Nassar قربانی انتقاد میشیگان برای پاسخ به دکتر

آن آربور میشیگان. – اولین کاری که علنا متهم محکوم ورزشی دکتر لری Nassar سوء استفاده جنسی گفته او “وحشت” و “عمیقا ناامید” با دانشگاه میشیگان برای, چگونه آن را به کار گرفته اتهامات سوء استفاده اواخر در مدرسه.

این دانشگاه اعلام کرد در اوایل این هفته پنج بیماران سابق دکتر رابرت E. اندرسون گفته او مورد آزار جنسی آنها در طول امتحانات و شکایت در سال 2018 منجر به تحقیقات پلیس است.

“آنها تا به حال انتخاب با 19 ماه پیش به انجام کار درست و تبدیل شدن به رهبران” ژیمناست سابق راشل Denhollander گفت: روز شنبه در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “آنها را انتخاب فساد – دوباره – و آنها را بازماندگان در یک محل که در آن آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به صحبت های عمومی.”

رابرت جولیان سنگ گفت: این هفته اندرسون حمله او را در طول قرار ملاقات های پزشکی در دانشگاه مرکز بهداشت در سال 1971. سنگ گفت: او هشدار مسئولان دانشگاه در تابستان گذشته با الهام از ملی #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی.

سنگ برای اولین بار در مصاحبه با اخبار دیترویت آغاز شد که گزارش این اتهامات قبل از این دانشگاه اعلام کرد که تحقیقات خود را. سنگ 69 گفت: او در تماس با روزنامه از آنجا که او احساس “stonewalled” توسط مدرسه هنگامی که او به دنبال اسناد و مدارک در تحقیقات.

“به جای بلافاصله به دنبال شفافیت و گفت:” چگونه می تواند این اتفاق می افتد ما به تماشای ؟ ما در حال رفتن به مطمئن شوید که این هرگز دوباره اتفاق می افتد.’ آنها را نگه داشته و آن را آرام و دفن آن” Denhollander گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “آنها مجبور بازماندگان به صحبت های عمومی در به دست آوردن هر چیزی که اتفاق می افتد. که نفرت. آن را دوباره قربانی کردن و دوباره نقض.”

در اعلام این تحقیقات چهار شنبه دانشگاه میشیگان در انتخابات گفت: آنها اطلاعات عمومی در حال حاضر پس از تعيين روز قبل توسط Washtenaw County دادستانی که پرونده اتهامات خواهد بود مجاز به دلیل اندرسون مرده است.

دانشگاه سخنگوی ریک فیتزجرالد گفت: شنبه مدرسه شده بود درخواست Washtenaw County دادستانی اگر اتهامات خواهد بود که در برابر اندرسون برای ماه و متوجه هیچ کدام مجاز خواهد بود در روز سه شنبه در همان زمان دیترویت اخبار مطلع شد.

“من درک می کنم که چرا آن ممکن است نگاه متفاوت مردم به خواندن در مورد آن, اما من می توانم با اعتماد به نفس کامل است که ما در انتظار دادستان به تصمیم گیری” فیتزجرالد گفت. “به عنوان به زودی به عنوان ما آموخته می شود وجود ندارد و اتهامات ما قرار داده و آزادی مطبوعات ساخته شده و اطلاعات موجود تاسیس یک خط تلفن برای دریافت اطلاعات بیشتر و جهت ارائه مشاوره برای کسانی که تحت تاثیر در جوامع که در آن زندگی می کنند.

“ما نیز درگیر مستقل حقوقی به تمرین کردن برای دریافت پاسخ به پرسش های بسیاری از همه ما در مورد اینکه چگونه این اتفاق افتاده در دانشگاه میشیگان. ما بسیار می خواهید برای دریافت به پایین که گفت:” فیتزجرالد.

Nassar محکوم شد و دو سال پیش به 40 تا 175 سال زندان برای تعرض برخی از کشور های برتر ژیمناستیک از جمله Denhollander تحت پوشش درمان های پزشکی.

Nassar, یک دانشگاه میشیگان فارغ التحصیل مشغول به کار به عنوان یک مربی در ورزشی بخش در 1980s.

راس میلر بود که مدرسه را سرپرست آموزش های ورزشی برای یک دهه پلیس گفت Nassar دانشجو بودم مربی خود را در دانشگاه و به یاد می آورد چگونه به او شوکه شده بود را به یاد چه Nassar انجام داد.

میلر ساخته شده کسانی که نظرات در مصاحبه با دانشگاه پلیس به عنوان بخشی از گروه تحقیق اندرسون. آنها به نظر می رسد در حدود 100 صفحه به ارزش پرونده منتشر شد جمعه توسط Washtenaw County دادستانی در پاسخ به قانون آزادی اطلاعات درخواست شده توسط آسوشیتد پرس.

میلر گفت که او به طور مشابه شگفت زده به شنیدن اتهام سوء رفتار جنسی نیز ساخته شده بود در برابر اندرسون. میلر به یاد اندرسون به عنوان یکی از برترین پزشکان با او کار می کرد در طول زندگی حرفه ای او.

سوابق به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان داد دانشگاه میشیگان مقامات هشدار داده بودند بیش از چهار دهه پیش اندرسون بود نوازش کردن بیماران در طول امتحانات پزشکی. او ادامه داد: کار وجود دارد با وجود تنزل و رفت و در را به اتهام سوء استفاده دوباره به عنوان یک پزشک با مدرسه ورزشی بخش.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس نویسنده مایک سرپرست خانوار در آن آربور میشیگان کمک به این گزارش.

___

دنبال لری Lage در توییتر https://twitter.com/LarryLage

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im