نیروی دریایی توصیه برقراری سرنگون کاپیتان ناو یو اس اس روزولت

بزرگنمایی این تصویر

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در شمال غربی اقیانوس آرام در مارس 18. نیروی دریایی توصیه می شود بازگشت از کاپیتان کشتی بود که پس از اخراج شفاعت برای کمک به عفونت کرونا ويروسی پردازنده. افسر کلاس 3 نیکلاس/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

افسر کلاس 3 نیکلاس/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق AP

در آنچه که می تواند به مقدار بسیار زیبا در مورد چهره برای پنتاگون کنگره منابع تایید کرده اند به NPR که بالای نیروی دریایی رهبران توصیه می شود که سروان. برت Crozier پشت فرمان coronavirus-گرفتار ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت.

پس از Crozier عاطفی نامه شفاعت برای پاسخ به کشتی خود را COVID-19 شیوع به بیرون درز رسانه های خبری در مارس 31, او برداشته شد به عنوان کشتی کاپیتان در مارس 2 سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

نیروی دریایی را بالا غیر نظامی در نوبه خود استعفا داد و پس از بدنام Crozier به طور گسترده ای در انتقاد به اظهارات ملوانان کشتی روزولت بود که مورد ستایش قرار داد Crozier به عنوان یک قهرمان در زمانی که او در سمت چپ کشتی.

Adm. مایکل Gilday که نیروی دریایی بالاترین-رتبه بندی افسر است به گزارش آسوشیتد پرس به ملاقات با رئیس ستاد مشترک ژنرال علامت Milley در روز سه شنبه و با وزیر دفاع علامت Esper جمعه به توصیه اخراج کاپیتان بازگشت.

اسوشیتد پرس به نقل از Esper سخنگوی جاناتان هافمن عنوان کرد و گفت قبل از آن جلسه که Esper “به طور کلی تمایل به حمایت از نیروی دریایی رهبری در تصمیم خود” در مورد Crozier. اما Esper نیز گزارش خواسته اند برای تاخیر در هر یک اطلاعیه عمومی در حالی که وزن او Crozier سرنوشت.

از حزب دموکرات که ریاست کمیته نیروهای مسلح مجلس واکنش نشان داد و به شدت در روز جمعه به Esper تصمیم به عقب نگه نتایج نیروی دریایی تحقیقات به این نتیجه رسیدند که با توصیه به Crozier فرمان او بازگشت.

“وزیر دفاع نیاز برای بازگرداندن کاپیتان برت Crozier به عنوان افسر فرمانده U. S. S. تئودور روزولت” Rep. آدام اسمیت D-بشویید. در بیانیه ای گفت ایمیل به NPR. “در حالی که کاپیتان Crozier اقدامات در ابتدا از بحران بهداشتی روی TR شد شدید و ناقص آن را روشن است که او تنها در زمان از جمله مراحل برای محافظت از خدمه خود را.”

اسمیت همچنین لعنتی سابق اقدام وزیر نیروی دریایی تصمیم به حذف Crozier.

“Modly های بعدی تصمیم گیری به هیئت مدیره U. S. S. روزولت و ارائه یک خرده وقاحت رنگ و لعاب سخنرانی حمله به کاپیتان Crozier در حالی که خدمه از روزولت برخورد با COVID-19 شیوع بیماری باید به طور جدی به سوال تماس Modly را توانایی تصمیم گیری به طور کلی” اسمیت نوشت: “و باعث می شود آن را بیشتر از همه روشن است که تصمیم خود را برای از بین بردن کاپیتان Crozier کاملا اشتباه بود.”

در کنار کاپیتان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus پس از خروج از روزولت و نگه داشته شده است در انزوا در بازدید کنندگان محترم محله در یک پایگاه نیروی دریایی در گوام در جایی که این هواپیما حامل لنگر انداخت به گفته نیویورک تایمز.

در روز Crozier برطرف شد از او فرمان 114 از خدمه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این تعداد از سال افزایش یافته است به 856 و 4,234 از خدمه کشتی منتقل شده اند در ساحل باقی می ماند در قرنطینه. نیروی دریایی گزارش می دهد که همه 4,938 ملوانان داده شده به روزولت در حال حاضر تست شده برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>