فرماندار مونتانا اعلام کرد مرحله به مرحله بازگشایی طرح

بزرگنمایی این تصویر

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک دیده می شود در سپتامبر گذشته اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی دولت کسب و کار در حال حاضر بسته به دلیل coronavirus. Jose Luis Magana/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jose Luis Magana/AP

گفت: دولت مسطح منحنی coronavirus گسترش مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک در روز چهارشنبه منتشر شد یک برنامه ترسیم چگونه کلیساها کسب و کار و مدارس می تواند باز کردن درهای خود را دوباره بعد از سه هفته.

اما به طور قابل توجهی برای این گردشگری وابسته به دولت 14 روز در قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان باقی می ماند با معافیت برای کسانی که بازدید برای کار.

با کمتر از 450 آزمایشگاه تایید موارد در میان آن 1.09 میلیون نفر مونتانا یکی از پایین ترین مورد نرخ در کشور است.

“در حالی که وجود دارد این است که دلیلی برای خوشبینی این است که هیچ زمان به جشن می گیرند” بولاک گفت. “من قصد دارم برای ادامه به درخواست Montanans همچنان به رفتن به طول های بزرگ برای محافظت از یکدیگر است.”

مونتانا یکی از چند متحده که در آن میزان موارد جدید به نظر می رسد تخت و یا کاهش در دو هفته گذشته یک معیار کلیدی در دستورالعمل گذاشته شده توسط کاخ سفید روز پنجشنبه گذشته به صورت متحده شروع به بازگشایی شده است.

بیش از نیمی از مونتانا COVID-19 بیماران بهبود یافته اند و این شهرستان با دولت کمترین تعداد از عفونت تا به حال تنها سه فعال موارد شنبه.

بولاک می گوید مونتانا در حال حاضر توانایی برای تست هر کسی نشان COVID-19 علائم و ردیابی تماس از موارد شناخته شده و ظرفیت برای درمان تمام افرادی که به دنبال مراقبت های بهداشتی.

“در حال حاضر که داده ها نشان می دهد موثر و پایدار مهار و کنترل ویروس” بیمارستان سر گرفته خواهد شد روش انتخابی گفت: مونتانا انجمن بیمارستان مدیر عامل غنی راسموسن. اما او گفت: بیمارستان ها و ادارات بهداشت هنوز هم پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای تضمین منابع مانند تست مواد و تجهیزات حفاظت شخصی.

فاز یک از مونتانا طرح شروع می شود و یکشنبه با مردم بودن مجاز به جمع آوری در گروه های 10 یا کمتر اما در غیر این صورت نیاز به نگه داشتن شش پا از هم جدا و به حداقل رساندن غیر ضروری سفر. کلیساها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی یکشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها باید از این ظرفیت برای حفظ شش پا از فاصله بین خانواده گروه خواهد بود که مجاز به نشستن با هم.

روز دوشنبه در کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی اگر کارفرمایان انجام کارگر بهداشت و درمان ارزیابی در شروع شیفت و برنامه ای برای کاهش تماس بین مشتریان و کارکنان. کسب و کارهای دیگر را تشویق به ادامه telework و تلو تلو خوردن شیفت.

ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها نمی بازگشایی تا زمانی که ممکن است 4. آنها نیاز خواهید بود به کار در نیمی از ظرفیت نزدیک 11:30 p. m. و برنامه های طراحی به گسترش کاربران از هم جدا.

مدرسه محلی تابلوهای همچنین می توانید اجازه می دهد تا دانش آموزان برای بازگشت به کلاس های درس مارس 7 اگر آنها مایل و یا ادامه از راه دور یادگیری است.

هیچ جدول زمانی برای دولت به حرکت فراتر از مرحله یک. مونتانا بعدی دو مرحله در ادامه به تدریج مجاز اندازه گروه و بازگشایی کسب و کار مانند ورزشگاه و مراکز مراقبت از کودکان با اجتماعی فاصله مورد نیاز است. آخرین مرحله تماس برای ارشد مراقبت امکانات اجازه می دهد تا بازدید کنندگان است.

بولاک گفت: افزایش موارد جدید است که انتظار می رود به عنوان مردم ظهور از خانه های خود را اما او خودداری از گفتن آنچه در آن بود را برای او به reimpose یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

فرماندار دو اصطلاح دموکرات در حال اجرا به سرنگون مونتانا جمهوری خواه ایالت استیو Daines. بولاک متهم شده است توسط وزارت امور خارجه ایران با رهبران مصرف نمی اقتصادی اختلال ناشی از خود را مارس 26 ماندن در خانه سفارش به طور جدی به اندازه کافی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>