نوادا رای دهندگان در اوایل شروع Caucusing در روز شنبه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بزرگنمایی این تصویر

شرکت کنندگان برگزاری حروف است که به عنوان خوانده شده “حزبی” در طول یک رویداد کمپین برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در آیووا در اوایل این ماه. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت Rourke/AP

اوایل caucusing آغاز می شود در روز شنبه در نوادا به عنوان نژاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری حرکت غرب است.

دموکرات ها در دولت شده اند تکاپوی دو هفته گذشته برای تنظیم برنامه های خود را در پی caucusing افتضاح در آیووا.

Hawkeye دولت دموکرات ها هنوز هم از طریق حفر پرونده های کاغذی برای پاسخ به سوالات در مورد تناقضات در نتیجه در گزارش خود دولت رئیس اعلام کرد استعفای خود را این هفته است.

در نوادا رهبران حزب می گویند که آنها در حال تلاش برای مطمئن شوید که همه چیز متفاوت است.

“ما درک می کنیم چقدر مهم آن این است که ما این حق و حفاظت از یکپارچگی Nevadans “رای” نوشت Alana Mounce نوادا حزب دموکرات را مدیر اجرایی در یک یادداشت جزئیات طرح جدید. “ما با اعتماد به نفس در ما پشتیبان گیری از برنامه ها و بررسی قرار گرفته است.”

در اینجا دموکرات دستور کار برای هفته آینده.

چگونه زود caucusing کار می کند ؟

برای اولین بار در تلاش برای افزایش دسترسی به انجمن فرایند نوادا دموکرات ها قادر خواهد بود برای شرکت حتی اگر آنها نمی تواند و یا نمی خواهید به حضور و عادی انجمن در روز در فوریه. 22.

بنابراین از روز شنبه از طریق شنبه ثبت نام دموکرات ها می توانید به اولیه رای گیری سایت در شهرستان که در آن آنها ثبت شده است. همان روز ثبت نام مجاز است.

در اوایل رای, سایت, رای دهندگان, دریافت کارت رای دهندگان و پر کردن کاغذ رای گیری که هر دو دارای یک شماره شناسایی است که ارتباط این دو مورد.

پس از پر کردن برگه های رای خود را با ترجیحات رای دهندگان باز خواهد گشت هر دو کارت رای دهندگان و رای گیری برای تعیین صندوق های رای است.

چگونه خواهد شد و نتایج آن بود یکپارچه در جلسه روز ؟

دموکرات ها در ایالت نوادا در اصل برنامه ریزی برای استفاده از برنامه طراحی شده توسط همان شرکت است که در طراحی این سیستم معیوب مورد استفاده در آیووا. پس از مشکلات به وجود آنها طراحی شده است برای رفتن به یک مسیر متفاوت است.

این طرح جدید هم شامل برخی از تکنولوژی اما دموکرات ها می گویند وجود خواهد داشت برنامه های پشتیبان بیش از حد و همچنین راه های ساده برای انتقال به یک کاغذ و قلم فرایند باید مشکلات بوجود می آیند.

حوزه صندلی در فوریه. 22 روز از ایالت کمیته های پارلمانی را در مجموعه ای به استفاده از یک iPad برای ورود به گوگل اشکال. آنها پس از دسترسی به اولیه رای گیری داده که قابل اجرا به حوزه.

به عنوان صندلی داده های ورودی از روز خود را-از caucusing و انجام “انجمن ریاضی” با درگیر بدانند چگونه بسیاری از حامیان لازم است برای رسیدن به 15 درصد زنده ماندن آستانه iPad ماشین حساب ادغام خواهد شد نتایج اولیه رای گیری.

هر حوزه نیز باید کاغذ سوابق لزوما اوایل رای داده است. اگر آنها قادر به ورود به سیستم Google اشکال و یا اگر ماشین حساب اختلال عملکرد حوزه صندلی انتظار می رود به دنبال مراحل خود را در برگه به انجمن ریاضی و ادغام اوایل رای داده دولت دموکرات ها می گویند.

هر حوزه و صندلی نیز باید بزرگتر پوستر سبک کاربرگ به طوری که حزبی را برانگیخت می توانید به دنبال همراه به عنوان حوزه صندلی های لازم انجام محاسبات ریاضی است.

چگونه حوزه صندلی دریافت نتایج به دولت ،

این نقطه در این روند است که می تواند آسیب پذیر ترین, امنیت, کارشناسان نگران هستند. حوزه رهبران را به اتمام کار خود را اما آنها پس از آن باید آن را به دولت در برخی موارد بیش از اینترنت.

دموکرات ها می گویند که آنها نهاد یک فرایند دو مرحله ای است که اجازه می دهد تا به سرعت و تایید.

پس از جلسه شرکت کنندگان انجام می شود حوزه صندلی خواهد بود قادر به انتقال نتایج نهایی خود را caucusing از طریق اپل گوگل فرم. اما آنها نیز نیاز خواهد بود برای هر دو تماس در نتایج آن و یا ارائه آنها را در فرد در برخی از راه.

حوزه صندلی نیز می توانید انتخاب کنید برای انتقال نتایج خود را با استفاده از iPads ها. اگر آنها را انتخاب کنید به استفاده از تلفن خود را به عنوان اولین گزارش ساز و همچنین آنها باید به هر دو دست-تحویل و یا به ایمیل نتایج خود را به حزب بیش از حد.

این حزب می گوید: خصوصی تدریس خصوصی در خانه است که حوزه صندلی تماس خواهد به نوبه خود در نتیجه نیاز به نوعی تایید. مشابه راه اندازی در آیووا به معنای برای حوزه صندلی به تلفن در نتایج مسدود شد پس از شماره تلفن ظاهر عموم در اینترنت.

نوادا دموکرات ها را نیز جداگانه خطوط تماس ویژه راه اندازی به گزارش رای دهندگان حفاظت مسائل و حوزه داوطلبان به عیب یابی و گزارش های مربوط به مسائل است.

آنچه می تواند به اشتباه ؟

Doug Jones, یک متخصص امنیت سایبر در دانشگاه آیووا و سابق انجمن حوزه و صندلی در آیووا گفت: او شده است تحت تاثیر قرار نوادا مقاله بر اساس برنامه بازگشت به بالا.

چه نگرانی های او در مورد این جلسه گفت: چشم انداز برای خطای انسانی یا زمانی که صندلی در نوع پاسخ در iPads ها و یا در بخشی دیگر از این جلسه روند.

“ما همه کارشناسان در ساخت غلط املایی” جونز گفت. “یکی از آن چیزهایی که انسان ها خوب هستند.”

چنین اشتباهات اتفاق می افتد در هر انتخابات اما واقعیت این است که بسیاری از فرآیندهای در حال مرتب در روزهای آخر برگ باز احتمال این که برخی از رهبران حوزه و یا برخی از حزبی را برانگیخت می تواند در نهایت اشتباه جونز گفت.

“این چالش از هر چیزی که در آن روش فقط در حال تاسیس است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de