PHOENIX – 2.2 تریلیون دلار بسته است که کنگره تصویب شده برای ارائه کمک مالی در طول coronavirus همه گیر است و یکی از عمده خروج: میلیون ها نفر از مهاجران که وضعیت حقوقی در ایالات متحده آمریکا اما در اینجا کار و پرداخت مالیات.

که شامل کارمن Contreras لوپز یک زن 48 ساله خانه دار که هر چند او را بدست آورده پایین دستمزد فایل اظهارنامه مالیاتی در هر سال. از آنجا که ویروس در زمان نگه داشتن او از دست داده است بسیاری از مشتریان خود و با کمک از قدیمی ترین ، اما او نمی خواهد ببینید یک پنی از پول وعده داده شده برای اکثر آمریکایی ها در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“این سخت است چرا که به دولت ما وجود ندارد” گفت: Contreras لوپز که زندگی در آمریکا را برای 30 سال و دارای چهار فرزند رشد کرده که شهروندان ایالات متحده.

دولت انتظار دارد برای شروع ساخت پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در اواسط ماه آوریل است. هر کسی درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم و کسی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200. پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر. قانونی اقامت دائم یا گرین کارت, دارندگان, در حال انتظار برای بهره مند شوند.

حدود 4.3 میلیون بیشتر مهاجران غیر مجاز که شماره امنیت اجتماعی مالیات فایل با استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان شماره شناسایی مالیات دهندگان با توجه به موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی.

بسیاری می گویند که آنها مالیات فدرال پرداخت زیرا آنها امیدواریم که از آن خواهد شد یک روز کمک به آنها در رسیدن به اقامت قانونی و به دلیل اینکه احساس می کنم آن را درست انجام دهید.

“ما ساخته شده است که تصمیم آنجا که ما در حال زندگی در یک کشور است که ما با استقبال تعداد زیادی از عشق” گفت: Ingrid واکا یک خانه تمیز کننده در واشنگتن دی سی منطقه است.

Vaca گفت: مهاجران مراقبت از جوامع کودکان و سالمندان و خانه های, اما آنها نمی خواهد دریافت هر گونه کمک به خود را دارند. همچنین از سمت چپ در حال کارگران 3.5 میلیون کودک بسیاری از آنها شهروندان آمریکایی است.

“این یک کابوس برای من و بسیاری از همکاران من” واکا گفت: تاسف فقدان درآمد برای اجاره و ضرورت اساسی است. “ما باید برای ما محترم است.”

پرسید که چگونه مهاجران بدون وضعیت قانونی را برای زنده ماندن همه گیر اقتصادی تلفات و بدون هر گونه کمک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان به دشواری اما گفت: بسیاری از شهروندان بدون کار نیاز به کمک دارید ،

“این یک وضعیت واقعا غم انگیز است و ما در حال کار بر روی آن است. من به شما بگویم که من قصد ندارم به شما سخت و سریع جواب چون من فقط می خواهم به شما بگویم آن چیزی است که من فکر می کنم در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

قانونگذاران دموکرات معرفی قانون هفته گذشته در مجلس نمایندگان و سنا است که اجازه می دهد مهاجران برای دسترسی به بودجه امداد.

“COVID-19 مراقبت می کند در مورد وضعیت مهاجرتی خود را بنابراین نه باید به ما پاسخ” در کنگره ایالات متحده رائول M. Grijalva یک آریزونا از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:.

ماریا Zamorano, روز کارگر در لس آنجلس منطقه نیز بوده است بدون کار باقی مانده. تا زمانی که او مشغول به کار در هفت روز هفته برای تمیز کردن خانه, درآمد حدود 700 $در هفته. اما همه از او کارفرمایان لغو خدمات. پس از او در مصاحبه ای با نیویورک تایمز در مورد وضعیت دو نفر از کسانی که کارفرمایان تصمیم به حفظ پرداخت او گفت: “اما او نمی داند برای چه مدت. او هنوز هم در نقد کوتاه برای مواد غذایی, اجاره و صورتحساب.

“مثل هزاران نفر دیگر که اصلا وضعیت حقوقی ما چپ دست خالی در این بحران” Zamorano گفت. “من مالیات پرداخت اما دولت نمی کند در نظر بگیرید که ما باید کمک کند.”

در روستایی ماساچوست خوزه مارتینز گفت: یک بیماری همه گیر محرک بررسی می تواند کمک پوشش حداقل یک ماه ارزش هزینه اگر او واجد شرایط است. 34 ساله مکزیکی عبور از مرز به طور غیرقانونی حدود 15 سال پیش و زندگی در نزدیکی ورمونت دولت همسو با خود را 4 ساله متولد آمریکا ،

مارتینز یک نقاش می گوید: کار کاهش یافته است و در طول همه گیر. رئیس خود را هنوز هم مدیون او بیش از $500 اخیر شغل و رستوران که در آن او می شوی ظروف پاره وقت نیز بوده است به طور موقت توقیف.

“بررسی خواهد به من داده اند این فرصت را به ماندن در خانه جلوگیری از بیماری و حفظ خانواده امن” مارتینز گفت: با اشاره به محرک پول است. “اما من باید به نگه داشتن به دنبال کار و افشای ما را به خطر است. من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد.”

لوئیس جیمنز 35 ساله مکزیکی است که طول می کشد مراقبت از گوساله در نیویورک در نزدیکی کانادا گفت که او احساس می کند فراموش شده توسط دولت حتی اگر کار خود را بسیار حیاتی است به خوراک آمریکایی ها.

“ما در حال ضروری برای اقتصاد و برای تغذیه این کشور اما ما نمی هر گونه کمک و یا حمایت از” پدر گفت: از سه که زندگی در ایالات متحده بدون وضعیت قانونی برای 16 سال است.

جیمنز که زندگی با بچه ها و همسر, گفت که او باعث می شود حدود 38,000 یک سال و پرداخت حدود 6000 $در مالیات سالانه. او پرداخت شده است آنها را پس از 2005, او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“هر روز ما به کار می کنند و ما به همه چیز. در مزرعه وجود دارد به سختی هر گونه اقدامات حفاظت” در برابر coronavirus, او گفت:.

___

Marcelo گزارش از بوستون. تورنس گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان Nomaan تاجر در هوستون, Regina گارسیا کانو در واشنگتن و آنیتا برف در ققنوس نیز به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im