مکزیک شناسایی بقایای یکی بیشتر از ناپدید شدن 43 دانش آموزان

مکزیکو سیتی – مکزیک مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها را شناسایی کرده اند باقی مانده از یک دوم از 43 دانش آموزانی که ناپدید شده در سپتامبر 2014.

عمر گومز ترجو رئیس واحد ویژه از دادستانی کل به اتهام reinvestigating مورد گفت که جدید باقی می ماند در بر داشت در ماه نوامبر قرار گرفتند و تجزیه و تحلیل DNA در این سال در دانشگاه اینسبروک در اتریش.

ماه گذشته دانشگاه به اطلاع محققان که یکی از قطعات استخوان مربوط به دانش آموز مسیحی آلفونسو رودریگز Telumbre از Tixtla, Guerrero.

که نتیجه بدست آمده با آرژانتین Forensic Anthropology تیم است که ارائه مشاوره به دفتر دادستان کل و آنها موافقت.

در سپتامبر. 26, 2014 دانش آموزان از کالج معلمان در Ayotzinapa در جنوب ایالت گرررو ربوده شدند و توسط پلیس محلی در شهر ایگوآلا اختصاص دارد. آنها سپس گفته تبدیل به یک باند محلی.

استخوان قطعه واقع شده بود در ککولا, Guerrero, اما نه در زباله که در آن دولت قبلی گفت: دانش آموزان در بدن سوخته بود و یا در نزدیکی یک رودخانه که در آن خاکستر شدند گفته می انداختند.

گومز گفت که این قطعات پیدا شد در سایت دیگری به نام قصابی دره در حدود نیم مایل از تخلیه.

این تنها دومین بار باقی مانده اند مثبت شناسایی شده برای یکی از دانشجویان ناپدید شده.

گومز گفت که او در سفر به رودریگز شهر دوشنبه به او بگویید ،

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet