مکزیک را فرصتی که بزرگ شاهزاده خانم گسترش coronavirus اما سوال ضرب

پوستر و رسمی آگهی در این ساحلی توریستی مکه به دنبال کاستن از نگرانی در مورد سرعت گسترش بهداشت جهانی تهدید است که چپ قربانیان از چین به ایتالیا به کالیفرنیا.

“باخا کالیفرنیا سور است coronavirus رایگان و این که چگونه ما می خواهید به ماندن بگیرید!” اعلام کرد یکی از نشانه.

اما حتی اگر مقامات در اینجا می گویند Baja تا کنون اجتناب COVID-19 سرایت سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا مسافران در بزرگ شاهزاده خانم یک کشتی کروز با چند آلوده خدمه و مسافران می تواند هر دو را برداشت و یا گسترش coronavirus زمانی که از آن بازدید کبو و سه نفر دیگر از مکزیک بنادر اقیانوس آرام در طول یک Feb. 11-21 سفر از سان فرانسیسکو.

در روز شنبه یک خط کروز رسمی گزارش داد که یک 75 ساله کالیفرنیا مسافری که بعد از درگذشت این ویروس آلوده شده قبل از سوار شدن به کشتی در فوریه. 11 و بیمار بود و چند روز قبل از قایق بازگشت به سان فرانسیسکو در فوریه. 21.

تبلیغات

به گفته دکتر گرانت Tarling های کروز پزشکی افسر Placer County, مرد, نمی, بازدید از کشتی دکتر تا فوریه. 20 اما آغاز برگزاری نمایشگاه علائم در اوایل فوریه. 13. قبل از این بود که کشتی ساخته شده خود را برای اولین بار, مکزیکی, پورت, stop, Feb. 16 در پورتو به Vallarta. آن رفت و به دیدار Manzanillo که در همان روز متوقف در مزاتلان در فوریه. 17 سپس لنگر در کبو سن لوکاس در فوریه. 19.

پیچیده مسائل Placer County مقامات بهداشتی باید مورد مناقشه Tarling اطلاعات گفت: بیمار مرد “به احتمال زیاد قرارداد این بیماری در طول مسافرت های بین المللی به مکزیک” که می تواند به معنای او قرارداد آن در قایق و یا در طول ساحل مراجعه کنید.

آن است که برای عموم شناخته شده است, اگر او را ترک قایق در هر توقف. آنچه مشخص است این است که بسیاری از مسافران در شاهزاده بزرگ ساخته شده ساحل بازدیدکننده داشته است در هر بندر با توجه به افرادی که بخشی از سفر است.

در طول آن layovers در مکزیک بنادر “به معنای واقعی کلمه صدها نفر” از مردم در سمت چپ کشتی به ساحل گشت و گذار به گفته یک منبع در این کشتی که خواسته بود به نام دلایل حفظ حریم خصوصی.

تبلیغات

“مسافر واقعا نفوذ به شهرهای بندر” گفت: Ter, cum in ass, که سفر در این سفر با همسر خود. “برای مثال در مزاتلان تور آنها را به بازار مرکزی کلیسای جامع و تاریخی تئاتر است.”

به سهم خود مقامات مکزیکی گفته اند که آنها پیدا کرده اند و هیچ نشانه ای است که هر کسی که متحرك از بزرگ شاهزاده خانم ماه گذشته گسترش ویروس و یا قرارداد آن در مکزیک است.

مکزیک تایید کرده است در مجموع شش مورد از coronavirus اگر چه هیچ کدام در ایالت باخا کالیفرنیا سور. تمام شش مورد مقامات مکزیکی می گویند افرادی که به تازگی از سفر به ایتالیا, سایت عمده شیوع.

تمام افراد مبتلا در مکزیک به نمایش گذاشته اند جزئی علائم مقامات بهداشتی می گویند و هیچ کدام مرتبط شده اند به بین المللی کشتی های کروز است که مکرر این کشور در بنادر.

At the marina in Cabo San Lucas, Mexico, a group of visitors returns to the docks after a day on the water. The Grand Princess cruise ship passed through the same port in February.

در مارینا در کبو سن لوکاس مکزیک یک گروه از بازدید کنندگان بازگشت به اسکله پس از یک روز در آب. شاهزاده بزرگ کشتی کروز از طریق همان پورت در ماه فوریه است.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

در عین حال به عنوان شاهزاده بزرگ باقی مانده برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو بین المللی تحقیق در آن فعلی و قبلی مسافران است فقط گرفتن آغاز شده است. از جمعه حداقل 21 نفر در هیئت مدیره از جمله 19 مسافر و 2 خدمه حال آزمایش مثبت با توجه به فدرال و مقامات دولت است.

پس از خروج مکزیک کشتی کروز بازگشت به سان فرانسیسکو در فوریه. 21 و سپس ترک برای سفر به هاوایی. Tarling, افسر ارشد پزشکی برای شاهزاده Cruises گفت: 70 نفر باقی مانده در هیئت مدیره برای هاوایی بخشی از کروز.

روز جمعه مقامات در هاوایی تایید کرد که دولت در اولین مورد از کروناویروس که شده بود یک مسافر در گرند شاهزاده خانم در آن مکزیک ، او بیمار پس از پرواز خانه به اوآهو از مکزیک, اما نمی, نمایشگاه, علائم بیماری که در طول پرواز به این معنی نبود او در معرض خطر انتقال این بیماری در آن زمان به گفته معاون وزارت امور خارجه اپیدمیولوژی سارا Kemble.

تبلیغات

At the marina in Cabo San Lucas, Naomi Alcazar, 40, of Oxnard and Esperanza Barragan, 38, of Ventura are enjoying a vacation, but still worry about the coronavirus.

در مارینا در کبو سن لوکاس نائومی قصر, 40, از والنسیا و اسپرانزا Barragan, 38, از ونتورا با بهره گیری از تعطیلات, اما هنوز هم نگرانی در مورد کوروناویروس.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

در مکزیک, مقامات می گویند که آنها سلامت پروتکل در محل الزامی است که خطوط کروز توصیه مقامات مکزیکی پیش از هر بیماری روی عرشه کشتی. مسافران و خدمه تنها مجاز به پیاده هنگامی که مقامات نقد و بررسی کشتی های سلامت سیاهههای مربوط به تایید اطلاعات و تعیین وجود تهدید به مردم در ساحل مکزیک مقامات می گویند.

هیچ یک از شاهزاده بزرگ در آن مکزیک تور “ارائه علائم است که می تواند در معرض خطر قرار داده جمعیت” دکتر رافائل فلیکس Espinoza ارشد بهداشت افسر در مکزیک Sinaloa وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:.

در میان Grand شاهزاده خانم’ چهار متوقف می شود در مکزیک بود 10 ساعت تماس در Mazatlán, Sinaloa دولت است.

قبل از روز شنبه گزارش مقامات مکزیکی عنوان امکان که Placer County مرد نمایش داده می شود علائم کروناویروس در حالی که کشتی در بازدید از مکزیک است.

“از آنجا که از زمان جوجه کشی از این ویروس آن است که بسیار غیر محتمل است که بیمار تا به حال این ویروس در طول زمان خود را در مکزیک بنادر” فلیکس Espinoza گفت.

در یک جداگانه مورد مقامات مکزیکی در اواخر ماه گذشته مجاز مسافر و خدمه از کشتی کروز — کارشناسی ارشد Meraviglia — به پیاده در Cozumel در سواحل کارائیب پس از قایق تبدیل شده بود به دور از بنادر در جامائیکا و گرند کیمن نگرانی از شیوع کروناویروس. در آن صورت, مکزیکی, مقامات بهداشت گفت: آزمون مشخص است که هیچ کس در هیئت مدیره تا به حال قرارداد coronavirus.

عضویت در خبرنامه

ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

“ما نمی توانیم قانون با تبعیض” رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador به خبرنگاران گفت: وقتی راجع به مورد کارشناسی ارشد Meraviglia. “تصور کنید اگر یک کشتی وارد و آن را حتی مجاز به حوض و به آنها گفته شد:” نگه داشتن رفتن در راه خود را ببینید که در آن شما می توانید حوض.’ که غیر انسانی است.”

در اخیر بعد از ظهر در کبو سن لوکاس نه یک ماسک بود و دیده می شود می تواند بر روی گردشگران و تور اپراتورهای فریاد زد: سلام دست تکان داد و jostled بازوها و شانه ها از بازدید کنندگان.

“ما نگران نیست گفت:” تامی رایت 67 از Tulsa, اوکلاهما که اشاره کرد که او و همسرش سوزان به کبو چند بار در سال به ماهی و استراحت. “این یک ویروس است. … نگاهی به آنفولانزا. که جان هزاران نفر از مردم در هر سال است. این حتی نمی آیند.”

شهر سلامت مدیر آدم Monroy گفت: روند بررسی و حاوی ویروسی تهدیدات قوی است.

“این است که جدید نیست,” او گفت: با اشاره به روش های است که تاریخ از سال 2009 شیوع ویروس H1N1 یا آنفلوآنزای خوکی. “پروتکل های ما کار می کنند.”

هر گونه کاهش در کشتی کروز بازدیدکننده داشته است می تواند پیامدهای اقتصادی در مکزیک است که به شدت وابسته به گردشگری است.

در سال گذشته با توجه به آمار رسمی 2,951 کروز کشتی متوقف شده در مکزیک بنادر و حمل حدود 9 میلیون مسافر افزایش 13.5 درصد نسبت به سال قبل است. کبو سن لوکاس میزبانی 204 کشتی های کروز در سال 2019 با بیش از 500 ، 000 مسافر.

فاطمه میراندا, Cortés, مدیر گردشگری و اقتصاد برای کبو سن لوکاس می گوید: “تیم در حال کار سخت برای اطلاع رسانی به مردم در مورد ویروس.

در هفته گذشته دو ساکنان تست شد و پس از نمایش علائم بیماری پس از بازگشت از ژاپن است. به گفته مقامات دولتی نتایج منفی بودند.

با اینحال او گفت: این شهرستان در حال حاضر گرفته شده بزرگ اقتصادی آمار به عنوان یک نتیجه از coronavirus نگرانی.

کشتی کروز رزرو, او گفت:, کاهش یافته است توسط 20-30٪. رخصتی بهار — بین 1 مارس و آوریل 30 — به طور کلی شلوغ ترین زمان او گفت: با حدود 30 کشتی های کروز در حال آمدن به بندر در طول این دوره است.

“بنابراین همه چیز می تواند بدتر به عنوان ماه می رود,” او گفت:.

با وجود فقدان کلی زنگ در اینجا در مورد این ویروس در برخی از بازدید کنندگان است و باید اقدامات احتیاطی اضافی.

“ما آن را شنیده امن بود اینجا گفت:” نائومی قصر, 40 بود که بازدید از والنسیا. “آنها گفتند: هیچ coronavirus. اما ما هنوز هم قرار دادن Clorox در همه چیز. در هواپیما. در همه جا.”

دوست Elva Rizzie همچنین از والنسیا با این حال به نظر می رسید کمتر از خوشحال به صحبت کردن در مورد آن.

“من نمی خواهم به آن را بشنوند” او گفت:. “از بین برود.”

نویسنده کارکنان زنگ گزارش از باخا کالیفرنیا, مکدانل از شهر مکزیک و Chabria از ساکرامنتو. خبرنگار ویژه سیسیلیا سانچز در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im