تقریبا هر لیگ اصلی بیس بال تیم تا به حال یک Coronavirus آزمون دوباره مثبت

بزرگنمایی این تصویر

اعضای San Diego Padres دیدار در زمین زیر کشت در طول آموزش بیس بال در پتکو پارک در سن دیگو در اوایل این ماه به عنوان لیگ اصلی بیس بال گام برای شروع سال 2020 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. گرگوری گاو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگوری گاو/AP

به عنوان لیگ اصلی بیس بال آماده برای شروع فصل آن یک مجموعه ای گسترده از coronavirus نتایج آزمون نشان می دهد که 28 لیگ 30 تیم تا به حال یک بازیکن و یا عضو هیات تست مثبت است.

تا کنون در مجموع 71 بازیکنان و 12 کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus MLB جمعه اعلام کرد.

زمانی که تیم برای تشکیل اردوگاه های آموزشی در آغاز ماه لیگ انجام شده مصرف قراضه. برخی از 58 بازیکنان و هشت اعضای هیات آزمایش مثبت است. که به میزان 1.8% با بیش از 3,700 نمونه های آزمایش.

و پس از آنها وارد بازیکنان و کادر شده اند مجددا چندین بار در هر هفته. سیزده بازیکن اضافی و چهار کارکنان داشت و به توان و حذف.

نتایج برجسته و چالش های راه اندازی یک فصل در میان جهانی همه گیر. اما دکتر Gary, سبز, MLB را مدیر پزشکی در مصاحبه با گفت: MLB Network که مقامات لیگ ترغیب نتایج.

“این بدان معنی است که بسیاری از بازیکنان ما و کارکنان را مطابق اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و اجتناب از موقعیت های خطر” سبز گفت. “من در واقع نوع خوشحالی آن را به عنوان کم به عنوان آن است.”

او اشاره کرد که مثبت نرخ لیگ سطح پایین تر از زمان 7 روز ملی ایالات متحده, متوسط, که از اوایل جمعه حدود 8.4%. مثبت نرخ MLB را مصرف و نظارت بر تست شده است 0.7%.

MLB تبدیل شده است یک آزمایشگاه در ایالت یوتا است که آن را قبلا مورد استفاده برای تست مواد مخدر برای رسیدگی به تعداد گسترده ای از coronavirus آزمون. آن اجرا شده است حدود 2000 آزمون در هر روز پس از آن آغاز شده کمی بیش از یک هفته پیش, سبز, گفت:, و با استفاده از یک روش است که تجزیه و تحلیل بازیکنان در بزاق.

علاوه بر تست های مورد نیاز, MLB پرده برداری گسترده بهداشت و ایمنی روش های جمع آوری شده را به یک برنامه است که در 113 صفحه به عنوان NPR تام گلدمن گزارش شده است.

قوانین فیزیکی شامل فاصله تا آنجا که ممکن است و با استفاده از تجهیزات شخصی. و در طول بازی ها, تف اجازه داده نخواهد شد و بازیکنان با تهدید فوری تخلیه اگر آنها می آیند در عرض 6 پا از یک داور و یا حریف در طول یک استدلال.

“در حالی که آزمایش است که قطعا مهم است این تنها یک بخش از این روش. بنابراین من می خواهم در نظر گرفتن تست به عنوان شکر و تخم مرغ در کیک” سبز گفت. “واقعا کل لیگ بستگی به توانایی هر فرد بازیکن به دنبال این دستورالعمل است.”

Seattle Mariners outfielder برادن اسقف تکرار که احساسات در مصاحبه با گلدمن و گفت که اعضای تیم در حال تلاش برای پلیس هر رفتار دیگران.

“من فکر می کنم بزرگترین مشکل این است که شما می توانید در بزرگترین پروتکل اما اگر شما لازم نیست که انطباق کامل با هر مرد و هر کارمند در آن قرار می دهد همه در معرض خطر” اسقف گفت. “شما نمی خواهید یکی از این موارد جدی [از COVID-19] به عنوان بخشی از گروه ما.”

2020 فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 23. از آن خواهد شد 60 بازی طولانی – کمتر از نیمی به عنوان بسیاری از بازی ها در حد معمول شود.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet