کوه شیر کشته شده تحت قانون دولت است که اجازه می دهد تا کشنده عمل اگر دام و حیوانات خانگی مورد حمله قرار

یک جوان mountain lion نظارت توسط سازمان خدمات پارک ملی پس از 2017 کشته شد در ماه گذشته برای اولین بار به کشته شده در کوه های سانتا مونیکا تحت یک قانون کالیفرنیا است که اجازه می دهد تا یک ملک را مرگبار علیه یک گربه بزرگ است که کشته و یا مجروح دام و یا حیوانات خانگی دیگر اگر عامل بازدارنده شکست خورده اند.

این کوه های سانتا مونیکا ملی منطقه تفریحی اعلام کرد مرگ P-56 روز دوشنبه.

4 – یا 5 سال, ديد کوه, شیر بود و اعتقاد بر این بود که برادر P-55 و پدر از P-70, P-71 P-72 و P-73 و زندگی در جنوب 101 بزرگراه در منطقه غرب کوه های سانتا مونیکا.

تبلیغات

شیر کوه شکار ممنوع اعلام شده است در کالیفرنیا از سال 1990 است. یک استثنا برای این قانون ایجاد شده در سال 2014 اجازه می دهد تا شیرها که به کشته شدن یک حیوان خانگی یا دام به پایین قرار داده می شود. در این موارد صاحب ملک ممکن است درخواست depredation مجوز از وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش است. در سانتا مونیکا و سانتا آنا جایی که mountain lion جمعیت جدا شده و در معرض خطر یک فرد باید اجازه می دهد برای یک “سه اعتصاب” سیاست که رفت به اثر در سال 2017, قبل از اقدام.

در مورد P-56 یک صاحب ملک گزارش نه حملات بیش از دو سال است که منجر به از دست دادن 12 حیوانات. قبل از mountain lion مرگ در اواخر ماه ژانویه این گروه از ماهی ها و حیات وحش گفت: مالک زمین سعی در نگه داشتن شیر از حیوانات از جمله سرودن دام نزدیک به یک انبار و خانه با استفاده از سگ های آموزش دیده گارد قرار دادن تا داغ-نرده سیم و با استفاده از حرکت فعال چراغ ها و فرکانس های صوتی.

“از دست دادن یک پرورش نر یک نگرانی برای مطالعه به ویژه هنگامی که مردم در حال حاضر بسیار کوچک” گفت: Jeff Sikich سرب زمینه زیست شناس برای mountain lion پروژه های تحقیقاتی. “همیشه وجود دارد حیوانات وجود دارد که در حال پیگیری است. در حال حاضر وجود دارد تنها یک نر بالغ در کوه های سانتا مونیکا که ما در حال پیگیری است و P-63.”

تبلیغات

P-63 بود که برای اولین بار و طوقه در فوریه 2018.

کوه شیر در سانتا مونیکا محدوده شده اند بخشی از یک نزدیک به 18 سال در پارک ملی مطالعه است. در حالی که خدمات پارک انجام تحقیقات محلی شیرها گروه از ماهی ها و حیات وحش و مدیریت دولت در حیات وحش است.

ماهی ها و حیات وحش مقامات نمی شد فورا در دسترس است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد شیر کوه مرگ از جمله که در آن و چگونه آن کشته شد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de