ناسا جدیدترین مریخ می شود نام و نام خانوادگی: پشتکار

ناسا آینده مریخ در نهایت یک نام: پشتکار.

شش چرخ رباتیک اکسپلورر انفجار خواهد شد در این تابستان به جمع آوری مریخ نمونه های احتمالی برای بازگشت به زمین است.

نام پیشنهاد شد با هفتم کلاس الکس مدر را به عنوان بخشی از یک مسابقه نامگذاری برای ایالات متحده دانش آموزان. آژانس فضایی اعلام برنده پنج شنبه در الکس مدرسه در Burke, Va., و او به عنوان خوانده شده خود را برنده مقاله زنده در تلویزیون ناسا.

“ما یک گونه از کاشفان و ما را به دیدار با بسیاری از موانع در راه به مریخ است. اما ما می توانیم استقامت” الکس نوشت. “ما نه به عنوان یک ملت است اما به عنوان انسان نمی خواهد داد تا. نژاد بشر همیشه استقامت به آینده است.”

تبلیغات

ناسا دانشیار مدیر علم, ماموریت, Thomas Zurbuchen اشاره کرد که آژانس فضایی کنجکاوی مریخ نورد شده رومینگ در اطراف مریخ از سال 2012 زمانی که الکس و همکلاسی های خود بودند بچه های کوچک است.

“پشتکار و کنجکاوی با هم هستند چه اکتشاف است همه چیز در مورد,” او گفت:.

تقریبا 4,700 داوطلب قضات به حال تنگ استخر 28,000 مسابقه مطالب را به 155 semifinalists. پس از آن به پایین بود نه فینالیست عمومی دعوت شد برای رای دادن آنلاین.

تبلیغات

مدر و خانواده اش, برنده سفر به کیپ کاناورال فلوریدا., برای تماشای پشتکار زمانی که آن را راه اندازی به فضا در ماه جولای.

الکس شیفته با فضا در سن 11 در حالی که حضور در فضای اردوگاه در هانتسویل علا. او گفت که او می خواهد برای تبدیل شدن به یک مهندس و کار برای ناسا.

مریخ نورد طراحی شده و ساخته شده در آزمایشگاه پیشرانش جت در لا کانادا فلینتریج. آن است که تحت آماده سازی نهایی ناسا در مرکز فضایی کندی. Nameplate خواهد بود در rover بازوی ربات و خدمت به عنوان یک محافظ سنگ گارد.

Mars rover drive test

مهندسین تماشای اولین آزمون رانندگی برای مریخ در حال حاضر شناخته شده به عنوان پشتکار در آزمایشگاه پیشرانش جت در ماه دسامبر.

(J. Krohn / ناسا)

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im