شهر اوکلاهما – بیش از 50 مورد جدید از coronavirus و یکی اضافی مرگ به علت COVID-19 شد گزارش روز دوشنبه توسط Oklahoma State وزارت بهداشت.

وجود دارد در حال حاضر 17 مرگ و میر ناشی از این ویروس و حداقل 481 موارد این بخش گفت: از 16 کشته و 429 موارد در روز یکشنبه.

این ویروس تایید شد در سه حالت اضافی شهرستانهای استان و 47 از دولت 77 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد تایید شده.

این گزارش می آید پس از رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt در یکشنبه پیوست دیگر فرمانداران در نیاز مسافران از نیویورک و ویروس دیگر نقاط داغ به قرنطینه در هنگام سفر به این ایالت است.

مسافران که پرواز از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات, کالیفرنیا ایالت لوئیزیانا باید خود قرنطینه برای 14 روز اگر آنها سر به اوکلاهما با توجه به Stitt اجرایی سفارش. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس و دیگران را صادر کرد دستور مشابه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im