نیروی دریایی نه حاکم کردن برقراری یو اس اس روزولت کاپیتان که شکایت در مورد کوروناویروس

بزرگنمایی این تصویر

نیروی دریایی سروان. برت Crozier حالی که در ماه نوامبر سال 2019 در یو اس اس روزولت. مقامات نیروی دریایی رد نکرده اند احیا او. او از کار اخراج شد به عنوان فرمانده این ناو هواپیمابر پس از شکایت نیست به اندازه کافی کمک های حاوی coronavirus در هیئت مدیره. سیمن شاگرد نیکلاس Huynh/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیمن شاگرد نیکلاس Huynh/AP

آمریکا مقامات دفاعی هستند نه حاکم کردن بازگرداندن نیروی دریایی سروان. برت Crozier به سابق خود فرمان coronavirus-کنار ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت. Crozier بود ناگهان از حذف این پست در مارس 3 بعد از رفتن خارج از زنجیره ای از فرمان و ایمیل یک درخواست مهیجی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

چنین بازگشت از اخراج کاپیتان کشتی خواهد بود و بدون سابقه در نیروی دریایی است. شده اند وجود دارد تماس های متعدد توسط دموکرات کنگره به Crozier که همچنان در انزوا در گوام پس از آزمایش مثبت برای coronavirus را در دستور روزولت.

روز پنج شنبه وزیر دفاع علامت Esper خواسته شده بود در مورد نیویورک تایمز گزارش داده است که نیروی دریایی این است که به دنبال برقراری Crozier.

“من به نگه داشتن ذهن باز با توجه به همه چیز” Esper گفت: از جمله واژگونی نیروی دریایی عمل در ان بی سی امروز نشان می دهد. “ما این را یک گام در یک زمان اجازه دهید تحقیقات در نیروی دریایی نتیجه گیری خود را اگر شما خواهد شد در آن — به عنوان آنها مختصر آن را تا می کنیم و همه چیز را که آنها می توانند و ما را بسیار مستدل نظرات و قضاوت به این پیشرفت می کند.”

Crozier برداشته شد و از فرمان او سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly قبل از تحقیق و تفحص از کاپیتان اقدامات تکمیل شده است بسیار غیر معمول حرکت در ارتش. Modly سپس استعفا داد و پس از یک طوفان از انتقاد برای یک ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی روی روزولت دفاع از خود شلیک Crozier در حالی که خواستار عزل کاپیتان “ساده لوحانه” و “احمقانه است.”

Modly تصمیم به حذف Crozier قبل از این تحقیقات نتیجه گیری شده بود مخالف با هر دو ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش و رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday به گفته مقامات به نقل از نیویورک تایمزکه اضافه شده که Modly, “باور است که [رئیس جمهور] تهمت می خواست او را اخراج نکردند.”

این کاوشگر به Crozier اقدامات منجر شد توسط Adm. رابرت بورک نیروی دریایی دوم-رتبه بندی افسر. اعضای روزولت خدمه گفت: بار برک قبلا به نام کشتی افسر ارشد پزشکی که تا به حال شده است هل دادن برای پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی و برچسب و او را یک “شکست خورده رهبر.”

“من هیچ گزینهای را از روی میز که من بررسی که تحقیقات گفت:” Gilday, نیروی دریایی, برترین لباس رسمی در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در هفته گذشته. “من فکر می کنم که من مسئولیت — نزدیک به آن را در راه است که با سعی و کوشش به دلیل به مطمئن شوید که آن را کاملا عادلانه و بی طرفانه که من احتمالا می تواند آن را.”

Esper گفت: NBC که گزارش این تحقیقات تکمیل شده در اواخر هفته گذشته و انتظار دارد که این امر در نهایت به او فرستاده می شود پس از بررسی توسط نیروی دریایی است.

“Adm. Gilday دریافت کرده و در حال بررسی اولیه درخواست” Cmdr. Nate Christensen, Gilday سخنگوی گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “این زمان را برای این گزارش به بررسی و تایید شده توسط Adm. Gilday. هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند.”

روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام و سروان. کارلوس Sardiello بود که در آن کاپیتان قبل از Crozier شده است قرار داده شده در فرمان به طور موقت.

حدود 4000 نفر از کشتی 4,865 ملوانان تحت قرنطینه در ساحل در گوام است.

یکی از خدمه درگذشت COVID-19 آوریل 13. روز پنجشنبه نیروی دریایی شناسایی کشتی اول مرگ و میر در وقوع به عنوان حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker Jr, 41, Fort Smith, ارک. پنج ملوانان دیگر بستری شده اند که در وضعیت بحرانی است.

بیش از 650 خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus. “آنچه نگرانکننده است که اکثریت کسانی که — 350 plus — آیا بدون علامت” Esper گفت: NBC. “پس از آن نشان داد جدید پویا از این ویروس است که می توان آن را انجام شده توسط سالم افرادی که هیچ ایده آنچه که آنها در حال حمل آن است.”

در ضمن تلاش به طور کامل پاکسازی روزولت در ادامه عملیاتی که نیروی دریایی نشریه می گوید خدمه باید لقب “bleach-a-palooza.”

“تیم ماموریت به طور کامل پاکسازی کشتی” Cmdr. چاد Hollinger کشتی سلاح افسر است به نقل از گفتن نیروی دریایی است. “برای تکمیل ماموریت ما در حال رفتن به تمیز کردن این کشتی از بالا به پایین و رو به جلو-رو به عقبی برای ایجاد یک پاک کردن منطقه برای همه بازگشت به کشتی بنابراین ما می توانیم به کسب و کار.”

Esper برای اصرار بر NBC که روزولت می تواند از سرگیری ماموریت خود را بلافاصله اگر که لازم بودند.

“مهم این است که او بازگشت به دریا” Esper گفت. “این یک مورد خاص. ما در حال رفتن به آن را پشت سر ما و من مطمئن هستم که TR خواهد بود بازگشت به دریا به زودی انجام آن مهم زمان جنگ ماموریت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im