اکثر coronavirus بیماران بهبود می یابند هنوز هم اضطراب و ترس برچسبها

سیاتل – در میان تمام ترس قرنطينه و, انباشت مواد غذایی, از آن شده است آسان به چشم پوشی از این واقعیت است که بیش از 60 ، 000 مردم بهبود از coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

این بیماری می تواند درجات مختلفی از بیماری و سخت است به خصوص برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود که در معرض خطر شدید از جمله اثر ذات الریه. اما برای بسیاری از کسانی که تحت تاثیر قرار coronavirus تنها به ایجاد خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه با اکثریت قریب به اتفاق دوره نقاهت بعد از ویروس.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به دوباره بجای اول برگشتن. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند اما بیش از 58,000 در حال حاضر بهبود یافته اند.

به دلیل تفاوت در تاثیر می تواند آنقدر بزرگ جهانی بهداشت مقامات این وظیفه دشوار هشدار عمومی به ویروس ” خطرات و بدون ایجاد وحشت.

در حال حاضر گسترده پیامدهای ناشی از این ویروس شده اند متناوب ارسال امواج شوک از طریق بازارهای مالی جهان. جهانی قیمت نفت پایدار بدترین درصد تلفات از زمان آغاز جنگ خلیج فارس در سال 1999 و محدودیت های جدید اعمال شدند در ایتالیا و در اسرائیل به عنوان هفته مقدس با نزدیک شدن.

اما حتی برخی از آسیب پذیرترین بیماران می تواند به مبارزه راه خود را از طریق این بیماری است.

چارلی کمپبل پدر 89-سال یوجین کمپبل تشخیص داده شده است با کروناویروس و بستری در ادموندز واشنگتن. چارلی کمپبل گفت: پدرش دکتر است با احتیاط خوش بینانه و اضافه میکند: “در شرایط عادی او را تخلیه پدر من اما این نیست شرایط عادی است.”

یوجین کمپبل به بیمارستان آمد از زندگی مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در کرکلند شده است که مربوط به نوزده وزارت امور خارجه واشنگتن, 23 coronavirus مرگ و میر.

“رفتیم و او را دیدم دیروز و او نگاه بسیار خوب” کمپبل گفت و اشاره کرد که پدرش تنفس به طور معمول و علائم حیاتی و ضربان قلب خوب است. “او ممکن است قدیمی ترین فرد برای بازیابی از coronavirus.”

برای برخی از ایم که تهدید و اضطراب و ترس است که آنها را تبدیل به ننگ با دوستان و همسایگان و همکاران ساخته شده اند آنها تمایلی به اذعان حتی سادهترین سلامت تاثیر است. چند بیمار مبتلا به این ویروس بودند که در مصاحبه با آسوشیتد پرس — همه آنها مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که به پایان رسید تا قرنطینه کردن ژاپن — توصیف علائم که هیچ قوی تر از به طور منظم سرماخوردگی یا آنفولانزا.

“آن بوده است 2 در یک مقیاس 10” گفت: Carl گلدمن بستری در اوماها از Feb. 17 پس از توسعه 103-درجه تب در یک پرواز چارتر از ژاپن به آمریکا

گلدمن ماندن هیدراته با Gatorade. او گفت: او ادامه داد: سرفه بیش از دو هفته پس از اولین مریض شدم اما احتمالا تنها از دست رفته یک روز کار می کنند اگر او تشخیص داده شده بود با سرماخوردگی یا آنفولانزا. او باقی می ماند فعال با قدم زدن در اتاق خود در تلاش برای مطابقت خود را قبل از بیماری های معمول 10000 روزانه مراحل گام شمار.

“من کاملا این جایی است که من نیاز به بود و من نیاز به پاک از این قبل از من منتشر شد,” او گفت:.

گرگ Yerex که تشخیص داده شد همراه با همسرش, رز Yerex در الماس شاهزاده گفت: او تا به حال هیچ نشانه و احساس به عنوان سالم به عنوان او در هر روز عادی.

“اگر من در خانه من خواهد بود به انجام همه چیز را من به طور معمول انجام,” او در مصاحبه انجام شده از طریق Facebook, تماس, زمانی که زن و شوهر بودند و هنوز هم در بیمارستان بستری, در ناگویا, ژاپن. رز Yerex آزمایش منفی هنگامی که او را به بیمارستان است.

برای گرگ Yerex آن در سلامت روان است که در مواجهه بزرگترین تهدید آنها به عنوان آنها صرف روز در قرنطینه جدا شده از دوستان و خانواده و محروم از هر گونه مستقیم تماس انسان.

“مثل این است که یک زندانی” او گفت:. “شما سرعت شما نگران شما اخم, شما تصور کنید که تمام انواع چیزهای. شما باید بدون کنترل است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

گرگ Yerez گفت که او و hsi که آزاد شده اند از بیمارستان قصد رفتن به مشاوره را از طریق استرس روانی آنها تجربه کرده است.

همکار کروز مسافری ربکا Frasure می داند که چگونه آنها احساس.

“من اصلا به صحبت با هر کسی,” او گفت: در Facebook تماس در حالی که هنوز در بیمارستان بستری, در ناگویا. “من یک پنجره کوچک در اتاق من اما نمی تواند ترک. تنها تماس با من از طریق Facebook messenger. من هرگز این آرزو بر هر کسی.”

Frasure گفت: یکی از چیزهایی که او در بر داشت خسته کننده ترین بود انتظار برای او نتایج آزمون به عقب می آیند. بیمارانی که تشخیص داده شده اند با این ویروس باید در دو دوره متوالی منفی آزمایش های قبل از آنها را می توان منتشر شد.

Frasure در حال حاضر خارج از بیمارستان است اما نگران بودن ننگ با صفحه اصلی جامعه است.

“آنها به ترس ؟” او تعجب. “آنها به من انتقاد برای بودن در خانه به فکر من آورده ویروس با من؟”

___

Milko گزارش از جاکارتا ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de