N. S. روز تابستان اردوگاه های مجاز به باز کردن است اما باید برنامه ریزی برای سلامت اقدامات

هالیفاکس—روز تابستان اردوگاه برای کودکان در حال حاضر مجاز به باز کردن در نوا اسکوشیا به عنوان طولانی به عنوان آنها را به یک طرح به دنبال بهداشت عمومی اقدامات برای محافظت در برابر COVID-19.

در انتشار اخبار برتر استفان مک نیل می گوید اجازه می دهد اردوگاه به کار یک گام مهم برای حمایت از خانواده و افزایش “برخی از حس عادی” این تابستان.

دکتر رابرت عجیبی استان افسر ارشد پزشکی از سلامت می گوید: هر روز اردوگاه که می خواهد برای بازگشایی باید یک برنامه در محل برای کاهش خطرات, اما نمی خواهد نیاز به ارائه آنها را برای تصویب.

تحت این استان دستورالعمل های برنامه باید پوشش مناطق مانند افزایش تمیز کردن مبهوت وانت و رها کردن بار و غربالگری کارکنان و اعضای کمپ.

اندازه گروه محدود به 10 و اردوگاه باید به همان گروه از کودکان هم از جمله خواهر و برادر در حالی که گروه های مختلف از هم جدا.

اقدامات مانند افزایش شستن دست باید رعایت شود در حالی که کارکنان را به اطمینان حاصل شود که تجهیزات-های به حداقل رسانده است و این کودکان نیستند که در آماده سازی و یا خدمت از مواد غذایی است.

استفاده از non-ماسک های پزشکی را نمی توان مورد نیاز اگر چه کودکان و کارکنان که می خواهید به آنها را می پوشند می تواند انجام دهد.

روز اردوگاه نیز نیاز خواهد بود برای نگه داشتن روزانه ثبت حضور و غیاب و همچنین به عنوان یک رجیستری از همه افرادی که خود را وارد کنید امکانات و باید تایید روزانه غربالگری برای علائم.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>