جکسون از دست ندهید. – می سی سی پی را به بخشی از یک زندان ایالتی است که کشمکش مرگبار و خشونت احاطه شده توسط دیرینه مشکلات مانند شکسته توالت و mouldy, دوش رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز روز دوشنبه گفت: در اولین دولت از دولت آدرس.

حداقل 12 زندانیان کشته شده در می سی سی پی زندانها از اواخر دسامبر — بسیاری از آنها در می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman و بسیاری از آنها را در طغیان خشونت است. زندان مشکلات را تحت سلطه مقدار از حزب جمهوری خواه ریوز زمان پس از او افتتاح شد به عنوان فرماندار Jan. 14.

در تهیه متن از دولت خود را از دولت بیان ریوز گفت: او گفت: می سی سی پی, وزارت اصلاحات “برای شروع کار لازم برای شروع بسته شدن Parchman بدنام ترین واحد — واحد 29.”

او گفت: لجستیکی سوال در مورد بسته شدن باید پاسخ داده شود.

“اما من باید دیده می شود به اندازه کافی” ریوز گفت. “ما باید به نوبه خود صفحه. این اولین گام است و من خواسته اند این گروه برای آغاز آماده سازی برای آن رخ می دهد با خیال راحت عادلانه و به سرعت.”

فرمانداران به طور کلی استفاده از دولت از دولت به بحث اقتصاد و به طرح اهداف جلسه قانونی.

ریوز گفت: در سخنرانی خود که او می خواهد به بهبود سیستم نگهداری و افزایش پرداخت برای معلمان و افزایش دوره های آموزشی برای کارگران است. ریوز گفت: “دروغ بزرگ” است که همه آمریکایی ها باید سوار بر همان مسیر که شامل حداقل چهار سال مدرک دانشگاهی.

“در می سی سی پی, ما می دانیم که وجود دارد این است که غرور در یک تجارت است. ما می دانیم که وجود دارد این است که پول می شود ساخته شده است” ریوز گفت. “ما می توانید اجازه دهید ساحل شرقی خود را برج عاج. ما می توانید اجازه دهید سواحل غرب باید یک نسل از مطالعات جنسیتی رشته های. ما را بیشتر مشاغل و بالاتر پرداخت.”

او همچنین گفت که او می خواهد برای کاهش مقررات دولت است.

“که به معنی از بین بردن کسانی که ناعادلانه مقررات که مردم را از کسب مجوز به کار” ریوز گفت.

ریوز و دیگر مقامات تور بخشی از Parchman هفته گذشته و او روز پنجشنبه گفت که دولت در حال برداشتن گام های فوری به تلاش برای بهبود شرایط زندگی است که او به عنوان “وحشتناک است.” های متعدد بازرسی وزارت بهداشت نشان داده اند مشکلات در Parchman مانند شکسته سینک و توالت, سوراخ در دیواره سلولی و گسترده در قالب و کپک در دوش.

قبل از ریوز فرماندار شد او در خدمت دو دوره به عنوان معاون فرماندار و دو دوره به عنوان خزانه دار دولت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

____

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر