مودی معذرت خواهی به سرخپوستان برای 21 روز lockdown سختی

دهلی نو – هند نارندرا نخست وزیر عذرخواهی به مردم در روز یکشنبه برای تحمیل خود در سه هفته ملی مستند خواستار آن سخت است اما “نیاز به پیروزی در” نبرد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من عذر خواهی برای گرفتن این مراحل سخت که باعث مشکلات در زندگی خود به خصوص مردم فقیر” مودی گفت: در ماهانه خود را به آدرس پخش شده توسط رادیو دولتی. “من می دانم که برخی از شما با من عصبانی است. اما این تدابیر مورد نیاز برای پیروزی در این نبرد است.”

بی سابقه ای مستند که آمد به اثر در روز چهارشنبه برای حفظ هند 1.3 میلیارد نفر در خانه برای همه اما ضروری سفر به مکان هایی مانند بازار و یا داروخانه ها است که به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس از صعودی و طاقت فرسا هند در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

بهداشت هند مقامات تایید کرده اند 867 موارد از coronavirus از جمله 25 مرگ و میر. کارشناسان گفته اند محلی, پخش كردن اجتناب ناپذیر است در یک کشور که در آن ده ها میلیون نفر از مردم زندگی می کنند در انبوه مناطق شهری در شرایط تنگ با نامنظم دسترسی به آب تمیز.

این مستند باعث شده است که ده ها هزار نفر از مردم عمدتا مرد جوان بعد کارگران بلکه خانواده به فرار خود را از دهلی نو و خانه و موثر قرار داده و میلیون ها نفر از سرخپوستان که زندگی می کنند و درآمد روزانه ،

مودی روز یکشنبه گفت که او تا به حال هیچ چاره ای اما به این تصمیم به مبارزه با کروناویروس.”

این مستند — بزرگترین — خطرات آید تپه بیشتر مشکلات در این سه ماهه از مردم که زیر خط فقر زندگی میکنند.

ریکشا رانندگان گرد تولید دستفروشان, خدمتکاران, روز کارگر و غیر رسمی دیگر کارگران شکل ستون فقرات اقتصاد هند متشکل از حدود 85 درصد از تمام اشتغال با توجه به داده های رسمی. بسیاری از خرید مواد غذایی با پول آنها را هر روز و هیچ پس انداز به سقوط.

ناگفته اعداد در حال حاضر از کار و بسیاری از خانواده ها گذاشته شده اند در تلاش برای خوردن.

دولت دهلی نو و همسایه ایالت اوتار پرادش مرتب شده اند اتوبوس را به کارگران مهاجر به روستا.

در نند Vihar ترمینال اتوبوس در دهلی نو به سمت شرق هم مرز با اوتار پرادش یک جریان از مردم منتظر یکشنبه به تصویب از طریق یک آشکارساز فلز و عبور از پل به, Uttar Pradesh. بسیاری از مردان, در سفر در, فلیپ فلاپ. یک مرد جوان بود و در عصا.

کارگران از Rashtriya Swayamsevak Sangh و یا آر اس اس یک ناسیونالیست هندو گروه با فولاد ماسک و پشته roti پیچیده شده در روزنامه. با میلیون ها نفر از پیروان RSS در نهایت باعث به مودی Bharatiya Janata Party.

بسیاری از مردم انجام شده وسایل در کیسه های پلاستیکی به طور معمول مورد استفاده برای سیمان در حالی که زنان در ساری انجام نوزادان در باسن خود را. منظم خط از مردم به طور ناگهانی تفویض به له زمانی که مقامات حاکی است که بیشتر مردم می تواند با عبور از پل.

یک گروه از دوستان از دهلی نو توزیع صفحات از مواد غذایی از یک گلدان بزرگ در پشت کامیون خود را به مهاجران در اتوبوس.

“وجود دارد هیچ کمک دولت در حال حاضر در اینجا. ما در حال توزیع مواد غذایی رایگان از هزینه” گفت: Rajesh سینگ یکی از داوطلبان.

R. K. Sharma, 53, یک نجار رفتن به خانه مادری خود در شرق Jharkhand, دولت, انجام, آب, آشپزی, کشتی, پتو و تشک. حتی اگر او قادر به هیئت مدیره یک, اتوبوس, او گفت که او آن را در دو یا سه روز برجسته عزم کارگران برای غلبه بر مشکلات آنها روبرو هستند.

“آن نه چندان طولانی از راه دور” شارما گفت. “من شما را در رسیدن به دو یا سه روز.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

حسین گزارش از سرینگر هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im