایستگاه.

در یک خودرو وجود دارد یک زن و شوهر خوابیده زیر پتو که نمی خواهد تکان دادن. پس دو افسر شنود گذاشته فلزی چراغ قوه در برابر یک قطب.

یک زن پدید آمده و نفرین در پلیس. مرد او بود با حرکت نمی کند به طوری که افسر کنترل پالس خود قبل از تعیین او خوب بود. هر دو در نهایت قطار پس از چند دقیقه.

این چیزی است که خاموش کردن مترو شهر نیویورک است. آن را کمتر مورد خاموش کردن چراغ ها و بیشتر در مورد پاکسازی یک جمعیت بی خانمان خواهد بود که به جای سوار شدن قطار در تمام شب از ورود به شهر را شلوغ و در برخی موارد نا امن پناهگاه است.

هادی قطار ادی مونیز, 56 استقبال افزایش تا نیروی پلیس. او گفت: هر بار که او به کار می رود در حال حاضر او ترس او قرارداد coronavirus از جمعیت بی خانمان.

“بچه ها من گریه وقتی که من به کار آنها عصبی آنها ممکن است نه دیدن من دوباره,” او گفت:. “چون اگر من مریض نمی تواند آنها را ببینید من در بیمارستان است.”

اما Giselle Routhier سیاست مدیر در ائتلاف برای بی خانمان ها گفت: بیشتر پلیس است که قصد ندارم به کاهش بی خانمانی.

بزرگنمایی این تصویر

روز چهارشنبه MTA خاموش کردن تمام ایستگاه ها از 1 صبح تا 5 صبح به منظور حذف جمعیت بی خانمان و تمیز کردن ایستگاه. با 472 ایستگاه در سراسر ایستگاه برخی از بسته بودند با گیتس در حالی که دیگران مانند این در جزیره ادم ساده لوح در بروکلین مسدود شد با موانع. استفان Nessen/WNYC پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان Nessen/WNYC

“این فقط یک اتلاف منابع خواهد شد اما فشار مردم دورتر به سایه خواهد مردم فشار به عناصر در خیابان نمی خواهد آنها را ارائه می دهد یک محل برای رفتن به منزوی کردن خود و محافظت از خود و محافظت از دیگران” او گفت:. “این فقط می تواند همه چیز را بدتر این است که یک راه حل است.”

MTA در حال حاضر رو به یک نزدیک به 8 میلیارد دلار کسری بودجه در این سال به دلیل از دست farebox درآمد و مالیات دولت است. در حالی که مقامات دولت فدرال را تایید $3.9 میلیارد دلار در کمک های آژانس نیست امن دیگر نیمی از بودجه آن درخواست شده است.

این سازمان نیست گفت: چقدر تمیز کردن اضافی و پلیس ممکن است هزینه در طول خاموش کردن ساعت دیگر می گویند صدها هزار دلار آن امیدوار خواهد بود بازپرداخت توسط دولت فدرال. و آن را می گوید که یک شبه خاموش کردن ادامه خواهد داد تا زمانی که مقامات بهداشت عمومی تعیین آن را امن است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>