ان پی آر

N. y. N. J., و, کانکتیکات, اضافه کردن چندین ایالت به لیست است که باید قرنطینه

بزرگنمایی این تصویر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تصویر در یک کنفرانس خبری در این ماه پیوست, کانکتیکات و نیوجرسی در مشاوره به مسافران از 16 متحده با افزایش تعداد coronavirus به خود شده است. علامت Lennihan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Lennihan/AP

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را توصیه به مسافران از چندین اضافی متحده با افزایش coronavirus اعداد به خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود با توجه به بیانیه ای از فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی.

اعلام شد سه شنبه و به دنبال, زودتر, سفر, مشاوره از کسانی که سه متحده است که همه مناطق در نظر گرفته بخشی از شهر نیویورک مترو منطقه است.

متحده که مسافران توصیه به قرنطینه پس از ورود شامل آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, North Carolina, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و یوتا.

“به عنوان یک تعداد بیشتری از کشورها در سراسر کشور مبارزه قابل توجهی در جامعه گسترش نیویورک اقدام به حفظ متزلزل ایمنی از آن مرحله به مرحله, داده محور, بازگشایی,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در بیانیه ای گفت.

نیویورک دیده می شود بیشترین تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر از هر ایالت در ایالات متحده است اما تا حد زیادی کاهش می یابد گسترش ویروس پس از اولیه خود را افزایش.

“ما تلاش جمعی برای پهن کردن منحنی و ضرب و شتم ویروس در هماهنگی با همسایگان ما در نیویورک و کنتیکت که منجر به کاهش مداوم در COVID-19 مثبت موارد بستری شدن در بیمارستان و نرخ انتقال” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، مورفی گفت. “بسیاری از کشورهای در سراسر کشور در حال تجربه یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در این داده ها و ما باید هوشیار باشند برای ادامه پیشرفت ما در برابر ویروس.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول