جدید خانه سالمندان خوشه دلیل افزایش COVID-19 مرگ و میر اقتصادی تنگی

به طور پیوسته در حال رشد مورد بار COVID-19 عفونت در کانادا پیشی گرفته 4000 و مرگ و میر به ضرب گلوله در روز جمعه در پی سوال در مورد مرگ و میر است که ممکن است شمارش به عنوان ناشی از این بیماری همه گیر.

دو ساکنان یک خانه سالمندان در Bobcaygeon, Ont., که تا به حال علائم شبه آنفولانزا بیماری فوت کرده اند اما نه تست شده برای coronavirus. در واقع پینکرست خانه سالمندان گفت: تنها سه نفر دیگر تست شده و تایید مثبت در حالی که 35 ساکنان علائم کروناویروس.

بسیار مسری ویروس شناخته شده است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با خطر سلامت. شیوع بیماری مرگبار خوشه در خانه های سالمندان نیز گزارش شده در بریتیش کلمبیا. به عنوان در دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت شهروندان در پینکرست به اشتراک گذاری اتاق ساخت جداسازی دشوار است.

“این واقعا وحشتناک زمان برای خانواده و دوستان از ساکنان و همچنین کارکنان ما” گفت: مریم Carr مدیر پینکرست.

به تاریخ و 53 نفر فوت کرده اند در کانادا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بهداشت مقامات گزارش کرده اند. اما تعداد واقعی می تواند پنهان.

آخرین اطلاعات روز شنبه نشان می دهد کبک بیش از دو برابر آن مرگ و میر با 10 بیشتر مردم تسلیم شدن به این ویروس در 24 ساعت. این استان در حال حاضر گزارش 18 مرگ و میر در میان بیش از 2000 مورد در اطراف دو که دیده می شود در انتاریو که ثبت 15 COVID-19 مرگ و میر در میان 1,000 موارد در استان است.

بریتیش کلمبیا تا به حال 14 مرگ و میر بیشتر در میان افراد مسن در حالی که, آلبرتا است, گزارش دو مرگ و میر. یک زن در 60s شد اولین مرگ در این استان ،

رسیدگی به بیمار نیز تبدیل به یک چالش بزرگ است. B. C. گزارش کرده است ده ها تن از عفونت در میان کارکنان در خانه های سالمندان. حداقل 14 کارکنان در پینکرست باید آزمایش مثبت در حالی که نتایج جستجو برای 16 نفر دیگر در حال بررسی این Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت گفت.

گریم سلامت اثرات این بیماری همه گیر است و همچنین منجر به یک shrivelling اقتصاد نرخ بهره پایین تر و به شدت بالاتر کسری بودجه فدرال به عنوان دولت آماده برای تزریق چند میلیارد برای کوسن بی سابقه ای تاثیر است.

نخست وزیر جاستین ترودو در روز جمعه گفت: دولت در حال حاضر را پوشش 75 درصد از حقوق کارگران واجد شرایط کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19 افزایش از 10 درصد اعلام کرد قبل از آن که منتقدان گفته بود بیش از حد کمی به تاثیر داشته باشد.

افزایش هزینه های دولت خواهد شد که تاثیر عمیقی بر کسری بودجه فدرال در سال مالی آینده. بودجه مجلس ناظر در روز جمعه پیش بینی کسری بودجه خواهد رسیدن به $112.7 میلیارد — چهار برابر آنچه که آن را در غیر این صورت بوده است. این اداره همچنین پیش بینی کرد اقتصاد خواهد قرارداد با 5.1 درصد در سال جاری خواهد بود که بدترین نمایش از سال 1962.

در تلاش برای نگه داشتن جریان نقدی در سیستم بانک مرکزی با کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با 50 امتیاز به 0.25 درصد به طور موثر به نزدیک صفر است.

“نرخ بهره پایین برای کمک به کوسن شوک با کاهش هزینه استقراض” بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz گفت. “قصد ما تصمیم امروز دو قسم است: بلافاصله پس از پشتیبانی سیستم مالی پس از آن را نگه می دارد در ارائه اعتبار و بیش از دراز مدت به ذخیره کردن پایه و اساس اقتصاد را بازگشت به حالت عادی.”

تنها Nunavut تایید نشده هر گونه عفونت به تاریخ.

دولت و کارشناسان به خواست مردم — در برخی از موارد حمایت تا تهدید به جریمه یا زندان زمان برای نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر است. مسافران ورود به کانادا نیاز به قرنطینه برای 14 روز.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بحران شده است نگه داشتن پلیس مشغول گاهی اوقات در راه های غیر معمول. برای مثال پلیس در همیلتون شارژ یک نوجوان مک دونالد کارمند با تقلب و فساد و گفتن یک سند جعلی به اتهام faking دکتر توجه داشته باشید که او تا به حال ویروس. خروجی بود مجبور به تعطیل برای چند روز در حالی که آن را بررسی.

در نیوبرانزویک پلیس به اتهام, یک مرد با حمله به اتهام سرفه در چهره کسی. Kennebecasis پلیس منطقه ای می گویند که آنها تا به حال در پاسخ به یک تماس در مورد مردم شکست به منزوی کردن خود پس از بازگشت از خارج از کشور به عنوان الزامی است. این مرد دستگیر شد و به اتهام گفتن تهدیدات و “عمد سرفه در چهره کسی که احساس بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im