بزرگنمایی این تصویر

پس از Dallas Mavericks-دنور ناگتس بازی چهارشنبه لیگ برتر به حالت تعلیق در آینده بازی بیش از coronavirus نگرانی. ران جنکینز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ران جنکینز/AP

به روز شده در 11:11 p. m. ET

NBA است به حالت تعلیق در آن فصل بعد از یک بازیکن در یوتا جاز مقدماتی آزمایش مثبت برای coronavirus. در بیانیه ای NBA گفت: نتیجه تست درست قبل از tip-off از بازی روز چهارشنبه بین جاز و شهر اوکلاهما تندر. لیگ می گوید این بازیکن بود نه در میدان جنگ و بازی شد و سپس لغو شد.

یوتا جاز می گوید بازیکن (شناسایی شده توسط رسانه های متعدد به عنوان رودی Gobert) آزمایش منفی برای آنفولانزا گلودرد و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی. “فرد علائم کاهش بیش از این دوره از امروز در یک اقدام احتیاطی و در, مشاوره و همکاری با NBA کارکنان پزشکی و اوکلاهما, مقامات بهداشت این تصمیم به تست برای COVID-19.”

NBA به حالت تعلیق در تمام بازی در پایان بازی بین دالاس ماوریکس و دنور ناگتس. ماوریکس صاحب علامت کوبا بود که در این بازی و مشخصه شوکه زمانی که او آموخته اخبار. یک بازی بین New Orleans Pelicans و ساکرامنتو کینگز بود نیز به تعویق افتاد فقط قبل از tip-off. برخی از طرفداران هو آن را به عنوان اعلام شد.

لیگ ایران را با استفاده از وقفه برای تعیین “گام های بعدی” برای حرکت رو به جلو با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

خبر می آید همان روز به عنوان NCAA اعلام کرد حرکت بی سابقه ای را به نوار طرفداران بسکتبال کالج از حضور در آینده مردان و زنان در بخش مسابقات. “این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران گفت:” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert.

ورزش لیگ در حال افزایش فشار به بان کی مون تماشاگران و یا انصراف از بازی در دسترس نباشد. کارشناسان بهداشت می گویند یکی از راه های کروناویروس حرکت است از فرد به فرد و به خصوص زمانی که مردم نزدیک به هم برای مدت زمان طولانی. این “جامعه گسترش” است ratcheted تا تعداد موارد در ایالات متحده آمریکا

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im