رنو, Nev. – زنان سبک زندگی مجله کشیده شد از آن تبلیغات قفسه در نوادا فرودگاه پس از آن فرار یک جلد داستان در مورد یک فاحشه خانه در نزدیکی رنو, فرودگاه, مقامات گفت.

سعادت مجله زندگی ویژه موستانگ تگزاس فاحشه خانه و کارگران خود را در آن موضوع مارس در قفسه در رنو-تاهو فرودگاه بین المللی رنو روزنامه-مجله گزارش روز شنبه.

تبلیغات صاحب امتیاز کانال روشن شد هشدار به مجله بر روی صفحه نمایش در آن فرودگاه قفسه.

فرودگاه مقررات بر آنچه می توانید آگهی می شود از جمله در برابر پیام های حاوی برهنگی و ماری جوانا و فاحشه خانه ها رنو-تاهو فرودگاه اقتدار سخنگوی برایان کولپین گفت.

ناشر مجله لسلی McCarroll استدلال می کند که در حالی که مجله به صورت رایگان توزیع محتوا است که سرمقاله.

موستانگ در مرتع پرورش احشام صاحب نیزه گیلمن متهم به فرودگاه بودن خود در ارتباط با حقوق زنان به انتخاب خود از جمله روسپیگری قانونی.

“هیچ یک درخواست به کارکنان فرودگاه و یا یک امانت است که ما حذف مجله” کولپین گفت. “اما ملیسا هلند از بیدار که خدمت در نیروی کار و که با حضور ما محل امن کنفرانس مطبوعاتی را در این مقاله توجه ما و (فرودگاه) حذف این مجله از تبلیغات رک.”

بیدار کمک به زنانی که قاچاق شده اند و یا می خواهید به ترک این صنعت گفت: هلند که مخالف هر دو قانونی و غیر قانونی انجمن میباشد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im