بیشتر آمار کارگران برای بازگشت به مناطق روستایی در 9 متحده به ترک اشکال

بزرگنمایی این تصویر

اداره آمار می گوید آن را ادامه خواهد داد و در آن مجلس از محدود رشته عملیات را برای سال 2020 سرشماری هفته آینده در برخی از جوامع روستایی در نه متحده است. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت Rourke/AP

اداره آمار می گوید که ادامه تدریجی مجلس از محدود رشته عملیات را برای سال 2020 سرشماری هفته آینده در نه ایالت که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به دست و تحویل فرم های کاغذی در مناطق روستایی به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس.

در مارس 13, برخی از محلی سرشماری دفاتر در فلوریدا گرجستان, کانزاس, کنتاکی, Missouri, North Carolina, اورگان, پنسیلوانیا و واشنگتن در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد که میدانی با توجه به به روز رسانی برنامه های دفتر در وب سایت خود منتشر جمعه.

همه کارگران انتظار می رود به آموزش در CDC ارشاد در جلوگیری از گسترش COVID-19 و علاوه بر جدید قابل استفاده مجدد ماسک صورت برای هر 10 روز کار کرده و یک جفت دستکش برای هر روز کار اداره دستور داده است تا 2 اونس از ضد عفونی کننده دست برای هر سرشماری کارگر انجام درست عملیات این اداره می گوید NPR در ایمیل.

اعلام معنی بیشتر خانواده هایی که دریافت ایمیل خود را در صندوقهای پست و یا رها کردن نقاط در حال انتظار برای پیدا کردن مقاله پرسشنامه چپ خارج از درب جلو به زودی. در مناطقی که دسترسی به آنلاین سرشماری فرم در my2020census.gov می تواند پر از لکه کاغذ فرم کمک به اطمینان حاصل شود که همه خانه ها می توانید با شرکت در یک بار در یک دهه سر تعداد از هر متحده آمریکا مقیم است.

نتایج استفاده می شود برای تعیین چگونه بسیاری از کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی هر ایالت می شود از طریق 2030. آنها همچنین راهنمای ترسیم رای گیری مناطق و توزیع حدود 1.5 تریلیون دلار در سال در بودجه فدرال برای مدارس و جاده ها و سایر خدمات عمومی در جوامع محلی.

اداره آمار نیز روز جمعه اعلام کرد که انگشت نگاری برای تازه استخدام سرشماری کارگران را انتخاب کنید تا دوباره در هفته آینده و در سراسر فیلادلفیا سیاتل و پورتلند, سنگ., و پیتسبورگ. با پاسخ از نزدیک به 86 میلیون خانوار آوردن ملی خود پاسخ دهی به بیش از 58 درصد از شنبه, دولت فدرال است که با تکیه بر نیروی انسانی با به اندازه کافی درب سینه برای تکمیل این تعداد است. آنها در حال حاضر برنامه ریزی شده را به فرد بازدیدکننده داشته است به بی خانه ها با شروع در ماه اوت است.

ماه گذشته اداره آمار مقامات کنگره خواسته به نظر عقب هل دادن مهلت قانونی برای ارائه داده های سرشماری با استفاده reapportion کرسی مجلس و تغییر شکل رای گیری نقشه ها توسط چهار ماه به دلیل تاخیر در آورده با کوروناویروس.

در نامه ای به سنای آمریکا رهبران منتشر شده در جمعه, بیش از ده سناتور دموکرات به رهبری برایان Schatz هاوایی هستند خواستار بعدی COVID-19 بسته امداد شامل کمک های مالی بیشتر و الزامات مورد نیاز برای اداره آمار “را به نگه داشتن هر دو زمینه کارگران و امن در حالی که انجام این قانون اساسی مورد نیاز شمارش.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>