“میامی هرالد’ ‘کانزاس سیتی استار” ناشر مک کلاچی فایل برای ورشکستگی

بزرگنمایی این تصویر

مک کلاچی به دست آورد نایت ریدر صاحب میامی هرالد و ده ها تن از دیگر روزنامه ها در سال 2006 اما فروش چند تا از این مقالات. جو کاپیتان/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو کاپیتان/ایسنا

به روز شده در 10:12 p. m. ET

طولانی اسلاید در آمریکا روزنامه صنعت در زمان دیگری نوبه خود چشمگیر پنج شنبه.

مک کلاچی شرکت ، که در عمل از میامی هرالد و کانزاس سیتی استار در میان آن 30 اتاق های خبر در 14 متحده اعلام کرد که زمینه برای یک فصل 11 ورشکستگی بازسازی. زین با بدهی و حقوق بازنشستگی تعهدات مک کلاچی گفت: آن را ادامه خواهد داد به کار به صورت عادی در طول فرآیند است.

این شرکت گفت که قصد دارد برای خروج از ورشکستگی در چند ماه آینده.

“مک کلاچی باقی می ماند قوی عامل شرکت با یک تعهد پایدار به مستقل روزنامه نگاری است که دهانه پنج نسل از خانواده من” گفت: کوین مک کلاچی رئیس شرکت بزرگ و نوه بنیانگذار آن جیمز مک کلاچی.

“این تجدید ساختار لازم و گام مثبت رو به جلو برای کسب و کار و کل هیئت مدیره ساخته شده است که تلاش زیادی برای اطمینان از این شرکت قادر به عمل به طور معمول در طول این فرایند” کوین مک کلاچی اضافه شده, در بیانیه ای.

این شرکت گفت: این مذاکره با بازنشستگی از مزایای گارانتی شرکت فدرال بیمه گر خصوصی برنامه های بازنشستگی و بزرگترین طلبکار “به نشانی آینده بازنشستگی ما تعهدات و ساختار سرمایه است.” این شرکت گفت که انتظار دارد که PBGC را بیش مک کلاچی را واجد شرایط برنامه ریزی بازنشستگی.

مک کلاچی خریداری نایت ریدر روزنامه زنجیره ای — که شامل میامی هرالد در San Jose Mercury News و فیلادلفیا پى در سال 2006. آن را بعد از فروش چند تا از نایت ریدر مقالات.

یک سرمایه گذار بزرگ شنبه اعلام کرد که روزنامه “همه میمیرند” بلومبرگ گزارش شده است.

چارلی مونگر معاون رئیس وارن بافت در برکشایر هاتاوی گفت: “تغییرات تکنولوژیکی است که از بین بردن این روزنامه در آمریکا است. این درآمد از بین می رود و هزینه های باقی می ماند و همه آنها در حال مرگ است.” مونگر می گویند که نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به احتمال زیاد به نگه داشتن رفتن.

مونگر صحبت شد در لس آنجلس در نشست سالانه مجله روزانه Corp., جایی که او رئیس است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>