اکثر کالیفرنیا coronavirus بیماران سالخورده 18-64 اطلاعات جدید نشان می دهد

کالیفرنیا مقامات روز سه شنبه منتشر شد سن خرابی coronavirus موارد تا آنجا گسترش این بیماری ادامه داد.

داده ها نشان داد که 91 مورد از مردم 18-64 و 60 نفر از افراد 65 ساله و بیش از. وجود دارد تنها دو مورد از افراد جوانتر از 18.

وجود دارد در حال رشد است هشدار درباره عوارض coronavirus است که مصرف در سالمندان, که حساب برای اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در ایالات متحده است.

افراد در معرض خطر شامل کسانی که بیش از سن 70 و مردم با زمینه ای شرایط پزشکی مانند دیابت و چاقی و آسم و بیماری قلب ، ریه ، کلیه و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن. اگر کسی می افتد که در یکی از این دسته بندی ها می کند مریض تشخیص زودهنگام مهم است که اجازه می دهد زمان بیشتری برای درمان بیمار است که ممکن است شامل قرار دادن آنها در اکسیژن یا زمانی که لازم است یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به آنها تنفس اگر ریه های خود را شروع به شکست است.

تبلیغات

لس آنجلس مقامات بهداشت روز چهارشنبه آغاز خواهد شد بازدید حدود 300 کمک امکانات مراقبت در شهرستان به ارزیابی نیازهای خود را برای نگه داشتن خوابگاه امن از coronavirus.

کالیفرنیا تا به حال 157 تایید موارد COVID-19و هزاران نفر از ساکنان که ممکن است در تماس با این بیماری است. بیش از 1,075 کالیفرنیا آزمایش شده اند برای coronavirus در 18 آزمایشگاه در سراسر کشور.

روز دوشنبه در لس آنجلس گزارش داد که اولین نمونه از این ویروس گسترش در جامعه است. یک مورد جدید گزارش شد سه شنبه — شهرستان 20 — مقامات وزارت بهداشت به چه کسی گفت که یک مسافر از بازگشت از ایران آزمایش مثبت پس از پرواز به فرودگاه بین المللی لس آنجلس. فردی است که در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی.

سان فرانسیسکو گروه مدیریت اضطراری نیز گزارش یک مورد جدید جمعه آوردن این شهرستان را در مجموع به 14. این بیمار که تا به حال شناخته شده است در تماس با فرد دیگری که تست مثبت است در بیمارستان بستری, مقامات گفت.

تبلیغات

به طور کلی

157 موارد مثبت*

تفکیک سن

سن 0-17 | 2 مورد

سن 18 – 64 | 91 موارد

سن 65+ | 60 نفر

Unknown | 4 مورد

جزئیات

تبلیغات

24 موارد مثبت تست های مربوط به فدرال بازگشت پرواز

133 موارد مربوط به پروازهای بازگشت

50 مربوط به سفر

30 فرد-به-فرد

29 جامعه انتقال

24 تحت بررسی

10,300+ تعداد زیادی از مردم نظارت بر خود که بازگشت به آمریکا از طریق SFO یا سهل انگاری

* شامل نمی شود مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در اوکلند

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر