ملت اطفال راه رفتن به عقب برای حمایت از فرد در مدرسه

Illustration depicting adults and school-children wearing masks.

بزرگنمایی این تصویر

لا جانسون/NPR

آکادمی اطفال آمریکا یک بار دیگر سقوط به رشد بحث بر سر بازگشایی مدرسه با قوی جدید, بیانیه, جمعه, ساخت روشن است که در حالی که فرد در مدرسه فراهم می کند مزایای مهم برای کودکان “بهداشت عمومی سازمان باید توصیه های مبتنی بر شواهد نه سیاست.” در این بیانیه همچنین گفته است که “علم و جامعه شرایطی باید راهنمای تصمیم گیری است.”

AAP است تغییر تن از هدایت آن صادر شده بیش از دو هفته پیش. سپس سازمان ملی چلپ چلوپ توصیه که آموزش و پرورش رهبران و سیاستگذاران “باید شروع با یک هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این هفته بارها و بارها ذکر شده AAP در فشار رهبران مدرسه برای بازگشایی شده است. دکتر سالی Goza ارتباط رئيس جمهور به نظر می رسد در کاخ سفید میزگرد با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او بعدها گفت: صبح Edition دیوید گرین که محلی coronavirus عفونت نرخ ها و نقاط داغ باید در نظر گرفته شود تا با خیال راحت بازگشایی مدارس.

قبلی ارشاد انتقاد کرد و گفت کمی در مورد ایمنی از مربیان و دیگر کارکنان مدرسه. روز جمعه در بیانیه cosigned توسط دو ملی اتحادیه های معلمان و AASA مدرسه Superintendents انجمن تماس برای قرار دادن مربیان و همچنین سایر ذینفعان در مرکز تصمیم گیری است. آن تاکید کرد که بازگشایی با خیال راحت را به پول بیشتر: “تماس با ما در کنگره و دولت برای ارائه فدرال منابع مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که بودجه کافی نمی ایستادگی در راه با خیال راحت آموزش و مراقبت از کودکان در مدارس ما.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet