میک Mulvaney کردن علامت مراتع در کاخ سفید رئیس ستاد

بزرگنمایی این تصویر

میک Mulvaney سپس اقدام کاخ سفید رئیس ستاد خنده با تشکر. علامت مراتع (R-NC) یک ماه پیش در مراسمی رئیس جمهور تهمت را تبرئه در دو مقاله از استیضاح. درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

درو Angerer/گتی ایماژ

به روز شده در 9:15 p. m. ET

برای چهارمین بار در سه سال رئیس جمهور تهمت جدید رئیس ستاد.

با دولت او دست و پنجه نرم با پاسخ به کروناویروس و تنها چند ماه پیش از انتخابات آینده — مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شب جمعه که کنگره متحد علامت مراتع خواهد بود جدیدترین بالا مشاور در کاخ سفید است.

مراتع جایگزین میک Mulvaney که مانند او بود و هنگامی که بخشی از خانه آزادی حزبی. مراتع آمده است به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین متحدان در کاپیتول هیل صحبت کردن با او به طور منظم و کمک به رئیس جمهور نگه داشتن جمهوری خواهان در خط. او یک مدافع سرسخت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

Mulvaney به طول انجامید کمی بیش از یک سال در این کار است. او درهم در اوکراین رسوایی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح زمانی که او را به طور موقت نگه نظامی و دیگر کمک ها به اوکراین در اوایل سال جاری در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست.

اما این همه خبر بد برای Mulvaney. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او ملحق دیپلماتیک صفوف تبدیل شدن به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

بزرگنمایی این تصویر

Mulvaney به طول انجامید کمی بیش از یک سال در این کار بالا در کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر تبدیل شدن به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است. ساموئل کروم/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ساموئل کروم/گتی ایماژ

در حال حاضر در چهارم خود را در کاخ سفید رئیس ستاد مغلوب ساختن پیشی جستن است نظارت یک سطح قابل توجهی از گردش مالی در کاخ سفید که تعریف شده توسط کارکنان shakeups و اخراج توسط صدای جیر جیر.

مراتع شده است مهمان مکرر در برنامه های کاخ سفید است و اغلب سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی.

در کاخ سفید جشن سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو فقره استیضاح رئیس جمهور به نام مراتع “فوق العاده ای پسر” و نظر به عنوان او اغلب می کند, چگونه مراتع’, همسر, دبی, حمایت او بیش از حد.

مراتع ایستاد و پاسخ داد: “من می خواستم به فقط می گویند که این انعکاس امروز آن است که یک بازتاب از نوع حمایت شما در سراسر کشور است. ما به شما کردم.”

بزرگنمایی این تصویر

مراتع شده است بی باک دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون به خصوص در طول استیضاح محاکمه. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت کرده Mulvaney به عنوان بازیگری خود را رئیس ستاد در 14 دسامبر 2018 پس از اولین انتخاب به جای جان کلی حمایت از کار. بر خلاف کلی سابق دریایی طور کلی Mulvaney در زمان یک دست بیشتر رویکرد در مدیریت کاخ سفید و رقابت جناح های درون آن است.

مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات Mulvaney زحمت کشیده با یک “اقدام” برچسب در مقابل عنوان خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او ترجیح آن است که راه.

“من مانند در اختیار داشتن غیر دائم تا حد معینی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سپتامبر گذشته. “این به من می دهد انعطاف پذیری بیشتر. من مثل بازیگری است. من می خواهم کلمه ‘بازیگری’ به دلیل آن را به من می دهد انعطاف پذیری زیادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام مراتع’ انتصاب را شامل نمی شود “اقدام” مقدماتی.

Mulvaney اصرار “اقدام” عنوان به او مهم نیست. “این فقط فرقی نمی کند,” Mulvaney یک بار گفته وال استریت ژورنال رویداد در نظر گرفتن اعتبار برای کاهش اختلافات در کاخ سفید است.

بزرگنمایی این تصویر

مغلوب ساختن پیشی جستن و Mulvaney پیاده روی در امتداد بال غربی ایوان در ماه ژانویه است. Mark Wilson/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mark Wilson/گتی ایماژ

فعلی و سابق کاخ سفید و مشاوران می گویند محیط زیست Mulvaney راه اندازی به عنوان رئیس ستاد شد و جریان آزاد و کمی رفتند در زمان. یکی گفت Mulvaney می داند که چه کسی رئیس است و می گویند چیزهایی مانند ” من داده شده است روشن سفارشات.’

“من مرتب کردن بر اساس یک ترکیب بین, کامل, هرزگرد, وحشی, غرب وحشی از Reince Priebus و نظامی دریایی اردوگاه جان کلی” Mulvaney گفت: در وال استریت ژورنال مصاحبه مقايسه خود به خود دو مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر پیشینیان. “ما در بر داشت خوشحال متوسط بین آن دو چیز است.”

به عبارت دیگر او به یک رئیس جمهور که به نظر می رسد رشد در یک مقدار مشخصی از هرج و مرج دقیقا آنچه او می خواست و این کار را برای Mulvaney و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو.

اما منتقدان سوال که چگونه به خوبی این کار را برای کاخ سفید است.

“هرج و مرج و بدون یک استراتژی است که یک نسخه برای فاجعه” گفت: لئون پانتا بود که رئیس ستاد در دولت کلینتون.

در مصاحبه با NPR در پاییز 2019, پانتا گفت: ستاد باید یک انتخاب است. آنها می توانند به منظور حفظ و حفاظت از رئیس جمهور از تصمیم گیری های بد. و یا آنها به سادگی تبدیل به “سطح بالا کار که رفتن به انجام هر کاری که رئیس جمهور می خواهد.”

“که اساسی تصمیم” پانتا گفت. “و من فکر می کنم Mulvaney ساخته شده است که تصمیم گیری است که او اساسا به عنوان یک توانمند به جای رئیس ستاد.”

Mulvaney برای اولین بار وارد سیاست های ملی در سال 2010 unseating یک خدمت دموکرات کنگره در یک موج از حزب جمهوری خواه و پیروزی است که در سال. او خود را به عنوان ساده صحبت چای حزب فتنه و فشار برای محدود دولت هزینه های خود را از قرار گرفتن در کنگره است.

او پیوست و به خصوص دولت به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه است. در سازمان دیده بان کسری ballooned با توجه به افزایش هزینه و کاهش مالیات در پایان سال 2017. برای بخشی از تصدی خود او نیز به عنوان بازیگری سر از مصرف کننده حمایت مالی اداره که او به دنبال به طور قابل ملاحظه ای مهار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de