ناتو پس از دیدار ترکیه و داعش-حمایت نیروی کشته شدن 33 سرباز در سوریه

بزرگنمایی این تصویر

سوریه در شمال غربی شهر ادلب انجام مراسم تشییع جنازه نماز برای سربازان جمعه. ترکیه به دنبال فوری ناتو پس از حداقل 33 سرباز ترک کشته شدند در سوریه را در استان ادلب پنج شنبه. عبدالعزیز Ketaz/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

عبدالعزیز Ketaz/خبرگزاری گتی ایماژ

ناتو را محکوم کرد “بی رویه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و روسیه” دبیر Jens Stoltenberg می گوید: پس از 33 سرباز ترک کشته در یک حمله در نزدیکی ادلب پنج شنبه. بمب گذاری ناشی از ترکیه به درخواست فوری ناتو امنیت دیدار که جمعه برگزار شد.

ناتو برگزار شد و در همبستگی با ترکیه که می گوید نیروهای نظامی کشته شدند در یک منطقه که در آن روسیه و حمایت نیروهای سوریه در حال مبارزه ضد رژیم اند. روسیه به ایفای نقش در این اعتصاب که پس از هفته ها از افزایش خشونت در استان ادلب.

“من آنها را به توقف حملات خود را به احترام به قوانین بین المللی و به پشت U. N. تلاش برای حل صلح آمیز” استولتنبرگ گفت. “این وضعیت خطرناک باید د را تشدید کرد.”

استولتنبرگ نیست وضع هر گونه تغییر در ناتو ممکن است به آن زمان آرایش امنیتی در این منطقه است. اما ترکیه می گوید نظامی خود را زده 200 سوریه اهداف جمعه در تلافی حملات.

“این حمله رخ داده است حتی اگر مکان از نیروهای ما شده بود و هماهنگ با مقامات روسیه در این زمینه” وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: با توجه به ترکیه را دولت اجرا Anadolu Agency.

لیست آسیب تلافی جویانه حملات Akar گفت: “نیروهای ترکیه نابود پنج سوریه صهردرس, 23 مخازن 10 وسایل نقلیه زره پوش, 23 howitzers پنج مهمات کامیون های SA-17 a SA-22 سیستم دفاع هوایی و همچنین سه انبار مهمات و دو تجهیزات انبار یک ستاد و 309 رژیم نیروهای نظامی است.”

ترکیه درخواست ناتو در ماده 4 از برپایی سازمان پیمان. ارائه اجازه می دهد تا هر متحد به “درخواست مشاوره در هر زمان و در نظر هر یک از آنها خود را از تمامیت ارضی استقلال سیاسی یا امنیتی تهدید شده است.”

روسیه وزارت دفاع می گوید نظامی خود را به انجام نمی هر گونه مداخله نظامی در منطقه که در آن سربازان ترکیه کشته شدند, NPR Lucian کیم گزارش ها از مسکو.

در روز پنج شنبه, روسیه, وزارت امور خارجه اذعان کرد که این کشور نیروی هوایی است که در حمایت از ارتش سوریه “سحر بیش از ادلب” عملیات. اما این آژانس همچنین گفت که این حمله “تمرکز انحصاری بر روی تروریست ها که پر از سوراخ در deescalation منطقه.”

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در گفتگو با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تلفنی روز جمعه در یک گفتگو که کرملین می گوید: شامل یک “اساسی تبادل نظر” در سوریه و توافق برای بهبود هماهنگی بین روسیه و ترکیه به وزارت دفاع.

“این دو رهبر باید یک خاردار رابطه” NPR Lucian کیم گزارش ها از مسکو. “پوتین به فروش می رسد اردوغان پیشرفته سیستم دفاع هوایی و در ماه گذشته افتتاح طبیعی-خط لوله گاز از روسیه است. اما در سال 2015 روسیه تقریبا به جنگ رفت و پس از ترکیه به ضرب گلوله یک هواپیمای جنگنده روسی.”

در روز جمعه در تماس تلفنی پوتین و اردوغان به توافق رسیدند به نگاه امکان “به زودی با برگزاری یک نشست در بالاترین سطح” کرملین می گوید.

استولتنبرگ گفت: ترکیه عضو ناتو هستند “به طور مداوم به دنبال” راه هایی برای حمایت از ترکیه به عنوان خونین و بی ثباتی و جنگ داخلی در کشور همسایه سوریه است. او افزود که این گروه ادامه خواهد داد به افزایش ترکیه دفاع هوایی برای جلوگیری از حملات موشکی از سوریه است.

“وجود دارد پاتریوت موشک باتری در جنوب ترکیه و برای پروازهای نگه داشتن چشم از بالا” Teri شولتز گزارش NPR خبر. “ترکیه گزارش خواسته های ایالات متحده به طور مستقیم به اشتراک گذاری مطلب موشکی-دفاعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im