مورمون متعلق به BYU: Same-sex عاشقانه رفتار هنوز هم ممنوع

سالت لیک سیتی – دانشگاه بریگهام یانگ در ایالت یوتا تصریح کرد: روز شنبه که “رابطه عاشقانه رفتار” مجاز نیست دانشگاه — بی باک امید LGTBTQ دانش آموزانی که به فکر آنها می تواند بیشتر پس از باز کالج قبلا تجدید نظر کد آن رفتار.

دانشگاه متعلق به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران ارسال یک نامه آنلاین گفته شد روشن یک برداشت و پس از آن کاهش یافته است یک بخش از کد ممنوع کردن رفتار است که منعکس شده “همجنسگرا احساسات.”

کالج مدیر نوشت که نسخه جدید تغییر نمی کند “استانداردهای اخلاقی” از کلیسا و یا ایمان را در مخالفت با ازدواج همجنسگرایان.

نامه و همراه Q&A نوشته شده آنلاین نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد چه عاشقانه رفتارها و مجاز نیست اما به نظر می رسد به درب بر این تصور است که گی و لزبین زوج اجازه خواهد داشت به بوسه و نگه داشتن دست در محوطه دانشگاه خود را مانند جنس مخالف همکلاسی.

“رابطه عاشقانه رفتار می تواند منجر به ابدی ازدواج و بنابراین سازگار با اصول گنجانده شده در این افتخار کد” نوشت: Paul V. Johnson, کمیسر کلیسا سیستم آموزش و پرورش.

BYU مقامات گفت: Feb. 19 که سوال در مورد مجاز رفتار با همجنسگرایان برخورد خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس, اما این موضوع تا به حال نشده است خطاب دوباره تا زمانی که این نامه منتشر شد چهارشنبه.

روشن شدن نامه باعث خشم و دل شکستگی در میان جامعه دانش آموزان و متحدان سابق گفت: BYU دانشجو ادیسون جنکینز گذشته رئیس جمهور از یک دانشگاه, گروه پشتیبانی برای گی و لزبین دانش آموزان است. او آن را به نام “بی رحمانه” به داش امید LGBTQ دانش آموزانی که احساس پردیس آب و هوا خواهد تبدیل شدن به بیشتر استقبال و سپس دو هفته بعد موضوع این نامه جدید که نشان می دهد “ضد عجیب و غریب قوانین” باقی می ماند.

“این می گوید: ما مهم نیست و ما دیگر خجالت در مورد مراقبت در مورد عجیب و غریب مردم” جنکینز گفت.

ناتان Cazmersen 25 سال, علوم اعصاب, عمده, گفت که او اشیاء به تغییراتی که احساس نمی مانند آنها منعکس مسیح مانند رفتار است که رهبران کلیسا را تشویق کنند. Cazmersen است راست و نظر خود را متحد برای LGBTQ دوستان است. برخی از آنها برای اولین بار پس از تغییرات ساخته شده بودند به افتخار کد تفکر آن امن بود, او گفت:.

او نام آن را دشوار است به ویژه برای قبول این نامه یک روز پس از عالی رتبه کلیسای رهبر M. راسل بالارد گفت: در یک سخنرانی در محیط دانشگاه که آن را “بد و هولناک” برای به حاشیه راندن افراد بر اساس جنسيت و مذهبی اولویت و یا گرایش های جنسی.

“من احساس می کنم مانند آن سبب ضد همجنس و بلاغت در دانشگاه” گفت: Cazmersen از سیاتل.

وقتی پرسیده شد که چه تغییرات به معنای BYU سخنگوی حامل جنکینز با اشاره آسوشیتد پرس به یک Q&A ارسال شده در چهارشنبه توسط Kevin Utt مدیر افتخاری کد ، در یک بخش در مورد این که آیا زوج می تواند نگه داشتن دست ها و بوسه آن را اشاره به یک خط مذکور از جانسون و می گوید: “هر گونه رابطه عاشقانه رفتار تخطی از اصول افتخار کد.”

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان کلیسای مورمون می آموزد اعضای آن که می گی نیست گناه اما درگیر شدن در همان صمیمیت است. ایمان سعی کرده بود بیشتر استقبال نسبت به جامعه و مردم بیش از دهه گذشته در حالی که پیوستن به آن اعتقادی باور است که ازدواج محفوظ است و تنها با جنس مخالف برای زوج است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

بخش کل در BYU کد بود که اختصاص داده شده به “همجنسگرا رفتار” حذف شد در ماه گذشته. این بند که مردم ناراحت گفت: “همه اشکال از صمیمیت فیزیکی است که به بیان همجنسگرا احساس” ممنوع است. دانشجویان شکایت کرده است که آن را تفسیر به ممنوعیت گی, دو فاک, دست در دست و یا بوسیدن. کسانی که رفتارهای مجاز با جنس مخالف برای زوج هر چند رابطه جنسی قبل از ازدواج ممنوع است.

BYU را افتخار کد ممنوعیت چیزهای دیگر است که مشترک در سایر دانشکده ها از جمله نوشیدن ریش و سوراخ. دانش آموزانی که حضور در دانشگاه در پروو در جنوب شهر سالت لیک سیتی به توافق پایبند به کد و تقریبا تمام اعضای کلیسا. مجازات برای نقض طیف وسیعی از نظم و انضباط به تعلیق و اخراج.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de