موزه مجموعه ای از ادعا طومار دریای مرده قطعات تقلبی هستند کارشناسان می گویند

بزرگنمایی این تصویر

معتبر از 2000 سال حرکت قطعه در یافت کومران در نزدیکی دریای مرده. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

یک ماه طولانی تجزیه و تحلیل از اتهام قطعه باستانی دریای مرده کتیبه ها که بر روی صفحه نمایش در بودجه خصوصی موزه در واشنگتن دی سی نشان داده است آنها را به صورت هوشمندانه جعلی با توجه به یک تیم از محققان به بررسی قطعات.

با استفاده از 3-D و اسکن میکروسکوپ الکترونی و microchemical, تست گروهی از محققان مستقل به این نتیجه رسیدند که تمام 16 قطعه قرار دارد در این موزه از کتاب مقدس ادعا می شود بخشی از مجموعه باستانی عبری خطی حک شد بر روی چرم به جای باستانی کاغذ مورد استفاده در معتبر کتیبه ها که در تاریخ چند قرن از تولد عیسی مسیح است.

“پس از یک بررسی کامل از تمام تصویربرداری علمی و تجزیه و تحلیل نتایج آن متفق نتیجه گیری از مشاوره تیم که هیچ یک از متنی قطعات در موزه های کتاب مقدس طومار دریای مرده مجموعه معتبر” محققان به سفارش موزه نوشت: در گزارش مورخ نوامبر سال 2019 اما تنها در روز های اخیر.

“هر یک از نمایشگاه ویژگی های است که نشان می دهد آنها عمدی جعلی ایجاد شده در قرن بیستم با قصد تقلید معتبر طومار دریای مرده قطعات” گفتند.

موزه مقدس بودجه توسط استیو سبز میلیاردر جمهور از سرگرمی لابی باز در سال 2017, با این حرکت قطعات خود را به عنوان محور. اما سوال در مورد صحت این آثار به سرعت پدید آمده است. در اکتبر 2018 موزه اذعان کرد که پنج نفر از این 16 قطعه شده بود بی اعتبار به عنوان تقلبی توسط یک تیم از محققان به این نتیجه رسیدند که آنها تا به حال “ویژگی های مغایر با منشاء باستانی.”

در حالی که کسانی که تکه های حذف شده باقی مانده 11 ماند و در معرض نمایش عمومی در انتظار تحقیقات بیشتر است.

در گزارش این محققان گفت که جوهر مورد استفاده در نسخه های خطی و معتبر استفاده شده در کتیبه ها مطابقت ندارد و این که “[m]هر ناهنجاری های مشاهده شده در استفاده از جوهر تقویت این نظریه که تخریب قطعاتی از باستان شناسی چرم به احتمال زیاد باستانی و در حال حاضر تحت پوشش با انواع ذخایر معدنی از محیط زیست مورد استفاده قرار گرفت به عنوان بسترهای برای نوشتن.”

پس از کشف که باقی مانده از قطعات تقلبی محققان به این سوال که چگونه آنها ممکن است ساخته شده است.

“یک امکان جالب این است که قطعات از دوران رومی, چرم, کفش, که پیدا شده است در تعدادی از سایت های باستان شناسی از این دوره ممکن است به عنوان بستر برای برخی از جعلی” گفتند.

اولین بار واقعی دریای مرده کتیبه ها کشف شد در سال 1947 در یک غار در کومران در شمال ساحل دریای مرده در آنچه که در حال حاضر اسرائیل-کرانه. بیشتر نسخه های خطی داشت و در سال های بعدی. این متون عمدتا در عبری اما برخی در زبان آرامی و یونانی بوده است از علاقه شدید به دانشمندان برای توانایی خود را برای ریختن به نور در ریشه عبری کتاب مقدس و زمان دوره فراگیر از ظهور مسیحیت در فلسطین باستان.

بیشتر از معتبر حرکت قطعات قرار دارد در این حرم از این کتاب در موزه اسرائیل در اورشلیم.

اما ابتدا در سال 2002 70 اضافی قطعات به نظر می رسد در آثار باستانی در بازار بودند و مشتاقانه به دنبال جمع با وجود شک و تردید در مورد منشأ خود. موزه کتاب مقدس مجموعه ای از این “post-2002” بسیاری.

از طریق سرگرمی لابی, Inc., خانواده متعلق به صنعت فروشگاه های زنجیره ای شناخته شده برای حمایت از محافظه کار مسیحی علل, خانواده سبز انباشته برخی از 40,000 کتاب مقدس مصنوعات شد که پایه و اساس از مجموعه موزه.

در سال 2017, سرگرمی, لابی داشت به نقض قانون فدرال که آن را خریداری 5,500 اشیاء از نمایندگی مجاز و فروش در امارات متحده عربی و اسرائیل بودند که بعد قاچاقی به آمریکا در حل و فصل با وزارت دادگستری, سرگرمی, لابی توافق به جریمه اشیاء و پرداخت 3 میلیون دلار جریمه.

هری Hargrave موزه از کتاب مقدس مدیر عامل شرکت گفت: در راه اندازی این تحقیقات را به شک آثار این موسسه بود که “در تلاش برای به عنوان شفاف که ممکن است.”

“ما قربانیان — ما قربانیان از ارائه اطلاعات نادرست ما قربانیان تقلب” او به نقل از به نقل از نشنال جئوگرافیک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet