به عنوان coronavirus و مختل زندگی سراسر کشور, آمریکایی چینی و آمریکایی ها رو ثانویه تهدید: نژاد پرستی.

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین و برخی از در حال حاضر سرزنش کشور برای جهانی خود را گسترش. در هفته های اخیر مقصر تشدید است به گزارش از آزار و اذیت و حتی حمله در مکان های با جوامع آسیایی و آمریکایی است.

هفته گذشته راسل Jeung استاد, آسیایی, مطالعات آمریکا در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو آغاز شده ردیابی این حملات در یک وب سایت جدید به او کمک کرد تا راه اندازی به نام توقف AAPI نفرت. در این سایت برای اولین بار هشت روز آن را دریافت بیش از 650 گزارش از تبعیض — تا حد زیادی در برابر آسیایی آمریکایی جامعه است.

Jeung صحبت با NPR استیو inskeep را در مورد این سنبله در گزارش. در اینجا برخی از آنچه که او تا به حال به می گویند:

در مورد نیاز برای سایت

ما به رسمیت شناخته شده در اوایل که مردم تجربه بسیاری از قلدری زیادی میداد بسیاری از اجتناب از زمانی که شیوع کروناویروس رخ داده است. و ما نمی هر گونه اطلاعات سخت به سند چه می گذرد, پس اولین کاری که کردیم این بود که ما در اخبار روند و ما شمارش خبرها بود که coronavirus و تبعیض و یا بیگانه ستیزی در آن است.

ما در بر داشت صدها نفر از مقالات در مورد سیاست هایی که مردم تصور می شد بیگانه, اقتصادی, تحریم, آسیایی, کسب و کار و سپس بعد از آن در مورد فعل و انفعالات است که آمریکایی های آسیایی تبار را دارا بودند که در آن مردم بودند قلدری متلک اذیت و آزار و در حال حاضر حمله به.

ما تا به حال صدها حساب برای رفتن به مجلس قانونگذاری ایالتی و می گویند: “این اتفاق می افتد. ما نیاز به آن مستند شده است. ما باید فعالانه آدرس این روند است.” و از آنجا که دولت نمی باید از این ظرفیت در کالیفرنیا شروع کردیم ما وب سایت خود را به عنوان یک گزارش مرکز و آن را فقط راه اندازی شد در هفته گذشته و ما شده ایم گرفتن بیش از 100 گزارش در هر روز است.

چه نوع گزارش سایت دریافت

خواستار نام و آزار و اذیت کلامی – microaggressions شایع ترین ها هستند. آن حرکت می کند تا به مردم داشتن بطری و قوطی در آنها پرتاب خانه های خود را در حال تخریب و سپس … شاید سه بار در روز ما مردم واقع جسمی حمله, حمله بودن یا ضربه پانچ تحت فشار قرار دادند در مترو.

چیزهایی وجود دارد که باید از آن ساخته شده بدتر ؟

پس از 9/11 نفر در حمله به اسلام آمریکایی و رئیس جمهور بوش آمد و گفت: ما باید به تبعیض و یا بدرفتاری اسلام آمریکایی. چه رئیس جمهور تهمت بود او اصرار میکند که آن را “چینی” ویروس و برچسب زدن coronavirus به عنوان یک نژادی بیماری است. و توسط othering آسیایی — و این نه فقط چینی, کسی که به نظر می رسد چینی — آن را فقط به افراد مجوز برای حمله به ما به سرزنش ما برای این بیماری می گویند ما منبع آن است. و آن را به افرادی که منبع این بیماری آن را فقط شما می دانید یک ویروس است که تبعیض قائل نیست.

در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تهمت کمک این هفته زمانی که او در توئیتر خود نوشت که ویروس نیست تقصیر از جامعه آمریکا

آره ما که درک. من فکر می کنم که با توجه به فشار است که ما اعمال و شکایت. اما من فکر می کنم آن را کمی بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. او در حال حاضر در را باز کرد به این نژاد پرستی. آن را در حال حاضر شروع شد و حتی قبل از او ساخته شده چین virus سخنان و او فقط مرتب کردن بر اساس از تشدید این وضعیت است. او هنوز هم با استفاده از این ما در مقابل آنها دودویی است که استدلال می کند که “اوه ما واقعا کار با آنها” و “ما از آنها حفاظت” که ما هنوز خارجی ها و خارجی ها و نه آمریکایی پارچه.

شنیدن مصاحبه کامل در نسخه صبح اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im