مکزیک می گوید خودکار کارخانه برای بازگشایی با ویروس پادمان

MEXICO CITY – دولت مکزیک روز جمعه گفت این برنامه برای بازگشایی خودرو کارخانه در رابطه با ایالات متحده آمریکا و کانادا است.

روابط خارجی گروه در بیانیه ای گفت که جزئیات این طرح منتشر خواهد شد در روزهای آینده. وزارت بهداشت گفت: پادمان خواهد بود در محل برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس که باعث مکزیک به منظور بسته شدن غیر ضروری گیاهان چند هفته پیش.

“دولت مکزیک خواهد بود قاطعانه در مورد حفاظت از سلامت و اطمینان حاصل خواهد کرد که بازگشایی خواهد شد منظم و تدریجی و با احتیاط” در بیانیه ای گفت:.

اعلام سه روز پس از دولت ایالات متحده راه اندازی یک کمپین برای دریافت مکزیک به بازگشایی گیاهان نشان می دهد زنجیره تامین از تجارت آزاد آمریکای شمالی منطقه می تواند به طور دائم تحت تاثیر قرار اگر آنها نمی سرگیری تولید.

مکزیک مرز مجمع گیاهان کلید به ایالات متحده زنجیره تامین از جمله دفاع پیمانکاران و کارکنان بیشتر در تاسیسات موسوم به تعطیل و تظاهرات به دلیل ترس بیش از coronavirus.

کریستوفر لاندو سفیر ایالات متحده مکزیک, راه اندازی توییتر کمپین شنبه خواستار تلاش برای حفظ زنجیره تامین و دست نخورده است.

او ابراز نگرانی در مورد ویروس مستندات آسیب رساندن به جریان قطعات و محصولات است که خوراک کسب و کار در ایالات متحده و مکزیک و کانادا و هشدار داد که “اگر ما نمی co-ordinate ما پاسخ این زنجیره می تواند تبخیر شود.”

“خطرات وجود دارد در همه جا اما ما نمی توانیم به همه ماندن در خانه برای ترس ما در حال رفتن به در یک تصادف” لاندو نوشت. “نابودی اقتصاد نیز تهدید سلامت.”

الن خداوند, به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان دفاع برای کسب و تقویتی بود ابراز نگرانی های مشابه شنبه در واشنگتن است.

“ما شاهد اثرات بر روی پایه های صنعتی توسط چندین جیب بسته شدن در سطح بین المللی. به خصوص توجه داشته باشید مکزیک است که در آن ما یک گروه از شرکت ها هستند که تأثیر بسیاری از ما عمده اعداد اول,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>