MVP پارچ مدیسون Bumgarner راز زندگی — به عنوان یک قهرمان گاو-Roper

بزرگنمایی این تصویر

لیگ پارچ مدیسون Bumgarner حمل 2014 San Francisco Giants قهرمانی پرچم در حالی که سوار یک پلیس اسب قبل از یک بازی در سال 2015. ورزشی گزارش می دهد که Bumgarner شده است و رقابت در rodeos تحت یک نام مستعار. جف Chiu/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جف Chiu/AP

لیگ اصلی بیس بال را باز روز است که کمی بیش از یک ماه ، اما یکی از پسران از تابستان است cross-آموزش در خارج از فصل — توسط طناب زدن گاو. حرفه ای. تحت یک نام مستعار.

مدیسون Bumgarner چپ دست تبادل آس بود که در جهانی 2014 سری MVP با غول سان فرانسیسکو شده است ورود — و گاهی اوقات برنده — بازار مال فروشان حوادث تحت نام میسون ساندرز.

لذت وحی شد به گزارش روز شنبه توسط ورزشیدر نمونه نادر از گزارش های تحقیقی کشف شواهدی وجود دارد که جهان می تواند بهتر از ما می دانستند.

معلوم بود که خبری پنهان در چشم ساده اگر می دانستم که به کجا نگاه — در Facebook صفحه رانچو ریو “آریزونا برتر اسب تسهیلات” که میزبان مجموعهای از گاو roping مسابقات غرب ققنوس. یکی از این رویداد است که تیم طناب زدن که در آن یک اسب سوار طناب پایان مقابل از هدایت در حالی که سوار دوم طناب های عقبی.

“Jaxson Tucker & Mason ساندرز در زمان خانه بزرگترین چک از روز شکوه #12.5 بزرگ قمار” عرصه ارسال شده در اوایل ماه دسامبر. “این دو طناب چهار هدایت در 31.36 ثانیه به جیب $26,560 نقدی!”

ریو رانچو پست شامل یک زن و شوهر از عکس های شانزه: اکشن شات از مردان roping هدایت و یک عکس از این دو پس از خود را برنده شوید. بلندتر از این جفت ارز با خود شست رو به جین با مته سوراخ شباهت قابل توجه به برخی ballplayer.

“آه پسر” Bumgarner گفته ورزشی خبرنگاران Andrew john shea و ژاک Buchanan زمانی که آنها او را در مورد عکس. “این باعث خرابی من نام مستعار.” اما آنها می گویند او خندان شد زمانی که او گفت که او به آنها گفت, “من ناراحت با هر دو شما دو نفر است.”

در هر صورت Bumgarner نبود که احتمالا طناب زدن برای پول نقد. حدود دو هفته پس از ریو رانچو (که در آن “ساندرز” در زمان و مکان دوم در یک رویداد چند روز بعد از آن) آریزونا دایاموند بکس امضا او را به پنج سال $85 میلیون قرارداد دومین معامله در باشگاه تاریخ است.

Bumgarner است که roping از آنجا که او یک نوجوان بود در کارولینای شمالی گفت: این سایت که با نام مستعار یک راه برای حفظ مشخصات پایین در بازار مال فروشان حوادث. او توضیح داد که “میسون” است که نسخه کوتاه شده از نام کوچک خود را در حالی که “ساندرز” است که همسر خود را به نام ازدواج.

Bumgarner شد یک عامل رایگان در دسامبر, رویداد, اما او همچنین گزارش رقابت در یک رویداد در ماه مارس در حالی که هنوز تحت قرارداد با غول.

او رئیس جدید دایاموند مدیر کل مایک Hazen روز دوشنبه گفت که او غافل از پارچ جدید را به بازار مال فروشان سوء استفاده. اما جنرال موتورز می گوید او نمی گوید بازیکنان آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد در زمان خود است.

“مدیسون یک مرد رشد کرده است و ما می دانیم که او متعهد به کمک به رسیدن به اهداف به ما به عنوان یک تیم” Hazen گفت: Arizona Republic. “کسانی که شده اند در مکالمات است که ما تا به حال از آن زمان ما برای اولین بار به او صحبت کرد تا همین اواخر.”

در ضمن بروس Bochy, Bumgarner سابق مدیریت در غول بود wowed توسط وحی.

“این بسیار قابل توجه چگونه او پنهان این. و او برنده درست است ؟ منظورم خدای. که حتی بیشتر چشمگیر است” Bochy گفت: با توجه به MLB.com.

اما او نیز حدس زده است که این خبر ممکن است برای پایان دادن به پارچ را فشار جانبی.

“من فکر می کنم که پایان او که در مدار بازار مال فروشان,” Bochy گفت. “من نمی توانم صبر کنید به صحبت کردن با او در مورد آن. من برخی از داستان های او در مورد برخی از چیزهایی که او انجام داده اما این یکی در صدر همه آنها.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im