مکزیک ممکن است رئیس جمهور بخت ازمایی کردن هواپیما رسمی — و مکزیکی ها آن را پیدا خنده دار

بزرگنمایی این تصویر

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador نشان می دهد یک بروشور 787 Dreamliner متعلق به ریاست جمهوری مکزیک در یک کنفرانس خبری در کاخ ملی مکزیکو سیتی در ژانویه. 14. دفتر مطبوعاتی آندرس مانوئل لوپز Obrador از طریق رادیو فردا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دفتر مطبوعاتی آندرس مانوئل لوپز Obrador از طریق رادیو فردا

مکزیک رئیس جمهور در حال آماده سازی خود برای ملی قرعه کشی. جایزه? هواپیمای ریاست جمهوری. آن را مانند مکزیک یک نیروی هوایی اما رئیس جمهور حاضر به قدم پا در آن است.

این هواپیما یک بوئینگ 787 Dreamliner شده است نمادی از دولت بیش از حد در چشم رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador. او را دوست دارد به راه آهن در آنچه که او خواستار مکزیک را فاسد سیاسی به ویژه با اشاره به هواپیما و کسانی که خریداری و از آن استفاده می شود.

رئیس جمهور سابق Felipe Calderón دستور جت در سال 2012. آن تحویل داده شد و چهار سال بعد با جانشین او Enrique Peña Nieto. با هواپیما گزارش شده $218.7 میلیون قیمت, کامل, اتاق خواب, خصوصی, داخل حمام و اتاق کنفرانس لوپز Obrador بارها و بارها می گوید که تا کنون “بیش از حد لوکس برای یک کشور فقیر به مکزیک است.”

YouTube

به زودی پس از مصرف در دسامبر 2018, لوپز Obrador ارسال هواپیما به آشیانه در ویکتورویل کالیفرنیا و جستجو برای یک خریدار. اما یک سال بعد با هزینه های تعمیر و نگهداری نصب به بیش از 1 میلیون دلار برای او به ارمغان آورد و Dreamliner خانه به دنبال گزینه های دیگر.

در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه لوپز Obrador پرده برداری از یک نمونه بلیط بخت ازمایی. “ما در حال حاضر یک نمونه از انجام طراحی و تمام است که من می خواهم به شما نشان دهد که” رئیس جمهور گفت: ایستاده در مقابل یک بزرگ بینی تصویر از بلیط. بسیاری از خبرنگاران با صدای بلند خندید.

بزرگنمایی این تصویر

مشاهده مکزیک ریاست جمهوری هواپیما یک بوئینگ 787 Dreamliner پس از آن آخرین سفر در بنیتو جوارز فرودگاه بین المللی در شهر مکزیک در دسامبر. 3, 2018. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador برنامه ای برای فروش و یا قرعه کشی هواپیمای ریاست جمهوری. Alejandro Melendez/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Alejandro Melendez/خبرگزاری گتی ایماژ

قیافه برای مطبوعات سپاه به آرام پایین لوپز Obrador با اشاره به چند خط در پایین تصویر. آن می گوید: بلیط هزینه 500 پزو (حدود 27) را به سمت تجهیزات پزشکی و بیمارستان ها ارائه مراقبت رایگان برای فقرا است. آن را نیز نشان می دهد که بخت ازمایی تاریخ: آوریل 5 — Cinco de Mayo, مکزیک تعطیلات.

“آن احساس می کند مانند او کشیدن ما پای او باید شوخی” 34 ساله Ramsi جیمنز می گوید که در مورد خواسته هواپیما قرعه کشی در نزدیکی مرکز شهر مکزیکو سیتی. اکثر مردم در خیابان متوقف توسط NPR دست تکان دادند هر گونه سوال, گفته, آن را به ارزش وقت خود را به بحث در مورد آنچه آنها در نظر گرفته شده موضوعات بیهوده و بیمعنی. منتقدان رئیس جمهور نگرانی در او ایجاد یک عینک برای منحرف کردن اذهان از مکزیک رکورد نرخ قتل و خشونت است.

اما دیگران وجود دارد که با داشتن یک روز درست بر سر این موضوع با توجه به آهنگ و رسانه های اجتماعی.

یک کلاه برداری مجموعه به یک جاذب cumbia ضرب و شتم باعث سرگرم کننده از تمام حماسه با گروه کر نما این سوال در ذهن همه است: چه کار می کنید اگر شما برنده این هواپیما ؟

YouTube

که سوزاندن سوال روشن در اینترنت. وجود نقشه های هواپیما تبدیل به یک تاکو کامیون چهارم زندگی برای تمام خانواده و یا ساخت آن را به یکی از مکزیک را در همه جا عمومی و مینی بوس.

البته این مشکل وجود دارد که در آن شما خواهد پارک 187-پا-طولانی کرافت. آنلاین memes فراوان از doctored تصاویر نشان هواپیما رقابت برای فضا در خیابان و یا در یک گاراژ خانه.

و یا در جلوی خانه از آلاینده تقسیم بندی ساخته شده توسط مکزیک مسکن فدرال قدرت.

رئیس جمهور می گوید او امیدوار است که برای فروش به عنوان بسیاری از 6 میلیون بلیط را در حداقل $150 میلیون 20 میلیون دلار بالاتر از آنچه که سازمان ملل متحد کمک های فنی آژانس تعیین شد و ارزش بازار است. برنده نیز دریافت کمک با حداقل یک سال از نگهداری و ذخیره می هواپیما در یک فرودگاه نظامی و یا شهر مکزیک فرودگاه.

لوپز Obrador می شود در سراسر کشور در پروازهای تجاری و گرفته یک سفر بین المللی پس از مصرف ،

این رئیس جمهور است که هنوز هم امید یک خریدار خواهد آمد همراه است.

او در کنفرانس روز شنبه, او گفت که او تا به حال ارائه شده برای فروش آن به کانادا مباهات است که مکزیک جت بزرگتر و بهتر از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو رسمی هواپیما.

مکزیک را رهبر می گوید اگر او نمی تواند فروش هواپیما توسط Feb. 15 سپس او را نگه بخت ازمایی.

اگر لوپز Obrador نمی تواند پیدا کردن یک خریدار آقا Cumbia به عنوان کلاه برداری خواننده شناخته شده است, یک پیشنهاد است. به عنوان او آواز می خواند در گروه کر از خود را در یوتیوب آمار, امیدوارم او را برنده این هواپیما پس قرض دادن آن را به عقب به رئیس جمهور.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر