مینیاپولیس مکث قرارداد مذاکرات با اتحادیه پلیس بیش افسران پاسخگویی

بزرگنمایی این تصویر

مردم با حضور در صفوف منظم از یک اسب کشیده حمل آوردن بدن از جورج فلوید برای کفن و دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در پرلند تگزاس در روز سه شنبه. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس پلیس مینیاپولیس در حال راه اندازی یکی دیگر از تلاش برای اصلاحات در این شهر تحت محاصره گروه در پی پلیس به قتل جورج فلوید در نظر گرفتن هدف در قرارداد اتحادیه است که بسیاری از منتقدان می گویند محافظت از افسران که در تعامل با سوء رفتار و یا استفاده از نیروی بیش از حد.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo کشیدن از مذاکرات قرارداد با اتحادیه پلیس به جای تمرکز بر اجرای اصلاحات و پاسخگویی اقدامات است که او وعده خواهد بود “تحول” در حالی که در همان زمان به دنبال راه هایی برای بازسازی قرارداد.

در ساخت این اطلاعیه Arradondo اذعان کرد که وجود دارد “فلج روابط” بین پلیس و جوامع از رنگ در شهر است که باید اعتماد در نیروی پلیس است.

“آنچه در شهر ما نیاز دارد در حال حاضر بیشتر از همیشه است و یک مسیر و یک برنامه فراهم می کند که امیدواریم اطمینان و عملی اقدامات اصلاحات” Arradondo گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه اعلام تغییرات.

Arradondo می گوید که او نیاز به قدم به عقب از جدول و دریافت ورودی از خارج از مشاوران و کارشناسان به دنبال راه هایی قرارداد می تواند به بازسازی و ارائه شفافیت بیشتر برای جامعه و انعطاف پذیری بیشتر به معنی اصلاحات.

“این کار باید فرآیندی اما من باید آن را انجام دهد حق او گفت:” و هشدار داد که می تواند زمان را.

همانطور که در دیگر شهرستانها بسیاری از مینیاپولیس ساکنان طولانی شکایت از اتحادیه قوانین پلیس در قرارداد است که آنها می گویند حفاظت از بد پلیس به ویژه کسانی که درگیر تبعیض نژادی و غیر ضروری استفاده از نیروی بیش از حد.

Arradondo می گوید او می خواهد به بررسی مفاد قرارداد پوشش انتقادی حادثه پروتکل های استفاده از زور و انضباطی روند از جمله شکایات و داوری.

“وجود دارد هیچ چیز بیشتر ناتوان کننده به یک رئیس از اشتغال موضوع چشم انداز از زمانی که شما باید زمینه را برای خاتمه یک افسر و سوء رفتار شما در برخورد با یک شخص ثالث مکانیسم است که اجازه می دهد تا برای کارمند که نه تنها در گروه خود را به گشت زنی در جوامع خود.”

متولد و بزرگ شده در مینیاپولیس و یک افسر پلیس شهر برای بیش از 30 سال Arradondo از طریق صفوف افزایش و تبدیل به شهر اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس در سال 2017. در روز چهارشنبه در کنفرانس خبری او به یاد خبرنگاران گفت که او و چند تن دیگر سیاه افسران در زمینه تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه در برابر این گروه بیش از یک دهه پیش و گفت: پلیس و رهبران سیاسی دیگر نمی تواند خجالتی و دور از مقابله با تعصب نژادی در پلیس.

“مسابقه جدایی ناپذیری در بخشی از آمریکایی پلیس, سیستم,” او گفت:. “ما هرگز تحول در این حرفه اگر ما آدرس آن را در. جوامع از رنگ باید پرداخت سنگین ترین هزینه ها و این که با زندگی خود را. و فرزندان ما باید محافظت از همیشه نیاز به درمان به وحشتناک و شرم آور فصل در تاریخ این کشور.”

Arradondo را سلف به عنوان رئیس پلیس Janee Harteau و شهردار این شهرستان یعقوب فری میان دیگران اغلب شکایت کرده است که اتحادیه پلیس کار کرده است برای جلوگیری از دپارتمان اصلاحات. فری ستایش Arradondo اعلام روز شنبه گفت: در یک سری از توییت “من تحسین رئیس شجاعت (و) عزم خود را برای به چالش کشیدن وضعیت موجود است.”

“ما نمی فقط نیاز به یک قرارداد جدید با پلیس” فری توییتی. “ما نیاز به یک جدید فشرده بین مردم از مینیاپولیس و افراد مورد اعتماد برای محافظت و خدمت می کنند و ما نیاز به رفتن دورتر از ما تا کنون در ساخت جارو اصلاحات ساختاری.”

فری شفافی در آن افکار در مصاحبه با NPR همه چیز در نظر گرفته, پنج شنبه, در میان تماس های بسیاری در این شهر به دفاع و از بین بردن اداره پلیس.

“من به صورت عمده اصلاحات ساختاری در شرایط ما چگونه اداره پلیس عمل می کند. ما نیاز به به طور کامل تغییر فرهنگ است که برای سال شکست خورده و سیاه و قهوه ای مردم” فری گفت: در مصاحبه. “اما من برای لغو پلیس بخش? نه من نیستم. من فکر می کنم آن را یک ایده بد است.”

این دقیقا روشن نیست که چه تاثیر از شهر راه رفتن به دور از چانه زنی جدول خواهد بود. قرارداد مذاکره شده اند در یک الگوی برگزاری برای ماه توقف در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس. مینیاپولیس افسران پلیس مشغول به کار شده اند تحت شرایط منقضی شده قرارداد. مذاکرات انتظار می رود به رزومه در اواخر بهار و یا تابستان اما در حال حاضر به نظر می رسد به طور نامحدود در خود نگه دارد.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>