نیوبرانزویک برتر اذعان ‘شکاف’ در اوراق طرح به صورت شبانه ER تعطیلی

فردریکتون—New Brunswick برتر بلین هیگز می گوید انتقاد از تصمیم دولت برای اتاق های اورژانس شبانه در شش جامعه بيمارستان در معرض شکاف جدی در برنامه ریزی و رهبری او را به عقب ،

“من نمی توانم در وجدان خوب حرکت رو به جلو بدون پرداختن به نگرانی و ترس شده اند که به ارمغان آورد نور” هیگز یک کنفرانس خبری گفت شنبه.

هیگز با صدور بیانیه ای یکشنبه شب گفت که او لغو تعطیلی برنامه ریزی شده به اثر را در ماه آینده به منظور اجازه می دهد برای جامعه مشاوره.

پس از آن اعلام شد Feb. 11 طرح کشیده شده انتقاد از جوامع آسیب دیده, بهداشت حرفه ای, مخالفت احزاب و اعضای خود را اقلیت حزب محافظه کار دولت است.

اصلاحات در نظر گرفته شده به آدرس کمبود منابع انسانی و پیری جمعیت است. آنها دیده اند یک افزایش در ارائه خدمات بهداشت روان در جوامع و تبدیل حاد تخت های مراقبت به مراقبت طولانی مدت برای بیماران در انتظار خانه های سالمندان.

هیگز گفت: تغییرات مطرح شده بسیاری از سوالات است که می تواند پاسخ داده شود.

“انتظار نداشتم که وجود خواهد داشت بسیاری از شکاف ها در اجرای این طرح و شکاف است که مردم مشروع شناسایی شده است که نمی تواند مشروع جواب داد:” او گفت:. هیگز گفت که او حتی گفت که استانی خدمات آمبولانس نشده بود مشورت.

به عنوان یک نتیجه او ملاقات روز شنبه با نمایندگان دو منطقه ای مقامات بهداشتی. “توصیه خود بود نه برای ادامه در این زمان” هیگز گفت.

او گفت که او خواهد شد بازدید از جوامع با تحت تاثیر گروه ها — Sussex واقع Ste-Anne-de-کنت Caraquet, Grand Falls و Perth-Andover — در آوریل و مه به دریافت دیدگاه های رهبران ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و شهروندان است.

دولت نیز برنامه ریزی اجلاس سران در ماه ژوئن با هدف حصول اطمینان از این استان به سیستم مراقبت های بهداشتی است که پایدار و قابل اعتماد است. “این را نیز باید در مقابله با چالش های روبرو در جوامع روستایی,” هیگز گفت. توصیه های از این نشست ها منتشر خواهد شد در پاییز.

تصمیم به توقف تغییرات شرح زیر است معاون نخست وزیر رابرت Gauvin اعلام جمعه که او ترک در اعتراض به اصلاحات به عنوان مستقل نشستن. آن را به سمت چپ دولت اقلیت را در موقعیت مخاطره آمیز از مواجهه با یک رای اعتماد و یا احتمالا خواستار انتخابات زود هنگام.

هیگز گفت: واژگونی بود “تبدیل دما” در چشم انداز اولیه انتخابات, اما او می تواند بحث در مورد وضعیت خود را با انجمن در اواخر این هفته.

Gauvin خروج چپ محافظه کاران و لیبرال ها با 20 کرسی در مجلس قانونگذاری. حزب سبز و مردم داد هر سه Gauvin است تنها مستقل و دو صندلی ها خالی است.

سبز رهبر دیوید راگون گفت هیگز انجام داده بود درست با لغو تغییرات و اضافه کرد که او به جلو نگاه به ساخت توصیههایی برای اصلاح نظام سلامت.

هفته گذشته هر دو سبزها و لیبرالها گفت: آنها آماده بودند برای شکست دولت در یک حرکت اعتماد اما در روز دوشنبه راگون باب روز پایین و موقعیت خود را. “این تغییرات در قفسه در حال حاضر,” او گفت: “تا زمانی که ما می بینیم که چگونه است که آثار آن تغییرات آب بر روی لوبیا.”

اما رهبر حزب لیبرال کوین ویکرز ابراز خود ادامه مخالفت با دولت است.

“برتر هیگز دهکدهای از دست داد اعتبار و اعتماد جدید Brunswickers بیش از مراقبت های بهداشتی کاهش شکست. این کاهش و کاهش بیشتر به مراقبت های بهداشتی هنوز بخش بسیار زیادی از این بلین هیگز دستور کار” ویکرز در توییتر نوشت. “تعجب خود را از جنجال در طول هفته گذشته نشان می دهد که چگونه از تماس او با Brunswickers.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

کریس Austin, رهبر مردم داد که تا به حال نیز مخالف تعطیلی استقبال دولت برگشت. او گفت: لازم است سیستم های پشتیبانی از جمله پیشبرد مراقبت از امدادگران بودند که در جای خود به ارائه مراقبت در ساعات شب.

دکتر کریس گودیر, رئیس جمهور, New Brunswick جامعه پزشکی گفت: وجود بیش از حد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده برای بسته شدن به جلو بروید.

“ما مشاهده شده پس از اعلام این خبر که بسیاری از پزشکان و شهروندان ابراز پرشور و متفکر دیدگاه در مورد پیامدهای این تغییرات” او در بیانیه ای گفت. “بسیاری از موافقت کردند که سلامت ما باید سیستم مدرن برای منعکس کردن جمعیت نیازهای استان ما است و سهامداران باید یک صدا قبل از تصمیم گیری و….”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>