جدید کالیفرنیا مدرسه واکسن قوانین را ترک کرده اند و پرستاران و پزشکان و پدر و مادر اشتباه

یک جفت شدت مورد بحث قوانین جدید در کالیفرنیا محدود است که دانش آموزان می توانید جست و خیز واکسن به نظر می رسد در گیر اداری برزخ نتیجه عدم اطمینان بیش از چگونه به تفسیر آخرین لحظه تغییرات ایجاد شده قبل از این قانون امضا شده در سال گذشته توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

در همین حال وزارت امور خارجه از بهداشت عمومی است که وظیفه ارائه کلید ارشاد در واکسن جدید قوانین بوده و سکوت در سردرگمی بیش از قوانین است.

سنا لایحه 276 تماس به صورت عمومی وزارت بهداشت برای ایجاد یک استاندارد واکسن فرم معافیت که پزشکان را به صورت الکترونیکی ارائه به دولت برای بررسی, آغاز ژانویه آینده. Newsom اصرار بر روی یک تکه دوم از قانون — مجلس سنا در لایحه 714 — برای اطمینان از قوانین جدید خواهد بود “اجرا شده در شیوه ای موثر است.”

در حالی که جنبه های SB 714 به طور قابل توجهی تضعیف کلی تاثیر قانون جدید دیگر تغییرات افزایش موشکافی واکسن معافیت نوشته شده توسط پزشکان که منظم شد و یا تحت بررسی توسط هیئت پزشکی کالیفرنیا و Osteopathic هیئت پزشکی کالیفرنیا.

تبلیغات

اما این معلوم نیست که نظارت آغاز می شود.

“این کاملا باید اتفاق می افتد در حال حاضر” گفت: دولت بهداشت ، ریچارد پان (D-ساکرامنتو) نویسنده واکسن قانون.

اما مدرسه پرستاران که بررسی های پزشکی معافیت گفت که مگر آنها دریافت راهنمایی از وزارت بهداشت گفتن آنها در غیر این صورت معافیت اعطا شده توسط طلبه پزشکان مورد بررسی خواهد شد تا 2021.

“من فکر نمی کنم اکثر پرستاران مدرسه درک این قانون” گفت: کالیفرنیا مدرسه پرستاران Assn. رئیس جمهور پاملا کان. “هنگام خواندن قانون, من می توانید ببینید که چرا شما فرض این اتفاق می افتد در حال حاضر اما این اتفاق نمی افتد در حال حاضر در جامعه است.”

تبلیغات

در حالی که قانون اجازه می دهد تا دولت به بررسی معافیت پزشکی نوشته شده قبل از Jan. 1 در مواردی که به تصویب پزشک شده و منظم توسط هیئت پزشکی, آن را نمی کند به طور خاص می گویند هنگامی که این بررسی باید آغاز خواهد شد. اکثر کالیفرنیا اساسنامه اثر در اولین روز از سال پس از تایید توسط فرماندار. اما چند کلید مقررات در واکسن قانون مشخص است که آنها باید اثر را در سال 2021 منجر به می گویند که بعد از آن تاریخ نیز به نقد و بررسی جدید روند.

اساسنامه نیز نشان نمی دهد که آیا بررسی منظم, دکتر, پزشکی, معافیت خواهد بود طلبه به طور خودکار یک بار مجازات نهایی است و یا اگر تصمیم به بررسی ساخته شده باشد در یک مورد به مورد و بر اساس. آن را نیز مشخص نیست اگر اقدام انضباطی است که به ارمغان می آورد اضافی موشکافی باید مربوط به واکسن.

تنها یک پزشک بوده است منظم برای یک واکسن های مربوط به صورت — دکتر باب سیرز شناخته شده اورنج کانتی پزشک که عمل caters به پدر و مادر که در مخالفت با برخی یا تمام واکسن. دولت و مقامات بهداشت عمومی کاهش یافته است برای پاسخ به این بار سوالات در مورد اینکه آیا این قانون تحت تاثیر قرار سیرز’ قبلی معافیت پزشکی.

هیئت پزشکی قرار داده سیرز در 35 ماه آزادی مشروط در سال 2018 پس از شارژ او با ارتکاب سهل انگاری فاحش شکست برای به دست آوردن “اطلاعات اولیه لازم” برای تعیین اینکه آیا یک کودک باید جست و خیز آینده واکسن. در سال گذشته سیرز مواجه شکایت جدید از دولت هیئت پزشکی وی از سوی مامورین که او نوشت نامناسب واکسیناسیون معافیت برای کودکان.

“اگر یک پزشک بوده است منظم توسط هیئت پزشکی برای چیزی مربوط به نامناسب پزشکی معافیت به عنوان دکتر باب سیرز شده است و سپس همه که دکتر پزشکی معافیت در حال حاضر نامعتبر” پان گفت: از قانون است. “مدارس باید بدانند که یک کودک با معافیت پزشکی نوشته شده توسط دکتر سیرز در حال حاضر خالی می باشد.”

اما کان گفت که او را در انتظار راهنمایی از دولت عمومی وزارت بهداشت چگونه است که بخشی از این قانون باید به اجرا در مدارس. قوانین یک نگرانی اصلی در اخیر مدرسه پرستاران کنفرانس انجمن, او گفت:.

کان گفت: مسئولان مدرسه می تحقیقاتی که دانشجویان پزشکی, معافیت, اما در بسیاری از موارد تعیین کننده است که دکتر نوشت: آنها نیاز به کشیدن فردی دانش آموز فایل های. در صورتی که انتظار کان گفت: پرستاران مدرسه نیاز قابل توجه به تکمیل آن کار می کنند.

“که بسیاری از legwork,” او گفت:.

تبلیغات

تحت SB 714 دکتر تحت بررسی توسط هیئت پزشکی کالیفرنیا در یک مورد مربوط به واکسن نمی تواند نوشتن یک جدید معافیت پزشکی مگر اینکه مورد پاک در, دکتر, را به نفع. چهار وجود دارد پزشکان در حال بررسی اتهامات مربوط به واکسن قبل از هیئت پزشکی. آنها عبارتند از Drs. سیرز از Capistrano, ساحل, Ron کندی سانتا رزا تارا Zandvliet سان دیگو و کنت Stoller سانتا رزا.

پان می گوید که ماده از قانون نیز موثر است در حال حاضر. اما زبان SB 714 منابع یک قالب استاندارد است که هنوز برای ایجاد سلامت عمومی بخش. پان معتقد هدف از قانون است که هنوز روشن — پزشکان تحت بررسی باید نگارش جدید معافیت پزشکی.

عمومی وزارت بهداشت است تا در ژانویه آینده به ایجاد فرم خواهد بود که به صورت الکترونیکی منتقل شده به دولت را ایمن سازی رجیستری برای بررسی و امکان رد — توسط دولت و مقامات بهداشت عمومی. عمومی در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است به نظر در آن جدول زمانی برای تهیه سند جدید.

“پدر و مادر وعده داده شده بود که این سقوط, مدارس خواهد بود سالم تر و امن تر مکان” گفت: Leah تایلند, مدیر اجرایی واکسیناسیون کالیفرنیا یک کلید است که با پشتیبانی SB 276. “این بخش که فرماندار موفق انجام داده اند چیزی برای ارائه راهنمایی برای این سال است. در پایان روز آن را به نظر می رسد آنچه که ما را یک چالش واقعی با اواخر تغییرات ایجاد شده در SB 714.”

عمومی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای به بار که آژانس “آگاه باشید از بسیاری از مراحل و جدول زمانی برای اجرای.”

“این بخش در حال حرکت است به سرعت برای نهایی کردن فرم ها و سیستم های مورد نیاز برای دریافت آن اشکال” آژانس گفت. “گام های بعدی هستند که تعیین شده در این دستورالعمل مشخص شده در قوانین.”

کسانی که تصمیم گیری می تواند یک عامل کلیدی در تعیین چگونگی جارو قانون جدید خواهد بود. در همین حال منتقدان این قانون همچنان به اعتراض در ساکرامنتو از جمله پنج شنبه خارج Newsom خصوصی اقامت. کالیفرنیا اولین شریک جنیفر Siebel Newsom که مخالفان باید لابی به عنوان یک متحد بالقوه خطاب به معترضان در خارج از دروازه به خانه اش در روز دوشنبه که در آن او گفت: “من فکر می کنم وجود دارد باید بیشتر گفتگو اطراف گسترش پیدا کردن واکسن در اطراف تنها به کودکان واکسن که بیشتر ضروری است.”

یک فیلم کوتاه از نظرات ارسال شده توسط معترضان آنلاین که در آن او به آنها گفت به اعتماد و قانون جدید است که او را “تلاش شده است به گفت و گو داخلی است.” او پرسید: پس از آن که معترضان را ارسال ویدئو آنلاین. سخنگوی والی گفت: قوانین امضا شده توسط Newsom سال گذشته در حال موضع رسمی دولت.

تبلیغات

“من احساس اعتماد به نفس [عمومی وزارت بهداشت] دریافت این انجام می شود اما من فکر می کنم آن می تواند به پایین به سیم گفت:” کاترین Flores-مارتین کالیفرنیا ایمن سازی ائتلاف.

هنگامی که مقامات ایجاد فرم و ارسال آن به ایمن سازی رجیستری سال آینده بخش خواهد شد و سپس مانیتور که پزشکان در حال ارسال معافیت پزشکی. واکسن چشم پوشی در حال حاضر فرستاده شده به طور مستقیم به مدارس و محلی ولسوالی ساختن آن دشوار برای تعیین چگونه بسیاری از معافیت پزشکی یک دکتر می نویسد.

اما واکسن معافیت آمار منتشر شده توسط یک تعداد انگشت شماری از مناطق آموزش و پرورش در سال های اخیر نشان داد که تعداد کمی از پزشکان نوشت: اکثریت آنها.

Zandvliet سن دیگو پزشک است که تحت بررسی توسط دولت هیئت پزشکی تخمین زده می شود که او نوشته شده است در مورد 1,000 پزشکی معافیت پس از 2015 توجه به این اتهام علیه او. در مقایسه با پزشکان که صحبت در حمایت از قوانین گفت: آنها نوشته شده اند و تنها تعداد انگشت شماری از معافیت پزشکی در طول دوره از حرفه خود.

کالیفرنیا تقویت شده است و آن تلقیح قوانین پس از 2015 زمانی که دولت حذف معافیت بر اساس شخصی و یا اعتقادات مذهبی. به جای کودکان باید یک دلیل پزشکی به جست و خیز برخی یا تمام عکس های مورد نیاز به صورت عمومی و خصوصی مدرسه و مهد کودک. از آنجا که قانون تصویب رسید هر چند که تعدادی از کودکان مبتلا پزشکی معافیت رشد کرده است و برخی از پزشکان متهم شده اند excusing کودکان دلایل مشکوک.

“هیچ سوال وجود دارد که این واکسن قوانین را فرزندان ما و جوامع امن تر و اطمینان به مقامات بهداشت عمومی در حال پیگیری زمانی که پزشکان مسئله غیر معمول تعداد پزشکی معافیت از واکسن و توقف عمل های غیر ضروری را حذف معافیت” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly که مسئول نظارت بر بهداشت عمومی اداره در بیانیه ای گفت. “خط پایین: این قوانین را در کالیفرنیا بچه ها و جوامع سالم.”

تحت قانون جدید عمومی وزارت بهداشت همچنین می توانید تعیین که یک دکتر است “کمک به یک خطر بهداشت عمومی در یک یا بیشتر جوامع” و نوار است که پزشک از نوشتن جدید معافیت پزشکی تا دو سال.

چگونه گروه را تعیین می کند یک دکتر در حال کمک به بهداشت عمومی خطر نامشخص است. گروه گفت: زمان آن است که در حال توسعه معیارهای طول این سال است. زمانی که کسانی که معیارهای ایجاد شده در این بخش گفت: دستورالعمل خواهد بود ارسال شده در وب سایت آژانس. آیا دکتر, گذشته, پزشکی, معافیت های در نظر گرفته خواهد شد در ساخت یک مورد که او و یا او یک خطر بهداشت عمومی نیز مشخص نیست.

سیرز آوازی حریف از دولت واکسن قوانین گفت: مقامات بهداشت عمومی اعطا شد “جدید شکار ساحره قدرت” است که آن را آسان به هدف خاص پزشکان است.

“من از نوشتن هر گونه مطلب معافیت مگر اینکه من یک بیمار که واجد شرایط بر اساس قانون جدید — در نزدیکی کشنده واکنش های آلرژیک و یا دائمی آسیب مغزی پس از واکسن — به طوری که آنها واقعا نمی هر گونه هدف به پرتاب دارت خود را در” سیرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im