شهر نیویورک اورژانس کارگران ادعا اقدامی تلافی جویانه پس از صحبت در مورد همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

شهر نیویورک آتش نشانی پیراپزشک الیزابت Bonilla (مرکز) می پوشد تجهیزات حفاظت فردی پس از تماس اورژانس در ماه آوریل در برانکس قصبه شهر نیویورک است. Bonilla است تحت پیگرد شهر به اتهام نزنی علیه او و دیگر EMS کارگران سخن گفت که به اخبار رسانه ها در مورد پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

یک گروه از شهر نیویورک اورژانس پزشکی و خدمات کارگران که به مصاحبه با رسانه های خبری از جمله NPR, suing شهر به اتهام مقابله به مثل در برابر آنها پس از صحبت کردن در مورد تجربیات خود در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

در طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ روز شنبه با دادگاه فدرال در منهتن چهار اورژانس کارگران ادعا شهرستان است نقض حق خود را به صحبت در مورد مسائل نگرانی عمومی تحت متمم اول قانون اساسی به عنوان به خوبی به عنوان خود را به علت روند حقوق.

در اواخر ماه آوریل در شهر نیویورک آتش نشانی با ارسال نامه به اطلاع سه امدادگران از جمله الیزابت Bonilla که صحبت به NPR در اوایل این ماه — که آنها محدود از درمان بیماران با توجه به شکایت. کارگران محدود در وضعیت مجاز به دریافت اضافه کاری یا کار برای سایر خدمات پزشکی اورژانس در این شهر 911 سیستم. نامه شکایت می گوید: به هیچ دلیل که چرا آنها را تحت محدودیت.

EMT جان Rugen اتحادیه افسر FDNY اورژانس محلی 2507 قرار داده شد محدود در وضعیت پس از آتش سوزی بخش اول به حالت تعلیق او را بدون پرداخت هزینه به مدت 30 روز این ادعا که او نقض FDNY رسانه های اجتماعی و سیاست حفظ حریم خصوصی بیمار, قوانین بدون ارائه هر گونه مدرکی با توجه به شکایت.

سازمان آتش نشانی با اشاره NPR درخواست برای نظر به این شهر قانون بخش کاهش یافته است که برای پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا Rugen, Bonilla و دیگر EMS کارگران که واصل طرح دعوی در دادگاه قرار داده بودند در وضعیت محدود و اگر هر کارگر دیگر که صحبت به رسانه ها محدود شده.

“این FDNY جهات متمم اول قانون اساسی حقوق کارکنان خود را, اما این حقوق باید به دقت متعادل احترام به حقوق و حریم خصوصی واگذار شده تحت این قانون به بیماران دریافت مراقبت های پزشکی اضطراری” نیکلاس Paolucci سخنگوی نیویورک شهرستان, قانون بخش گفت: در یک ایمیل.

Paolucci نیز کاهش یافته است برای پاسخ به NPR سوال در مورد اینکه آیا این شهر دریافت هر گونه شکایت که شاکیان مصاحبه فاش هر بیمار محافظت اطلاعات سلامت.

“ما نمی مرافعه این مسائل در مطبوعات” Paolucci اضافه شده است.

تری Meginniss یکی از وکلای نمایندگی اورژانس کارگران در طرح دعوی در دادگاه می گوید: هر مفهوم است که آنها را احترام نمی کند و بیماران خود را حفظ حریم خصوصی است “مطلق گویم چیز بی معنی.”

“اگر آتش نشانی واقعا انگیزه علاقه خود را در توقف این اتحادیه از انتشار آنچه که در خیابان ها پس از آن این امر واجب بودن سازمان آتش نشانی بگویید این افراد دقیقا آنچه آنها فکر می کنم آنها اشتباه و به آنها فرصت به چیزی می گویند به دلیل این مردمی هستند قهرمانان از شهر” Meginniss می گوید. “این افرادی که بیرون رفتن و درمان مردم و آنها را به زندگی از طریق فوق العاده دشوار است.”

همه از امدادگران که واصل طرح دعوی در دادگاه در حال اعضای اتحادیه محلی 2507 است که فیلدینگ درخواست مصاحبه از روزنامه نگاران در طول همه گیر برای کمک به ترویج کار امدادگران و EMTs به عنوان اتحادیه در ادامه مذاکرات قرارداد با شهر.

“هر آژانس لایک به افتخار خود را. اما EMS شناخته شده است به فرزند خوانده از سازمان آتش نشانی می گوید:” Oren Barzilay رئیس جمهور محلی 2507 است که در میان طرح دعوی در دادگاه به شاکیان. “ما همیشه خرده از پای تا زمانی که ما تصمیم به انجام این کمپین در خود ما این است که آن را یک مشکل تبدیل شد.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>