مکزیک برای شروع “سالم فاصله” میان انتقاد و آن را انجام داده است و بیش از حد کمی دیر

مکزیک مقامات بهداشتی می گویند از آن زمان به نگه داشتن فاصله خود را. آغاز و تا روز دوشنبه مردم خواهد خواست برای حفظ امن فاصله از یکدیگر و در صورت امکان از خانه کار می کنند. مدارس دولتی بودند که باز از طریق پنج شنبه, بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 20.

همانطور که از شنبه شب مکزیک وزیر بهداشت گزارش 251 مورد تأیید و مرگ دو نفر از COVID-19. برخی از ایالت ها و شهرهای در حال حاضر اعمال اقدامات سختگیرانه تر. یکشنبه, Mexico City شهردار اعلام کرد که میله تئاتر و موزه ها خواهد بود بسته نیز آغاز و تا روز دوشنبه.

مقامات محلی مخالفان سیاسی و روزنامه روزنامه به انتقاد رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador برای گرفتن سخت تر اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus. چند کشورهای آمریکای مرکزی باید مرزهای خود را بسته و متوقف ترافیک هوایی از خارج از کشور. اما مکزیک است که هنوز هم اجازه می دهد پرواز های از ایالات متحده و اروپا است. روز جمعه در ایالات متحده و مکزیک به توافق اجازه می دهد تنها “ضروری ترافیک” در سراسر مشترک خود را در مرز زمین. مرزی و تجارت ادامه خواهد داد و کارگران قادر خواهد بود برای رسیدن به شغل خود.

دولت منتشر شد یک شخصیت کارتونی شنبه به نام “سوزانا Distancia.” لباسهای ابرقهرمان شدن سلاح های خود را به نشان می دهد فاصله یکی باید نگه دارید از دیگران است. اما تا به حال “اجتماعی فاصله” دستورالعمل شده اند صرفا پیشنهادات و رئیس جمهور لوپز Obrador است ادامه داد: در آغوش بگیرید, لرزش دست ها و گرفتن عکس های سلفی با هواداران در دولت رویدادها. در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته او به نظر می رسید به نور از coronavirus تهدید حفر مذهبی طلسم را از جیب خود است که او به نام “سپر محافظ.”

اما در اشاره به رشد انتقاد از خود را آرام رویکرد حوادث لوپز Obrador برگزار شد در این آخر هفته در جنوب ایالت اوآخاکا شد کوچکتر است.

تن او گفته شد برای انتقاد از عدم انتقال اضطرار. “ما به ادامه کار با وجود این تهدید از coronavirus او گفت:” او به عنوان نظارت پیشرفت ساخت یک بزرگراه جدید در اوآخاکا در روز شنبه. “من معتقدم که ما اشتباه خواهد بود به وحشت اگر ما فقط متوقف شد و ما هیچ چیز” او گفت:.

پنج شنبه, لوپز Obrador به سختی با اشاره به بحران بهداشتی به عنوان او صحبت می کرد در یکی دیگر از پروژه ساخت بزرگراه. به عنوان او در گذشته رئیس جمهور با تاکید بر بار سنگین بسته شدن توده را در مکزیک ضعیف است. اما او مطمئن جمعیت مکزیک می تواند آب و بحران با اشاره به 10 میلیارد دلار ذخیره پول نقد است. اگر چه پزوی مکزیک به شدت کاهش یافته و در روزهای اخیر در حال حاضر تجارت در 24 به دلار آمریکا لوپز Obrador خواست کشور خود را به بانک مرکزی برای استفاده از ذخایر خود را به ساحل ارز.

لوپز Obrador زده خوش بینانه داشته باشید: “اگر ما در ادامه کار با صداقت ریاضت اقتصادی و بهره وری ما قادر خواهد بود برای مقابله با بحران و حرکت به سمت جلو است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر