مساجد بازگشایی در عربستان سعودی و اورشلیم در میان ویروس گلایه

دبی, امارات متحده عربی—ده ها هزار مسجد در سراسر عربستان سعودی بازگشایی یکشنبه برای اولین بار در بیش از دو ماه با نمازگزاران دستور داد به دنبال دستورالعمل های دقیق برای جلوگیری از گسترش coronavirus اسلام به عنوان مقدس ترین سایت در مکه باقی ماند بسته شده است.

به مسجد الاقصی در بیت المقدس, اسلام, مقدس ترین سایت در خارج از عربستان سعودی نیز بازگشایی شد برای نماز برای اولین بار پس از آن بسته شد در اواسط ماه مارس.

با توجه به کوچک اجتماعی فاصله, جمعیت کثیری منتظر خارج مقدس, سایت دروازه قبل از اینکه آن را باز کرد (یکشنبه با بسیاری از یی. به آنها اجازه ورود به مؤمنان متوقف به درجه حرارت خود را اندازه گیری.

این مسجد یکی از بیت المقدس بسیاری از سایت های مقدس از جمله کلیسای قبر مقدس و دیوار غربی که دسترسی محدود شده بود در ارتفاع اسرائیل شیوع کروناویروس. در طول آن دوره نمازگزاران در ادامه به دعا در کوچه های خارج از مسجد است.

یهودیان نیز از سر خود را زیارت سهشنبه به تپه ترکیب آنها حرمت به مسجد الاقصی, سایت دو یهودی کتاب مقدس معابد.

در عربستان سعودی, دولت آماده بازگشایی حدود 90000 مساجد مطابق با اصول بهداشتی پس از نماز فرش washrooms و قفسه نگه داشتن نسخه هایی از قرآن کتاب مقدس مسلمانان.

وزارت امور اسلامی گفت: میلیون ها نفر از پیام های متنی ارسال شد به مردم در زبان های متعدد به منظور اطلاع رسانی در مورد قوانین جدید برای نماز که شامل نگه داشتن دو متر فاصله بین مردم در نماز پوشیدن ماسک صورت در همه زمان ها و پرهیز از تبریک یکدیگر با دست دادن و یا در آغوش گرفتن.

کودکان زیر 15 سال بودند و نه مجاز در داخل مساجد. افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن بودند که گفته بودن دعا در خانه. مردم نیز در توصیه به انجام اجباری وضو در خانه پس از washrooms در مساجد خواهد بود بسته به استفاده از دست عفونی و آنها را در نماز, فرش و نسخه هایی از قرآن.

محدودیت تماس برای مساجد برای باز کردن فقط 15 دقیقه قبل از هر یک از پنج نماز روزانه و نزدیک به 10 دقیقه پس از آنها نتیجه گرفت. خطبه های نماز جمعه و نماز هستند به بیش از 15 دقیقه.

روز یکشنبه عربستان سعودی نیز لغو ممنوعیت داخلی مسافرت هوایی و مجاز برخی از کارگران بخش دولتی به رزومه دفتر کار دوباره هر چند حضور کامل اجازه داده نخواهد شد تا اواسط ماه ژوئن.

این اقدامات جدید آمده است که عربستان سعودی و دیگر کشورهای سراسر جهان شروع به شل محدودیت و اقامت در خانه دستور هفته بعد از حکومت و مستندات.

این مسجد در مکه که در خانه های مکعب شکل کعبه که مسلمانان در سراسر جهان دعا به سمت بسته باقی خواهد ماند ، این شهرستان شده است تحت سخت lockdown برای چند هفته. این مسجد در مدینه که در آن حضرت محمد است به خاک سپرده خواهد شد تا حدی به روی عموم باز است به دعا کردن در خارج.

ادامه داد: بسته شدن از مکه اشاره به افزایش احتمال که پادشاهی ممکن است به حالت تعلیق در این سال سالانه مسلمانان حج است که آبشار در اواخر ماه جولای. در حال حاضر ارشد عربستان رسمی گفته است آینده نگر زائران به برنامه ریزی برای حج در این سال در میان جهانی همه گیر.

با وجود مصرف زود هنگام و اقدامات بی سابقه ای را برای جلوگیری از گسترش این ویروس در عربستان سعودی به ثبت بیش از 83,000 مردم پیمانکاری ویروس از جمله 480 مرگ و میر.

اسرائیل ثبت شده کمتر از 300 کشته و بیشتر نگهداری روزانه آن عفونت شمارش به پایین ده ها تن از آغاز ممکن است. اما آن را نیز اعمال محدودیت های شدید که کتک اقتصاد آن و ارسال آن نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور. بسیاری از کسانی که محدودیت ها از جمله در مکان های عبادت و شروع به کاسته اوایل این ماه.

یکشنبه شب ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی اعلام کرد این امر محدود کردن جنبش در داخل sheikhdom برای یک هفته آغاز روز سه شنبه. دولت در بیانیه ای گفت: این امر “کاهش تماس با محدود کردن گسترش COVID-19 و حفاظت از بهداشت و ایمنی از همه اعضای جامعه.”

در پاکستان دولت انصراف محدودیت جماعت در مساجد و کلیساها آخرین کاستن از محدودیت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این کشور coronavirus مرگ و میر 1,483 سوم این است که تنها به ایران و ترکیه در خاورمیانه و 88 جدید میلادی به ثبت رسید. پاکستان حاد کمبود تخت و نزدیک روزانه از هشدارهای متخصصان بهداشت و درمان برای سفت کردن قفل کردن اقدامات است. دولت نگه داشته مساجد باز اصرار امن فاصله اما نه اجرای آن.

در لبنان, وزارت نیرو اعلام کرد: تمدید مهلت ارسال پیشنهادات برای کشور دوم دریایی نفت و گاز و صدور مجوز دور تا نامشخص تاریخ قبل از پایان سال 2021 به دلیل coronavirus. تاریخ بوده است و در حال حاضر به تعویق افتاد و دو بار تا کنون از Jan. 31 تا پایان مارس و بعد از آن تا ماه ژوئن 1.

لبنان ثبت شده 27 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و گزارش 29 مورد جدید یکشنبه, افزایش ثبت شده موارد به 1,220.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>