بیش از 2000 آمریکایی که در حال حاضر از درگذشت Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

مقامات در حال راه اندازی موقت بیمارستان با 1000 تخت در Jacob K. Javits Center روز جمعه در شهر نیویورک است. شهر فرح برای قریب به اتفاق جزر و مد از بیماران به عنوان آن تعداد موارد تایید شده همچنان به افزایش است. Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 9:14 p. m. ET

ایالات متحده مشخص شده یکی دیگر از گریم نقطه عطف در مبارزه با کروناویروس در شنبه هنگامی که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در صدر 2,000.

با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز 2,010 دفاع کند گرفته شد آمریکایی ها در حال حاضر از درگذشت coronavirus. اکثر مرگ و میر شده است در شهر نیویورک است.

ایالات متحده در گزارش اول خود را از مرگ ناشی از کروناویروس در پایان ماه فوریه. در روز پنج شنبه این تعداد به 1000 مرگ و میر. از آنجا آن زمان فقط دو روز برای تعداد به آمار 2,000 خوانده شده را علامت.

در همه وجود دارد در حال حاضر بیش از 121,000 تایید coronavirus موارد در کشور بیش از هر کشور دیگری است. برای مبارزه با بحران رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته امضا 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی — بزرگترین در تاریخ آمریکا است.

تعداد موارد تایید شده همچنان به صعود در سخت ترین-آمار مناطق. شهر نیویورک به تنهایی گزارش شده بیش از 30000 موارد و حداقل 672, مرگ و میر, از روز شنبه در ساعت 4 و همکاران.

شهردار بیل د Blasio هشدار داد که این شهر پرسنل پزشکی و لوازم غرق خواهد شد در حدود یک هفته “اگر ما نمی تواند کمک ما نیاز دارند.”

“این یک مسابقه در برابر زمان” او توییتی شب جمعه.

به عنوان اعداد بزرگ شده اند در شهر نیویورک, بنابراین بیش از حد نگرانی ها در مناطق همجوار است که ساکنان این شهرستان در حال فرار از این ویروس ممکن است گسترش آن در خارج از شهر.

در نظر شنبه, رئيس جمهور تهمت و گفت: با توجه به quarantining نیویورک و همچنین نیوجرسی و قطعات کانکتیکات “به دلیل آن را مانند یک منطقه است.”

چند ساعت بعد صدای شیپور عقب نشینی کرد و گفت که او را به جای “موضوع قوی مشاوره سفر.”

در سطح جهانی این وضعیت همچنان به بدتر نیز هست. تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان در حال حاضر بیش از 660,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. جهان عبور 500,000 علامت فقط در مورد دو روز پیش.

مرگ و میر بالاترین باقی می ماند در ایتالیا که در آن محاصره شده اند ضعف با بیماران و بیش از 10000 نفر کشته شده اند در هفته های اخیر. ایتالیا ثبت بالاترین یک روز پرش در مرگ و میر جمعه — 969 ثبت مرگ و میر — هر چند تعداد موارد جدید وجود دارد شروع به کند.

در اسپانیا و مقامات تلاش کرده اند با افزایش خود را با بیش از 73,000 تعداد موارد تایید کرد که از شنبه شب. مقامات بهداشت وجود دارد گزارش سنبله عظیم در تعداد مرگ و میر مرتبط با این ویروس به تازگی با حداقل 832 جدید مرگ و میر گزارش شده در طول 24 ساعت.

مرگ و میر در اسپانیا بود و در بیش از 5,900 که از شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly