ملی گفتگو در مورد مسابقه Brews در روستایی در غرب کنتاکی

بزرگنمایی این تصویر اسکات Hobgood و جیسون Niupulusū رشد در Webster County, Ky., و پیوست NPR دیوید گر

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

اسکات Hobgood و جیسون Niupulusū رشد در Webster County, Ky., و پیوست NPR دیوید گرین برای یک میزگرد بحث و گفتگو در مورد مسابقه و عدالت اجتماعی است. اسکات Hobgood, Jason Niupulusū پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اسکات Hobgood, Jason Niupulusū

اگر شما صرف هر زمان در رسانه های اجتماعی شما می دانید که می توان آن را یک جنگ از کلمات وجود دارد. آن است که آیا بحث بر سر پوشیدن ماسک در حالی که ناآرامی های گسترده در سراسر ایالات متحده و یا قریب الوقوع انتخابات ریاست جمهوری — هر کس یک نظر و کسی است که همیشه آماده به داغ را.

اما اگر شما از یک جامعه کوچک می توان آن را سخت برای مخفی کردن در پشت ناشناس اینترنت. هر کس هر کس می داند. این احتمال وجود دارد که شما نسبتا متصل به فردی که Facebook status شما فقط نظر — شاید شما با هم بزرگ شده و باقی مانده است نزدیک با دوستان مشترک و یا پدر و مادر خود را تصویب صلح هر یکشنبه در کلیسا و یا کار شما با کسی که در آن فرد خانواده است.

Webster County, Ky., یکی از آن مکان. با یک جمعیت کمی بیش از 13000 غربی کنتاکی, شهرستان روستایی است طبقه کارگر عمدتا محافظه کار و عمدتا سفید. به طور کلی نژاد نیست چیزی صحبت در مورد آشکارا. من می دانم که این به این دلیل من وجود دارد.

اما به عنوان حساب بیش از نژادپرستی نظاممند پوشاند کشور برخی از Webster County ساکنان گرفته اند به رسانه های اجتماعی به بیان دیدگاه های خود.

نمایی از Webster County, Ky., از پشت مزرعه پدر بزرگ. اشلی Westerman/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اشلی Westerman/NPR

Jason S. Niupulusū, 40, یک کارگر ساختمانی شناسایی به عنوان ساموآیی آمریکا و بخشی از Webster County این جامعه کوچک رنگ. Niupulusū نوشته های اغلب مورد حمایت خود را از زندگی ماده در حرکت است و از منتقدان خشونت پلیس. هر روز و گاهی چند بار در روز او مطالب, اخبار, افکار و نظرات در مورد مسائل مربوط به نژادپرستی نظاممند به Facebook خوراک.

Niupulusū پست ها را به خود جلب کرده اسکات Hobgood. Hobgood, 40, سفید است و با این نسخهها کار به عنوان یک لوله کش. Niupulusū و Hobgood هر دو در رشد Webster County شدند و در همان دبیرستان فارغ التحصیلی کلاس. آنها باقی مانده آشنایان. Hobgood تحت فشار قرار دادند پشت در Niupulusū را Facebook مطالب تماس به سوال انگیزه جورج فلوید را قتل فرایند تفکر پشت Black Lives Matter جنبش و پاره-کردن مؤتلفه بناهای تاریخی.

من یک Facebook دوست با Niupulusū و همکار قهوه ای فرد را از شهرستان به طوری که مبادلات گرفتار چشم من. در حالی که مردم رنگ از جامعه فراموش اغلب پست در رسانه های اجتماعی که حوادث مانند آنچه رخ داده به Floyd رخ می دهد, آن را مانند به نظر می رسید این بار متفاوت بود: گفتگو شده است مکرر و پایدار است.

"من را پشتیبانی نمی کند هر گروهی که ترویج یک نژاد بر دیگری" Hobgood نظر بر روی پست توسط Niupulusū در اواخر ماه ژوئن. "این فکر که هر کسی که بدهکار است هر چیزی غیر از فرد احترام مضحک است. هیچ کس بدهکار است هر چیزی در زندگی است. به خصوص صرفا بر اساس نژاد خود را."

"شما نمی درک حرکت و سپس" Niupulusū پاسخ داد. "آنها نمی گفت که آنها بهتر از هر مسابقه. یک وقتی شما ترک با تمام زندگی توجه به طرز فکر. شما نمی خواهد تا کنون آن را درک کنند."

Comments on a Facebook post from July.
Facebook/تصویر توسط NPR

خود را به عنوان Facebook مبادلات را گشوده روشن شده است که حساب و نژادی عدالت در شهرهای بزرگ نیز اتفاق می افتد در کوچکتر روستایی بیشتر شهرها و جوامع مانند Webster County — یک محل آرام که به خود می بالد در حال دوستانه و مفید و استقبال.

اما چه اتفاقی خواهد افتاد اگر به جای افزایش تنش های آنلاین دو در واقع نشستم و سعی کردم با صحبت کردن به یک دیگر به صورت چهره به چهره در زوم? خواهد یک زندگی واقعی بحث به سادگی تکرار مکررات خاک که اغلب خروج Facebook موضوعات — و یا آن را تسهیل مدنیت?

زمانی که از من خواسته Niupulusū و Hobgood به بیرون آمدن از پشت صفحه کلید خود را به صحبت رک و پوست کنده در مورد مسابقه و مرور این تبدیل در یک جامعه کوچک در صبح Editionآنها به توافق رسیدند. آنها امیدوار برای چه Hobgood به نام "حسن نیت" بحث و گفتگو.

در مصاحبه با NPR دیوید گرین آنها استدلال بر نژاد و قابل پیش بینی برخورد نشان داد حوزه خود را از تفاوت های گسترده. اما پس از آن, افشای یک مورد عمیقا شخصی تاریخچه منجر به کمی غیر منتظره زمینه های مشترک.

برای شنیدن صحبت های خود را فشار دهید صدا را فشار دهید.

لیلی Quiroz تولید و پخش نسخه از این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب