نرخ وام مسکن در حال نزدیک تمام وقت پایین به عنوان Coronavirus نگرانی آمار بازارهای

بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus نگرانی فرستاده اند بازارهای سهام کاهش در هفته گذشته, اما آنها همچنین هل دادن وام مسکن نرخ پایین در نزدیکی پایین تاریخی. این یک فرصت برای homebuyers و مالکان است. استیو Dipaola/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Dipaola/ایسنا

یک کاهش چشمگیر در نرخ وام مسکن ممکن است آینده نگر homebuyers یک فرصت به پرداخت هزینه خانه آنها شده ام چشم دوخته اند — یا به کاهش پرداخت های ماهانه برای مالکان که تشکیلات جدید بکار تجاری.

هفته گذشته نگرانی از شیوع کروناویروس را پیش بینی تاثیر اقتصادی موجب دراماتیک ترین سهام بازار فروش پس از بحران مالی است. سهام بسیج روز دوشنبه در انتظارات که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره اقتصاد به افزایش است.

اما وجود دارد یک پوشش نقره در این بازار ضرب وشتم برای مالکان و homebuyers: نرخ وام مسکن شده اند به پایین رانده شده و در نزدیکی تمام وقت پایین.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

وام مسکن تمایل به ظهور و سقوط با 10 سال عملکرد وزارت خزانه داری. خیلی عصبی سرمایه گذاران ستون به اوراق قرضه کمک فشار پایین نرخ وام مسکن است که افتاده اند در مورد کامل یک درصد بیش از سال گذشته است.

که چیز خوبی است می گوید: لوری Goodman, co-مدیر مالی مسکن سیاست مرکز در موسسه شهری. او می گوید: خرید خانه بسیار مهم است برای بسیاری از آمریکایی ها برای ایجاد ثروت و این نرخ پایین تر می تواند صدها یا هزاران دلار در سال کاهش پرداخت وام مسکن.

“مالکیت خانه است که واقعا تنها بهترین راه برای ایجاد ثروت” گودمن می گوید. ميانه صاحب خانه است ارزش خالص حدود 230,000 — نزدیک به نیمی از این است که در قالب حقوق صاحبان سهام در خانه خود را, او می گوید. در ضمن گودمن می افزاید: متوسط مستاجر مجموع ثروت کمتر از $5,000.

اگر شما اعتبار خوب نرخ 30 سال وام مسکن ثابت کاهش یافته است و از حدود 4.5 درصد به حدود 3.5 درصد بیش از سال گذشته است. گودمن می گوید که به طور موثر باعث می شود همان قیمت خانه از یک سال پیش بیش از 10 ٪ ارزان تر امروز در ماهانه پرداخت وام مسکن.

بنابراین او می گوید: کسی که در حصار یک سال پیش در مورد اینکه آیا آنها می تواند استطاعت به منزل “است که برای پیدا کردن آن بسیار جذاب در این زمان است.”

میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور که در حال حاضر مالکان احتمالا می تواند صرفه جویی در پول در پرداخت های ماهانه خود را توسط refinancing. اما آن می تواند یک کمی روی حیله و تزویر برای کشف کردن در صورتی که ارزش انجام می دهند.

Elysia Stobbe با این نسخهها کار در صنعت وام مسکن و نویسنده کتاب چگونه برای دریافت تایید برای بهترین وام بدون چسبیده چنگال در چشم خود را.

“مردم ببینید نرخ پایین هستند و یا نرخ انداختن بنابراین ما یک مقدار زیادی از تماس,” او می گوید. “مردم فقط می خواهند ما را به اجرا اعداد و مطمئن شوید که آن را حس می کند.”

Stobbe می گوید در $300,000 30 سال ثابت نرخ وام اگر شما در 4.5 درصد و refinanced در 3.5% که شما صرفه جویی در حدود 2000 سال در پرداخت وام مسکن. به طوری که برای تلفن های موبایل خیلی خوب است.

“بله ماهانه پس انداز بزرگ است,” او می گوید: “اما آنچه هزینه های درگیر است؟”

Stobbe می گوید: هزینه های متفاوت زیادی از دولت به دولت. در فلوریدا, شما ممکن است مجبور به پرداخت هزاران دلار بیشتر از ویرجینیا یا گرجستان, او می گوید. بنابراین او می گوید شما می خواهید به فکر می کنم در مورد چه مدت آن را برای شکستن حتی در پرداخت این هزینه ها قبل از شما در واقع صرفه جویی در پول.

و وجود یک گذشته بسیار مهمی که باید در نظر بگیرید — به خصوص اگر شما شده است به پرداخت وام مسکن خود را برای مدت زمان طولانی می گویند پنج یا 10 سال. هنگامی که شما دریافت یک جدید 30 سال وام شما را به یک سال خود را پرداخت. این خیلی مهمه چون در آن سال های اولیه شما پرداخت مقدار بهره بیشتر از شما در حال اصلی. بنابراین شما نمی پرداخت آنچه شما مدیون در خانه که بسیار.

“کاملا” Stobbe می گوید: “در هر وام است که جلوی لود می شود.”

فکر می کنم در مورد این مثل خوردن یک ساندویچ است. سس مایونز است که علاقه شما پرداخت بانک. گوشت اصلی — مقدار که می رود به سمت ساختمان سهام و در واقع داشتن بیشتر از خانه خود را.

زن و شوهر اول سال جدید 30 سال وام شما در واقع خوردن یک ساندویچ سس مایونز. آن را بیشتر مورد علاقه است. بنابراین شما احتمالا نمی خواهید برای رفتن به عقب وجود دارد.

Stobbe می گوید بسیاری از وام دهندگان خواهد ساختار 25 سال یا 20 سال وام بنابراین شما مجبور به رفتن تمام راه را به یک مربع. و اگر شما می توانید استطاعت به تشکیلات جدید بکار تجاری به 15 سال وام او می گوید که حتی بهتر است. “در کوتاه مدت, شما در حال متصل کردن دور در اصلی که بسیار سریعتر از دیگر 30 سال ثابت” Stobbe می گوید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im