اطلاعات جدید پدیدار اطراف بایدن تجاوز جنسی به اتهام

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد چهره اتهام تجاوز جنسی در سال 1993. SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

یادداشت سردبیر: این داستان شامل گرافیک توصیف از اتهام تجاوز جنسی.

اطلاعات جدید پدید آمده در روزهای اخیر در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ساخته شده توسط تارا Reade سابق کارکنان دستیار در بایدن را در مجلس سنا ، برای اولین بار کسی رفته ثبت می گویند که Reade دقیق اتهام به او از چند دهه پیش در همان راه Reade است که توصیف آن در حال حاضر.

سابق همسایه از Reade نام Lynda LaCasse گفت NPR در روز چهارشنبه در مورد یک مکالمه دو تا به حال حدود 25 سال پیش در مورد اتهام حمله. وحی برای اولین بار گزارش شده توسط Business Insider, همراه با افزایش فشار بر حزب دموکرات برای پاسخ و همچنین به عنوان تماس از جمهوری خواهان برای اتهام به بررسی بیشتر آشکارا.

LaCasse گفت: او به خاطر پله خارج از خانه اش در کالیفرنیا به دزدکی حرکت کردن یک سیگار به دور از بچه ها او را مدتی در سال 1995 و یا اوایل سال 1996 زمانی که او پیوست Reade در مقابل او خم شدن. آنها احساسی, بحث در مورد بازداشت مسائل و خشونت و او به یاد می آورد Reade سپس ذکر جو بایدن یک مرد او بود به خصوص آشنا در آن زمان است.

“من به یاد داشته باشید او به من گفتن که جو بایدن قرار داده بود تا او را در برابر یک دیوار بود و قرار دادن دست خود را تا دامن او داده بود انگشتان خود را درون او” LaCasse گفت.
Reade به عنوان دقیق قبلی NPR گزارش متهم کرده است بایدن از سنجاق او را در برابر یک دیوار در راهرو از یک کاپیتول هیل ساختمان و نافذ با انگشتان دست خود را در بهار سال 1993.

این بایدن کمپین را رد می کند حادثه به اتهام, به عنوان انجام دیرین بایدن کارکنان آنها Reade کار کرده و در آن زمان است.

این بایدن کمپین نه به طور خاص در پاسخ به آخرین تحولات اما NPR با اشاره به بیانیه های قبلی که گفت که حادثه به اتهام “کاملا اتفاق رخ نداد.” بایدن پرداخته است اتهام خود را.

LaCasse نیست در ابتدا در پاسخ به چند تماس تلفنی و پیام های متنی از NPR اما از طریق Reade, NPR قادر به رسیدن به او. سوابق تایید کرد که Reade و LaCasse شد همسایگان در بهبهان واقع در کالیفرنیا است در طول 1990s.

LaCasse گفت: Reade بسیار ناراحت بود در طول مکالمه خود را و او سعی کردم به راحتی او LaCasse همچنین به یاد می آورد مشاوره او را به فایل گزارش پلیس.

LaCasse توصیف خودش را به عنوان یک “بسیار قوی دموکرات” که پشتیبانی ماساچوست ایالت الیزابت وارن در طول مقدماتی و در نظر دارد برای حمایت بایدن در انتخابات عمومی ،

او گفت که او احساس مجبور به اشتراک بگذارید “حق” با وجود سیاست های شخصی.

وقتی پرسید که چگونه او آشتی رای دادن به کسی که او معتقد است حمله, خود, دوست, دوست LaCasse توضیح داد: “بایدن نیست یک پسر بد. من فکر می کنم او یک پسر خوب. او فقط این — این فقط اتفاق افتاده است.”

سپس او توضیح داد “و این اتفاق نه فقط اتفاق افتاده این اتفاق افتاد.” LaCasse کاهش یافته و به پاسخ او چگونه فکر می کند دیگر رای دهندگان باید در نظر بگیرید این اتهام به آنها وزن یا نه بایدن باید رئیس جمهور شود.

اطلاعات و پرسش های رشد

دیگر اطلاعات جدید ظاهر شده در روزهای اخیر از جمله تصویری که Reade ادعا شامل مادر او را دعوت به یک کابل تلویزیون نشان می دهد در زمان حادثه به اتهام و دیگری مصاحبه با سابق co-worker از Reade.

لورن سانچز که مشغول به کار در همان ایالتی کالیفرنیا قانونگذار را به عنوان Reade در اواسط 1990s همچنین صحبت با کسب و کار خودیو گفت که او به یاد می آورد Reade گفت که او رئیس سابق در واشنگتن دی سی بود و از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او. او اشاره نمی کند حمله اما آزار و اذیت جداگانه اتهام Reade ساخته شده است که در برابر بایدن. آن را نیز رد شده است توسط چندین سابق بایدن کارکنان.

بزرگنمایی این تصویر

تارا Reade کنگره کارت شناسایی از اوایل 1990s. سوابق نشان می دهد او در جو بایدن سنا برای حدود نه ماه. حسن نیت ارائه میدهد از تارا Reade پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از تارا Reade

علاوه بر این, یک تصویری از یک سال 1993 قسمت از سی ان ان Larry King Live ظاهر در هفته گذشته که Reade می گوید: شامل خود آنها Reade می گوید: او گفت: در مورد اتهام حمله در زمان. Reade را از آنجا درگذشت.

در این ویدئو یک گزارشگر به نام به نشان می دهد که تنها به اینکه از سن لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا. تماس گیرنده گفت: “سلام. من تعجب آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن است. دختر من فقط سمت چپ وجود دارد پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.”

او توضیح نمی دهد چه “مشکلات” بودند و نه او ذکر آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی, جو بایدن یا تارا Reade.

Reade گفته مادرش او را تشویق به فایل گزارش پلیس در سال 1993 که او انجام نشده بود.

در اوایل این ماه Reade تصمیم به فایل گزارش در مورد اتهام حمله با واشنگتن Metropolitan Police Department چرا که او نگران امنیت خود را پس از دریافت “آزار و اذیت آنلاین.” اساسنامه محدودیت ها برای تعقیب به اتهام حمله تمام شده است و اجرای قانون منبع می گوید NPR که این مورد نیست فعال تحت بررسی است.

NPR صحبت کرده است با چندین کارکنان در بایدن را از مدت زمانی که Reade برای او کار می کرد و هیچ یک از آنها می تواند تایید Reade خاطرات از آزار و اذیت و یا حمله. بسیاری از آنها شرح داده شده یک دفتر فرهنگ است که به ترویج و کشت در یک زمان وقتی بود که هنجار.

بایدن کمپین نه به طور جداگانه در پاسخ به آخرین تحولات اما بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield قبلا قرار داده و از این بیانیه ابراز مخالفت با این ادعا: “معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان است. او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

بیشتر فشار سیاسی دموکرات

Reade بدخشان قرار داده دموکرات در یک ناراحت کننده نقطه پاره بین دفاع از presumptive دموکراتیک نامزد و باور همه زنانی که اتهامات در برابر هر گونه مردان قدرتمند.

این اطلاعات اضافی تجدید توجه بایدن رفتار و اعمال فشار بر presumptive دموکراتیک نامزد برای پاسخ که او هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود به طور مستقیم. در همان زمان رئیس جمهور تهمت را هم پیمان شده اند مشتاق به حال حمله با چنگال اتهامات و تقویت آنها را متهم کرده که رسانه ها از کم اهمیت جلوه دادن داستان نسبت به اتهامات علیه جمهوری خواه مردان به خصوص با اشاره به دیوانگی در اطراف اتهامات علیه دیوان عدالت برت Kavanaugh خود را در طول فرآیند تایید.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: Fox News Radio, “حداقل خیلی واضح است که همان افرادی که به خشم آمده بودند در مورد اتهامات — اتهامات اثبات نشده علیه عدالت Kavanaugh زمانی که او در دبیرستان بود به نظر می رسید به کمی و یا بدون بهره یا قطعا به همان اندازه علاقه پیشنهادات خود را از رفتار نامناسب توسط یک فرد بالغ که در سنا است.”

جمهوری خواهان در حال شروع به بیشتر به طور مستقیم فشار دموکرات ها در موضوع اتهام با وجود این واقعیت است که بیش از یک دوجین زنان را علنا متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از حوادث مختلف تجاوز جنسی که همه او را انکار می کند.

وقتی پرسیده شد که در مورد Reade بدخشان برخی بایدن از متحدان اشاره به قانونی خود را ضبط در مسائل زنان به ویژه خشونت علیه زنان عمل می کنند.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. بود که منجر به تماس صوتی به صورت سابق دموکرات ایالت Al Franken به استعفا شد و پس از اتهامات سوء رفتار جنسی پدید آمده در برابر او در سال 2017 ایستاده بود بایدن در این هفته.

“هنگامی که ما می گویند “باور زنان’ را برای این صریح هدف از ساخت مطمئن شوید که وجود دارد فضا برای تمام زنان به جلو آمده به صحبت می کنند و خود را حق به شنیده می شود. و در این ادعا که آنچه تارا Reade انجام داده است” Gillibrand به خبرنگاران گفت: در یک تماس. “او آمده است جلو او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن.”

استیسی آبرامز, 2018 دموکرات فرمانداری مهاجرت در گرجستان است که بیان قوی علاقه بودن بایدن را در حال اجرا همسر با سی ان ان گفت در روز سه شنبه است که او معتقد است که معاون رئیس جمهور سابق به عنوان به خوبی.

“من باور دارم که زنان سزاوار شنیده می شود و من معتقدم که آنها باید به گوش اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر,” او گفت:. “من اعتقاد دارم که بایدن من می دانم و من فکر می کنم او زنان را با افتخار او را به امریکا افتخار” آبرامز اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>