نیوهمپشایر است 7th, presumptive مورد بیشتر مدارس نزدیک

کنکورد, N. H. – New Hampshire تعداد کل presumptive مثبت نتایج تست جدید کروناویروس افزایش یافته است به هفت دلیل یک مورد مربوط به یک زن است که بازدید یک بخش از وسایل نقلیه موتوری, اتاق کار, مکان عمومی, مقامات بهداشت و درمان در دولت است.

نیوهمپشایر وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: اواخر جمعه است که زن از Rockingham County و اطلاع او ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی پس از در حال توسعه سیستم های. دولت در حال بررسی برای شناسایی افرادی که در تماس نزدیک با زن قبل از او شروع به خود منزوی گروه در بیانیه ای گفت.

بود در منچستر شعبه راهنمایی و رانندگی در ساعات کسب و کار در پنج روز این ماه این اداره گفت. دفتر بسته خواهد شد شنبه برای افزایش تمیز کردن آن گفت. هر کسی که در دفتر در مارس 2, 3, 4, 5 یا 10 که توسعه علائم باید در خانه بمانند محدود کردن تماس با دیگران و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بخش گفت.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

مدارس تعطیل

برخی از مدارس در نیوهمپشایر نیز بسته به درجات مختلف از زمان.

مدارس در Nashua, اکستر, Bedford, Hampstead و پلیستو اعلام کرده اند که آنها را نزدیک به پایین برای چند روز در حالی که ارزیابی تهدید کنکورد مانیتور گزارش داد. Nashua و بدفورد مدارس اعلام کرد هفته تعطیلی در حالی که اکستر و Timberlake مدارس تصمیم به نزدیک دو هفته مانیتور گزارش داد.

دیگر مدارس از جمله Merrimack دره تعظیم و Kearsage مدارس را به نام مدارس برای دوشنبه و با توجه به دیگر تعطیلی.

کالج ها در دولت قبلا اعلام حرکت به آموزش آنلاین.

___

موزه پانل های صفحه نمایش

این مکآولیف (دهانه)-شپرد کشف مرکز در کنکورد, New Hampshire است و قرار است تا نمایشگاه پانل در مورد ویروس.

پانل های طراحی شده توسط نیویورک سالن علوم و مشترک با همکار علم در موزه ها برای بازدید کنندگان به یادگیری بیشتر در مورد ماهیت این ویروس. این پانل ها در نزدیکی منطقه پذیرش از موزه.

موزه ساخته شده است برخی از تنظیمات از جمله ایجاد یک “اجتماعی فاصله” سیستم برای آن افلاک. آن را ” پر کردن هر سطر دیگر با بازدید کنندگان ترک ردیف بین آنها خالی و از خانواده ها و افراد به ترک دو صندلی های خالی بین آنها و آینده فرد و یا گروه.

موزه گفت: همچنین در حال تغییر است راه آن دسته افلاک نشان دادن بلیط به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم لمس کردن بلیط. کارکنان ارائه شده است ضد عفونی کننده دست و دستکش های پزشکی و استفاده از آنها را به عنوان مورد نیاز است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet