همسایگان برای اولین بار در کالیفرنیا به مرگ از coronavirus نگرانی در انتظار کلمه. ‘است که نزدیک به خانه’

پلیس شروع به مسدود کردن دسترسی به صفحه اصلی کالیفرنیا اول مرگ و میر نسبت به کروناویروس در کالیفرنیا در روز پنج شنبه به عنوان همسایگان نگران ایستاده بود در کارگاههای خود برای درخواست اطلاعات.

75-سال-پیر مردی که روز شنبه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت از یک سفر دریایی به مکزیک در ماه گذشته. او یک روز پس از آزمون تایید کرده coronavirus.

“است که نزدیک به خانه” گفت: یکی از همسایه ها که خواسته نمی شود به عنوان او ایستاده بود در چمن خود را. “من در 70s, بنابراین این یک معامله بزرگ است.”

سربار یک هلیکوپتر دور محله مسکونی که همسایگان گفت: اغلب پر از کودکان در حال بازی در خیابان است. پلیس در صحنه کاهش یافته است به آنچه آنها را وادار به جلوگیری از دسترسی روز چهارشنبه به خیابان که در آن سوابق نشان می دهد این مرد زندگی می کردند.

تبلیغات

Placer County مقامات بهداشت گفت: مردی که تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. او در بخش دوم مورد تایید شده از COVID-19. مقامات گفت: تماس نزدیک از مرد بودن قرنطینه و نظارت برای این بیماری است.

Placer County مقامات بهداشتی مرد گفت: به احتمال زیاد در معرض در طول سفر بر روی یک شاهزاده Cruises کشتی که ترک Feb. 10 از سان فرانسیسکو و میره به مکزیک قبل از بازگشت Feb. 21.

Placer County Health افسر دکتر Aimee سیسون گفت: این مرد نشان داد علائم COVID-19 در حالی که در کروز و در حالی که سفر از طریق بندر سان فرانسیسکو.

او به نام 911 گرفته شده بود توسط آمبولانس به قیصر Permanente در رزویل در فوریه. 27. او آزمایش COVID-19 روز یکشنبه با نتیجه بازگشت مثبت در روز سه شنبه.

تبلیغات

ده Kaiser Permanente بهداشت و درمان کارگران و پنج پاسخ اضطراری که در معرض بیمار قبل از او قرار داده و در انزوا در بیمارستان در حال حاضر در قرنطینه.

او یک مسافر در گرند شاهزاده خانم کروز. پس از مرگ انسان های کروز خط گفت: آن مطلع شد توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که آژانس در دست بررسی یک خوشه کوچک از coronavirus موارد در شمال کالیفرنیا مرتبط با کروز.

این شرکت اعلام کرد که 62 مهمانان که تا به حال ساخته شده همان مکزیک سفر مردی که مرده بود در باقی مانده روی Grand شاهزاده خانم به صورت یک بعدی سفر به هاوایی. که سفر کوتاه بود و مهمانان و خدمه که ممکن است آمده اند در تماس نزدیک با مسافری که درگذشت خواسته شد تا به ماندن در کابین تا زمانی که آنها می تواند به نمایش در آمد.

کسانی که مردم و دیگران دچار علائم شبه آنفولانزا و یا سایر زجر تنفسی مورد آزمایش قرار گرفتند در روز پنج شنبه با توجه به خط کروز. گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا تحویل داده کیت از طریق هلیکوپتر پنج شنبه صبح تا کشتی تیم پزشکی می تواند اداره آزمون. نمونه ها پس از آن بودند که پرواز به یک آزمایشگاه در ریچموند کالیفرنیا برای پردازش شاهزاده Cruises گفت. این کشتی که در حال حاضر در سواحل سان فرانسیسکو اجازه داده نخواهد شد به حوض تا این نتایج تست هستند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de