آقای شرمن کمی توکیو 23 ساله گربه سانان ‘شهردار’ نگه می دارد purring همراه

جوانان هنوز هم در آمد خود را برای دیدن گربه سانان سالمند آقای شرمن.

لیز Ito, لس آنجلس, هنرمند بود و فقط 11 هنگامی که او برای اولین بار ملاقات آمریکایی نمام که رسیده grand سن 23 این ماه است. او به همراه مادرش به یک کمی توکیو بوتیک شناخته شده برای فروش و غریب چاپ.

مامان او خریداری لباس چاپ, او به خاطر, نیروی دریایی با پیتر پان نوعی رامی یقه و پخش با frolicking حیات وحش است. او با گذشت زمان petting “یک گربه کوچک که به نظر می رسید خود را به محل بود و بسیار با اعتماد به نفس در رویکرد خود را.”

Ito دوست, Highland Park ساکن مری ویلسون به یاد می آورد بازدید از فروشگاه و پشت در کلاس ششم.

تبلیغات

“وجود دارد یک تله بودن lounging در یک صندلی و من نمی خواهم مزاحم او, اما او آمد تا به خر خر کردن من,” او گفت:. “او پر حرف. کنجکاوی بیش از حد. من فکر می کنم او می تواند بوی من دو گربه و من آرزو من می تواند او را گرفته به خانه پس از آنها نیاز به یک کسی که به تماشای آنها. آن را بسیار ویژه ای است که او هنوز هم در اطراف.”

Feline mayor of Little Tokyo

آقای شرمن, تصویب شده توسط Kiyoko کیمبال صاحب اونو خرج می کند روز خود را در حفاظت از زنان در بوتیک در توکیو.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

قبل از لس آنجلس مستند برانگیخته توسط coronavirus زنان, 19, بازگشت به مرکز شهر L. A. برای یک izakaya وعده غذایی. آنها قدم در خارج از فروشگاه به نام اشیا امید به سلام به داخلی کوتاه گربه معمولا در بر داشت در نزدیکی صاحب Kyoko کیمبال.

آقای شرمن کمی توکیو گربه سانان “شهردار” به تازگی تبدیل شده 23.

تبلیغات

تولد در حال حاضر آرام مناسک گذر برای purring throaty سفیر که آشنا به خریداران و تجار و عابران در این منطقه فرهنگی که در آن او برگزار کرده است دادگاه در فروشگاه رو محبوب Marukai بازار است.

قبل از هشدار به صدا در مورد جهانی همه گیر شده را علامت ریچاردز بود که چیدن هدیه کودکان و لوازم اداری در یک Kinokuniya کتابفروشی در کشور همسایه Weller دادگاه گفت که او اغلب دیدم شرمن در مقابل بوتیک نگه داشتن سازمان دیده بان در ترافیک پا.

“او مانند هوشمند ، نه خیلی گذشته می رود او آن را مانند او ارتکاب صحنه به حافظه به کسی که در مورد آن بعدا گفت:” پزشکی محقق از گلندیل 43.

در این مرحله از زندگی اش شرمن مبتلا به پرکاری تیروئید و کلیه بیماری است که باعث شده وزن خود را به شاقول به هشت پوند چوب به یک روال.

او افزایش می یابد اولیه طول می کشد دارو برای بیماری که باعث می شود او بیشتر فعال حدود 11:30 صبح و چرت بعد از ناهار. او اجازه می دهد تا آن شناخته می شود که از او مراقبت می کند برای باقی است.

“همه چیز تازه می گوید:” کیمبال پرستار به تصویب رسید که او بیش از 16 سال پیش و صرف $1,000 ماهانه در مواد غذایی خود را نسخه و مایع درمانی. “او بازنشسته شد. من به او پول تامین اجتماعی. و شما می دانید که او فکر می کند او یک فرد است. ارتباط ما هر روز است.”

کیمبال, 66 مورد استفاده برای چندین کسب و کار خرده فروشی از جمله یکی در یک هتل فانتزی همراه Wilshire Boulevard, فروش کیف های دستی و جواهرات. به تازگی او مشغول به کار در یک دفتر در پشت مغازه خود را به دلیل “آقای شرمن می داند مکان های اطراف در اینجا,” او گفت: در حالی که شلوغ بین فروشگاه راهرو که در آن روباه, pugs و koalas رقصید در سراسر چاپ لباس اشاره به خریداران.

“دیگری را که در آن من را او ؟ بورلی هیلز؟” “آن را به عنوان گاه به گاه پایین کلید.”

تبلیغات

چهار سال پیش در اوایل ماه مارس یک غریبه “catnapped” آقای شرمن در خارج Marukai بازار است.

Kiyoko Kimball, owner of Ashiya

Kiyoko کیمبال صاحب اشیا تلاش می کند برای تشویق آقای شرمن به ژست برای عکس در بوتیک او در توکیو.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

امنیت تصویری نشان داد یک زن شکل چیدن او را و او را دور. کیمبال توزیع شده در آگهی تماس پس از آن-L. A. شهردار آنتونیو Villaraigosa برای کمک به. یک KABC-تلویزیون اخبار تیم وارد در صحنه برای مصاحبه. حدود دو هفته بعد شرمن دوباره احتمالا به همراه همان زن — بدون سوال پرسید.

“همه مشتریان من شده بود به دنبال او و من فقط می خواستم او را به عقب — من نمی نیاز به درخواست برای هر گونه دلایل” کیمبال گفت. او حل و فصل پس از آن باید خیلی بیشتر مراقب باشید و اجازه ندهید که او از دید من.”

او همیشه خواستار شرمن “آقای شرمن” او می گوید: پس از “او که تصویر” در مورد او. هر دو مراقب و حیوان تکامل یافته اند به اندازه کافی بلند برای دیدن توکیو کوچک تبدیل از مادر و پاپ مغازه ها به یک شهری متنوع منطقه نقطه چین با آپارتمان جدید پر از صاحبان حیوان خانگی.

“قطعا جوانتر مستاجران در حال حرکت در, اما من خوشحالم که شرمن است که هنوز هم در اینجا به آن حس تاریخ” Ito گفت.

“نه هر زن سبک و جلف می توانید آن را به چنین ارشد سن” اما شرمن بوده است “هر دو خوش شانس در نظر بهداشت و مراقبت از خانواده گفت:” لورن Matta ثبت شده دامپزشکی تکنسین کار با Dr. Hye-Ok چانگ, شرمن دامپزشک در توکیو کوچک کلینیک حیوانات خانگی. آنها ذکر شده “محبت از محبت خانواده و سلامتی مدیریت” به عنوان عوامل است که کمک به گربه زندگی می کنند تا زمانی چانگ برآورد شرمن متولد شد و در تاریخ 22 مارس سال 1997 پس از بررسی دندان های خود را و وضعیت جسمی — در مقایسه با هوای آزاد, felines که به طور متوسط تنها زندگی می کنند به مدت هفت سال.

Matta توصیف شرمن به عنوان “خروجی فردی که دوست دارد بازی مغازه دار و تبریک مهمانان خود را. او کاملا یک صدا.”

تبلیغات

Ito برنامه ای برای آوردن او به سن مدرسه عموزاده برای ادای احترام خود را. “کمی توکیو یک نماد است و شرمن یک نماد است,” او گفت:. “هر دو گنجینه.”

After eating lunch Mr. Sherman, sits near the front door of a women’s boutique in Little Tokyo

بعد از خوردن ناهار آقای شرمن نشسته در نزدیکی درب جلو یه بوتیک در توکیو.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de