ونکوور—بالاتر نسبت کانادایی در حال اضطراب خود را در مورد شرایط اقتصادی در طول COVID-19 شیوع بیماری از زمان اوج بحران مالی جهانی در سال 2008 یک تحقیق جدید شرکت. نظرسنجی پیدا کرده است.

پنجاه و دو درصد از کانادایی ها می گویند که نگران “اغلب” یا “گاهی” در مورد ایمنی از پس انداز خود را در ماه گذشته است.

این است که 15 درصد بالاتر از نتایج مشابه نظرسنجی انجام شده توسط ونکوور-بر اساس چشم انداز اطلاعات مهم شرکت در ماه سپتامبر سال 2008 پس از ورشکستگی بانک سرمایه گذاری لیمن برادرز.

“این به این معنی است که مردم بیشتر نگران در مورد امور مالی خود را در حال حاضر از آنها در مورد یک بحران جهانی ناشی از سقوط بازارهای مالی” ماریو Canseco رئیس پژوهش شرکت. گفت: ستاره.

نیمی از کانادایی ها نیز در مورد سرمایه گذاری های خود را در طول چهار هفته گذشته در حالی که کمی کمتر نگران بیکاری خود را تحت تاثیر قرار خانگی مانند و قادر به پرداخت وام مسکن خود را و یا اجاره.

این سطح بالایی از عدم اطمینان اقتصادی است که بسیار غیر معمول می گوید Canseco اضافه کرد که رای گیری در زمان های دیگر سال به ندرت نشان می دهد بیش از 20 درصد از کانادایی ها هیچ گونه نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب خود را.

اما حداقل به نظر می رسد که کانادایی ها داشته باشیم که همه چیز می تواند بدتر.

اکثر کانادایی ها (52 درصد) انتظار اقتصاد داخلی به انجام بهتر از ایتالیا را در شش ماه آینده.

و تقریبا دو سوم از کانادایی ها (65 درصد) می گویند که آنها قصد دارید به نگه داشتن فعلی خود را در استراتژی بلند مدت که نشان می دهد که بسیاری انتظار بازار سهام به دوباره بجای اول برگشتن.

بالای اقتصادی نگرانی های متفاوت در سراسر کشور; در انتاریو مردم بیشتر نگران ایمنی خود را پس انداز بهره هستند بیشتر نگران بیکاری خود را تحت تاثیر قرار خانوار و بریتیش کلمبیا ساکنان بیشتر نگران در مورد اینکه قادر به پرداخت وام مسکن یا اجاره.

“این باعث می شود حس چون اینجا در B. C. ما شده اند صحبت کردن در مورد هزینه مسکن برای مدت طولانی. این شماره یکی از نگرانی در اینجا در مقایسه با دیگر نقاط کشور” Canseco گفت.

“این نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است. این یک وضعیت دشوار است اما سطح عمومی رضایت دولت کانادا دست زدن به COVID-19 بالا باقی می ماند.”

تحقیقات Co. نتایج بر اساس یک نظرسنجی آنلاین از 1000 بزرگسالان از 30 مارس تا 1 آوریل وزن با توجه به کانادا سرشماری آمار سن, جنس و منطقه با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

در ضمن یک شنبه بررسی نشان داد کانادا ضریب اطمینان مصرف کننده ارسال بزرگترین تا کنون افت هفتگی به عنوان COVID-19 بحران تعطیل بسیاری از اقتصاد کشور است.

به بلومبرگ Nanos کانادا اعتماد به نفس شاخص کامپوزیت سنج بر اساس نظرسنجی تلفنی از خانواده ها به شدت کاهش یافته است برای هفته دوم غرق به پایین ترین سطح خود از زمان رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش.

غوطه همزمان با شروع گسترده در سراسر کشور مستندات که باعث اخراج های دسته جمعی.

در عین حال نشانه هایی وجود دارد که تلاش های سیاست گذاران به کاهش تاثیر با هزینه های جدید و محرک در حال کار — کاهش شدید احساسات تا حد زیادی رانده بدتر شدن انتظارات در مورد چشم انداز رشد به جای نگرانی در مورد امور مالی شخصی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

هر هفته Nanos تحقیقات نظرسنجی 250 کانادایی برای نظرات خود را در امور مالی شخصی امنیت شغلی و چشم انداز خود را برای هر دو اقتصاد و قیمت املاک و مستغلات.

با فایل های از بلومبرگ

جوانا چیو ونکوور-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش هر دو کانادا-چین روابط و امور جاری در سواحل غرب برای ستاره. او در توییتر دنبال کنید: @joannachiu

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de