MLB مجازات Red Sox در نشانه سرقت رسوایی

Boston Red Sox را غیر قانونی ثبت سرقت در طول سال 2018 قهرمانی فصل هزینه کرده است آنها خود را در دور دوم پیش نویس انتخاب این سال تصمیم اعلام شده از لیگ اصلی بیس بال چهارشنبه.

یک MLB گزارش آمده است که J. T. واتکینز, تیم, های تصویری اپراتور پخش شد و عمده مقصر در سال 2018 رسوایی اما این تخلف اتفاق افتاده است و فقط در شرایط محدود است.

“این اطلاعات تنها مربوط به زمانی که Red Sox تا به حال یک دونده در پایه دوم (که 19.7% صفحه ظاهر leaguewide در سال 2018) و واتکینز ابلاغ نشانه توالی در یک شیوه ای که نشان داد که او تا به حال رمزگشایی آنها را از بازی در خوراک تنها در درصد کمی از کسانی که ظهور” نوشت: کمیساریای رابرت مانفرد جونیور

این موارد بیشتری بودند در دامنه محدود و کمتر طراحی شده از Houston Astros 2017, فریب داد, گزارش یافت می شود.

واتکینز که رد اتهامات تقلب شده است به حالت تعلیق بدون پرداخت هزینه از طریق 2020 فصل و postseason. او نیز ممنوع از عامل تیم های تصویری پخش از طریق 2021. بیس بال است که به طور کامل تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MLB مقامات یافت که پس از آن-Red Sox مدیر الکس کورا دیگر کارکنان و اکثر اعضای تیم به احتمال زیاد نمی دانید در مورد ثبت نام در حال تغییر است.

بزرگنمایی این تصویر

(از سمت چپ) Boston Red Sox صاحب جان هنری رئیس تام ورنر و مدیر عامل شرکت سام کندی طی یک کنفرانس خبری در Fenway پارک Jan. 15. این تیم بود گفت: شنبه در مورد پنالتی لیگ اصلی بیس بال بود ارزیابی برای ثبت نام سرقت در سال 2018 است. الیز Amendola/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الیز Amendola/AP

کورا که دو طرف توافق کردند که به بخشی از راه با Red Sox در ماه ژانویه بود که قبلا هوستون Astro نیمکت مربی. کورا داشت عمیقا درگیر در آن سال 2017 رسوایی و با توجه به MLB رسیدگی به Astros کورا توسعه یافته است که فریب دادن سیستم.

از آنجا که مانند واتکینز او خواهید بود به حالت تعلیق از بیس بال از طریق پایان سال 2020 postseason.

“به عنوان یک سازمان ما در تلاش برای 100% مطابق با قوانین. MLB بررسی به این نتیجه رسیدند که در نمونه های جدا شده در طول سال 2018 فصل به طور منظم ثبت توالی شد رمزگشایی از طریق استفاده از بازی های زنده تصویری و نه از طریق حرام به معنی” Red Sox, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سام کندی در بیانیه ای گفت.

اگر چه بیس بال است که در انتظار به طور نامحدود با توجه به کروناویروس, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری به تازگی گفت که او می توانید ببینید بیس بال بازگشت مدتی در آینده با جدی اجتماعی فاصله.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>